İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Deri Direksiyon ve Deri Vites Körüğü

Misafir

Recommended Posts

Bülent Şahin-2

Yok kardes estf yanlis anlasilacak bir durum yok herkes kendi fikrini guzelce ifade ediyor ilginize tesekkur ederim

Yorum bağlantısı
Murat Dere

anahtar ucretsiz yaptirdim hediye ama yapan arkadas 175 tl istiyor

Bizim ankaradaki anlaşmalı anahtarcımız 100 liraya yapıyor...

İkisi de pahalı, değmez o kadar paraya bence.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İkisi de pahalı, değmez o kadar paraya bence.

Yedek anahtarım yoktu... Ben bundan yaptırdım...

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Yedek anahtarım yoktu... Ben bundan yaptırdım...

Öyle söylesene, ucuzmuş o zaman. :p

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

teşekkur ediyorum konuyu okuyacam.

Bende anahtarı oraya yaptırdım. Gerçekten güzel yapıyor.

Direksiyonu ben beğendim. Güzel olmuş..

Yorum bağlantısı
Özgür Tez

Merhaba Ayhan Bey. Elinizde siyah deri vites körüğünden var mı? Varsa bende sipariş vermek istiyorum.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Merhaba Ayhan Bey. Elinizde siyah deri vites körüğünden var mı? Varsa bende sipariş vermek istiyorum.

Saygılar

Özel mesaj atıyorum..

Yorum bağlantısı
Özgür Tez

Bülent Bey ben beğendim açıkcası güle güle kullanın. İzmirde deri direksiyon kaplayan iyi bir yer olsa ben de yaptırırım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Deri direksiyon işini bugün şans eseri İlker abi(Kadılar) ile görüşürken halletmiş olduk.Kendisinde Focus Ghia dan çıkma temiz bir direksiyon vardı.Beni kırmadı,foruma özel bir fiyatla bana verdi.Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.Vesile ile kaplama işinden şimdilik vazgeçtik. :ohooh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci
(düzenlendi)

Bülent Bey ben beğendim açıkcası güle güle kullanın. İzmirde deri direksiyon kaplayan iyi bir yer olsa ben de yaptırırım.

Özgür bey izmirde de buişi hakkıyla yapan var.Ben yaptırdım dilerseniz yerini söyliyebilirim.

tarihinde Mert Keçeci tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Deri direksiyon işini bugün şans eseri İlker abi(Kadılar) ile görüşürken halletmiş olduk.Kendisinde Focus Ghia dan çıkma temiz bir direksiyon vardı.Beni kırmadı,foruma özel bir fiyatla bana verdi.Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.Vesile ile kaplama işinden şimdilik vazgeçtik. :ohooh:

Mehmet kardeş güle güle kullan.forumdan bir üyemiz aldığı için benimde içime sindi yani.

Yorum bağlantısı
Özgür Tez

Özgür bey izmirde de buişi hakkıyla yapan var.Ben yaptırdım dilerseniz yerini söyliyebilirim.

Mert bey merhaba. İzmirde nerde yaptırdınız? Fiyatı uygun mu?

Yorum bağlantısı
Ahmet Murat Güçlü

lastık körüğün üzerine monta ediliyo sanırım deri körük.ilk mesajlarda lastik körükten sonra vites gecıslerının kolaylastıgı soylenıyordu lastık körüğün uzerıne monta ediildiğinde vıtes gecıslerıne etkısı yıne olur mu?

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

lastık körüğün üzerine monta ediliyo sanırım deri körük.ilk mesajlarda lastik körükten sonra vites gecıslerının kolaylastıgı soylenıyordu lastık körüğün uzerıne monta ediildiğinde vıtes gecıslerıne etkısı yıne olur mu?

Lastik kötükteki baklalar vites geçişlerini zorlaştırıyor. Baklalar kesildiğinde bu ortadan kalkıyor. Lastik körüğün alt kısmı kullanılıyor. Lastik körük kesildikten sonra vites kolu ile bir bağlantısı kalmıyor.

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Fiyat biraz yüksek ama yapılan işçiliğe değer diye düşünüyorum sonuçta yarım gün 1 direksiyok ve vites körüğü ile uğraştı usta toplam 270tl (200direksiyon 70 vites körüğü)'a maall oldu. Ercü deri döşeme bornova 3.sanayide ercüment abi yaptı tel:0 232 435 50 53 hatta haziran ayında gidip tabanı komple keçe kaplanıp pütür attırıcam selamımı söylerseniz ve laciver fiestalı arkadaş derseniz tanıyacaktır.

Yorum bağlantısı
Özgür Tez

Bende Ayhan Bey'in sayesinde lavabo pompasından kurtuldum. Deri körük çok şık durdu. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ender Ertürk

Vites körüğü gerçekten çok şık..Bir şey soracağım st vites topuzunu İstanbul'da alacağım bir yer var mı arkadaşlar?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Batuhan Kılıç

st vites topuzu standart fiesta nın vites topuzuna göre daha mı kısa?

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

ST vites topuzu ile normal fiestanın topuzu arasında boy farkı varmı hakkaten ? Eğer 2 cm daha kısaysa çok tatlı durur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...