İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Deri Direksiyon ve Deri Vites Körüğü

Misafir

Recommended Posts

Serkan Toker

Ayhan, körüğün alt tarafındaki yayın bir fotoğrafını çekip buraya asabilirmisin?

Yorum bağlantısı
Onur Gündüz
Uymaz. 2003-2009 arası fiestalara uyar.

bizimkine uygun bulabilirmiyiz? yada sport olarak satilan aksesuarcilardan mi satin alsak?

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Güncellenerek gereksiz mesaj silindi...

tarihinde Ayhan Şentürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bekir Oğurlu

Ayhan Bey selamlar. Elinizde siyah olanlardan kaldı mı acaba?

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Ayhan Bey selamlar. Elinizde siyah olanlardan kaldı mı acaba?

Evet var. Son 4-5 tane.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu arada Wc pompası lafını tescil ettiricem bakıyorum acaip tutulmuş dingiltere ford ada yazmak lazım şunu değiştirin diye, burdaki servisede öğrettim pompa sözünü, habire bişey sormaktan ahbab olduk zaten adamlarla :good1:

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
(düzenlendi)
s6301176.jpg

s6301177.jpg

Arkadaşlar sonunda bende tuvalet pompası şeklindeki körükten kurtuldum :good1: montajı çok kolay oldu zaten ayhan eli alışık olduğu için 2 dakikada takıverdi sağolsun ; deri körüğü taktığınızda görsellik dışında vites geçişlerininde rahatladığını hissediceksiniz.. :good1:

,Şimdi ford un salaklığına bakınız,

üstteki konsolda ne çok renk var, Teyp çerçevesi füme(antrazit galiba orjinal ismi) teybin kendisi siyah konsol mavi.

bir çerçeveyi araba konsoluna uyduramadılar

..

Aynı müzik sistemi benim arabada da var nyseki etrfataki çerçeve konsol renginde , ama sevmiyorum teybimi, nedense ısınamadım..

------------------------------

ama körük güzel olmuş....

Mavi deri nasıl olurdu acaba sizin araca- sadece merak?

tarihinde Vedat Oruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Çok haklısınız Vedat bey. Bizde Ersen abiyle buluşmda aynı konuyu konuşmuştuk. Teyp cercevesini boyatmayı düşünüyordu. Üşenci işi gibi olmuş.

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
Çok haklısınız Vedat bey. Bizde Ersen abiyle buluşmda aynı konuyu konuşmuştuk. Teyp cercevesini boyatmayı düşünüyordu. Üşenci işi gibi olmuş.

Konuyu dağıtmayayım ama teybin etrafındaki o antrazit kısım teybin kendisinden ayrılmıyor..

eğer boyatacaksanız teybi konsoldan çıkarttıktan sonra teybin ekranının olduğu ön panele ana ünitesinden ayırmanız sonrada o ön panelin içindeki elektronik aksamı ayırmanız gerekiyor.

benim yaptığım teyp değiştirme bölümünde fotoğrafları var bu arada

---------------------

Yorum bağlantısı
Cem Buğra Evci

ayhan kardes sonunda türkiye sınırları içerisine girebildim en kısa zamanda körükten almak istiyorum eğer elinde varsa.. msn adresini ekledim ordan konusuruz..

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
ayhan kardes sonunda türkiye sınırları içerisine girebildim en kısa zamanda körükten almak istiyorum eğer elinde varsa.. msn adresini ekledim ordan konusuruz..

Bir ekleme vardı kabul ettim.

Yorum bağlantısı
Aykut Akan

Ayhan körük bugün elime geçti.Hafta sonu takarım. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Ayhan körük bugün elime geçti.Hafta sonu takarım. Teşekkür ederim.

Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Bekir Oğurlu
Evet var. Son 4-5 tane.

Peki Bursa içi sizden nasıl temin edebilirim. Fiyat nedir?

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Peki Bursa içi sizden nasıl temin edebilirim. Fiyat nedir?

Biryerde buluşabiliriz. Bursa içi fiyat kargo olmadığı için 30 TL.

FSM, 1050 konutlar, hürriyet bana uygun. Yada 2. Bursa Buluşması yaptığımızda da olabilir. Benim için farketmez.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
Misafir

Merhaba Ayhan Bey.

Elinizde siyah körük kaldı mı acaba? Cevabınızı bekliyorum.Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
Ayhan Şentürk

Arkadaşlar elimde birkaçtane körük var fakat körükler bursada ve ben kocaelide öğrenciyim. Şimdilik körük istiyen tüm arkadaşların körüklerini sömestır tatilinde yollamaya çalışaçağım. Yaz geldiğinde körük hakkında tüm arkadaşlara yardımcı olacağım.

Haftasonları bursaya gidiyorum. Eğer körük temin edebilirsem bilgi veririm ve 2 haftada bir körük yollayabilirim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ayhan Şentürk

10 adet körük temin ettim. İsteyen arkadaşlar bana özel mesaj atsınlar. Ayın 25'ine kadar isteyenlerin körüklerini 26 aralıkta adreslerine yollayabilirim. O tarihten sonra isteyenlerin ocak ayına kalacak.

Yorum bağlantısı
Eren Durmuş
10 adet körük temin ettim. İsteyen arkadaşlar bana özel mesaj atsınlar. Ayın 25'ine kadar isteyenlerin körüklerini 26 aralıkta adreslerine yollayabilirim. O tarihten sonra isteyenlerin ocak ayına kalacak.

ayhan bey körük tam beklediğim gibi . bugun elime ulaştı . tekrar teşekkür ederim .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...