İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Deri Direksiyon ve Deri Vites Körüğü

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Özkızıl

Özel mesaj attım Ayhan bey. 23 mayısa kadar halledebilirsek çok iyi olur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Özkızıl

Ayhan Şentürk nerelerdesin hocam , yoksa elinde körük mü kalmadı ?

Yorum bağlantısı
Sergen Kesgin
Focus topuzuna takmak için resimdeki çırt kelepçeler ile körüğü topuza sıktığında problem kalmaz.

Kablo-bagi-plastik-cirt-kelepce-100-039-lu-beyaz__32729130_0.jpg

İçte kaldığı içinde kelepçe gözükmez.

kelepçe içeride olunca körüğü nasıl sıkı tutucakki ?

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Şu şekildeyken sağlam bir şekilde sıkıp fazlalığını kesersiniz. 2. resimdeki gibi çevirdiğinizde de içte kalır.

pict0514.jpg

pict0515x.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Özkızıl

Deri körüğü aracıma taktım. İnanılmaz güzel durdu. Araç içinede estetik bi hava kattı. Ayhan Şentürk sayesinde çok kral bir deri körüğüm oldu sağolsun. :)

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Osman Demirbaş

ayhan bey çok hoş.bende siyahından istiyorum.

vites topuzlarıda şahaneee.nerden bulabiliriz acaba

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Ayhan arkadaşım elinde bu körük ve st topuzdan varsa bende almak isterim bilgilendirirsen sevinirim.

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Ayhan arkadaşım deri körüğü dün gönderdi bugün taktım çok hoş durdu ayrıca vites geçişlerindede rahatlama oluyor herkese tavsiye ederim :)

20120214174028.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Uzun bir uğraş sonucu st vitez topuzu buldum izmirde ama siyahını :) alırken baya hoşuma gitmişti şimdi acaba diyorum birazdaha bekleyip gri olanımı bulsaydım? :unsure2:

20120217175305.jpg20120217175109.jpg20120217175231.jpg20120217175124.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Demirbaş

bu vites topuzu farklı gözüktü gözüme.güzelmişş.nerden aldınız?

Yorum bağlantısı
Murat Berkdemir

ayhan bey çok güzel olmuş bir tane de ben istiyorum

Yorum bağlantısı
Ali Rıza Atasoy

Ayhan Bey gerçektende forumdaki arkadaşlar için çok harika ve faydalı bir iş yapıyorsunuz..bende 1 hafta önce 2005 dizel otomatik fiesta aldım,sırf bu körük nedeniyle arabayla dalga geçiyordum...şimdi de değiştirme fırsatımızın olması çok iyi...bu körük bizim otomatiğe de uyar mı? uyarsa bende almak istiyorum.

şimdiden teşekkürler...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Altındal

arkadaşlar bende bugün itibariyle, pompa körükten ayhan bey sayesinde kurtulmuş bulunmaktayım, gerçekten arabama şık bir görünüm kattı, hava kararınca takdığım körüğü telefonumda flaş olmaması sebebiyle fotoğraflarını çekip foruma koyamadım, ama en kısa zamanda fotoğraflarını çekip foruma koyacağım. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Altındal

bugün öğlen arabamı temizlemek için aşağıya inmiştim, bir de baktım ki, arabamın üstünde yaklaşık 50 cm kadar kar var, çok gece hiç durmadan yağmış malum burası Bolu, körüğün fotoğraflarını sizle paylaşmak istedim,

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150663016114260&set=a.10150436473679260.385440.526384259&type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150663026759260&set=a.10150436473679260.385440.526384259&type=3&theater

Yorum bağlantısı
Cihangir Erçetin

çok güzel olmuş...bende siyah alabilirim bir kaç ay sonra...nereden aldınız acaba...benim vitesin oldugu yerde mavi halka var onuda takabiliyormuyuz altına tekrar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

çok güzel olmuş...bende siyah alabilirim bir kaç ay sonra...nereden aldınız acaba...benim vitesin oldugu yerde mavi halka var onuda takabiliyormuyuz altına tekrar...

Evet sorunsuz takılabiliyor.

Yorum bağlantısı
Murat Altındal

teşekkürler, Ayhan Şentürk' le irtibata geçerseniz o size yardımcı olacaktır...

Yorum bağlantısı
Mehmet AVCI

Ayhan kardeş merhaba. Deri körükten bir tane de ben almak istiyorum. msn adresini ekledim. oradan mesaj attım sana ama burdan da söyleyeyim. collectionların orjinal renginden var mı.? yoksa siyahından bir tane de bana gönderirmisin. yalnız arabayı sürekli kullandığımdan körüğü göndermem zor. ben anlattıklarına göre takamaz mıyım? telefon numaram 05066907301 en kısa zamanda irtibata geçelim lütfen.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...