İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Deri Direksiyon ve Deri Vites Körüğü

Misafir

Recommended Posts

Batuhan Kılıç

kullanım açısından da rahatlaşır, standart halinde vites kolunun tepesinden tutmak yerine gövdesinden tutarak vites atınca vites çok daha rahat geçiyor

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Batuhan Kılıç

focus 2 vites topuzu zaten fiesta st topuzuyla şekil olarak aynı ve normal fiesta topuzuna göre kısa, fiyatı da uygun ben 30 liraya aldım, tek sıkıntı senin körüğün ucu biraz bol kaldı topuza :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ilker Ucar

Benim gibi vitesin çok uzun olduğunu düşünen arkadaşlara fikir olsun. Kestirince böyle duruyor.

05.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Batuhan Kılıç

nasıl kestirdiniz? ortadan kesilip kaynak mı yapıldı yoksa tepeden kesilip diş mi açıldı? bir de kesim için komple çıkarılıp dışarıda kesim mi yapılıp takıldı yoksa üzerinde mi? ben kesim için götürdüğümde demirler sökülmeden araba üzerinde yapılırsa zarar verir denmişti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Serkan Saka

anahtar çok güzel olmus maliyeti ne kadar acaba bide üzerindeki tuslar calısıyormu ?

Yorum bağlantısı
Serkan Saka

Özgür bey izmirde de buişi hakkıyla yapan var.Ben yaptırdım dilerseniz yerini söyliyebilirim.

Mert bey İzmir'de bu isi hakkıyla yapan yerin neresi olduğunu ve fiyatı konusunda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim bende yaptırmayı düsünüyorum.

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Fiyat biraz yüksek ama yapılan işçiliğe değer diye düşünüyorum sonuçta yarım gün 1 direksiyok ve vites körüğü ile uğraştı usta toplam 270tl (200direksiyon 70 vites körüğü)'a maall oldu. Ercü deri döşeme bornova 3.sanayide ercüment abi yaptı tel:0 232 435 50 53 hatta haziran ayında gidip tabanı komple keçe kaplanıp pütür attırıcam selamımı söylerseniz ve laciver fiestalı arkadaş derseniz tanıyacaktır.

Mert bey İzmir'de bu isi hakkıyla yapan yerin neresi olduğunu ve fiyatı konusunda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim bende yaptırmayı düsünüyorum.

Serkacım yer üstte yazan ercü deri döşemedir ben 250 hatırlıyordum sitede başka konuya öyle yazmıştım meğerse 270miş üzerinden uzun zaman geçti telefonla ulaşıp sorarsan güncel fiyatı verir pazarlığa pek yanaşmıyor haberin olsun fiyat biraz fazla ama bence değiyor tabiki bu benim fikrim.

Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer

Serkacım yer üstte yazan ercü deri döşemedir ben 250 hatırlıyordum sitede başka konuya öyle yazmıştım meğerse 270miş üzerinden uzun zaman geçti telefonla ulaşıp sorarsan güncel fiyatı verir pazarlığa pek yanaşmıyor haberin olsun fiyat biraz fazla ama bence değiyor tabiki bu benim fikrim.

Adanada ben kendi arabama yaptırdım(2001 fiesta ghıa) Fiatı = 75.tl,

yapan usta çok sanatkar birisi,her türlü araba direksiyonuna kaplama yapıyor ve orjinalinden hiç bir farkı yok yanımda mercedes ve captıva araca yaptı ,adana dışından her yerden duyan o ustaya yaptırıyor, istanbul ve erzuruma kadar direksiyon yaptı ve gönderdi ,isterseniz bana yapmış olduğu direksiyonun resimlerini burdan yayınlayabilirim,adana dışına 3-4 günde kargo ile teslim ediyor isterseniz adanada ben takipçisi olurum,direksiyonu bir elektrikçiye söktürün ve bana gönderin size 3-4 gün içinde geri yapılmış olarak yollarım çok memnun kalacağınızdan eminim,eğer kendisi ile irtibata geçmek isterseniz telefonunu verebilirim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Volkan Gündüz

Bizim ankaradaki anlaşmalı anahtarcımız 100 liraya yapıyor...

hangisini 100 tl ye yapıyor Mehmet abi. ben buraya gittim kumandasıza 60 TL kumandalıya 120 TL kızaklı kumandalıya (dikdörtgen) olana 160 TL' ye yaparım dedi. ford club üyesiyim dedim fiyatlar bu olur dedi. 100 tl hangisi anlamadım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

100 TL geçen yıldı... Alıntı yaptığınız mesaj da 4. ayda yazılmış zaten... Fiyatlar o kadar artmış olabilir...

Yorum bağlantısı
Serkan Saka

Sağolun Mert bey 3. Sanayide arastırmak lazım 270 çok para bence direksiyon alınır o paraya :biggrin:

Yorum bağlantısı
Hakan Çark

Eski aracımda yüzüğüm sürekli direksiyondaki deri kaplamaya takılıp zarar veriyordu.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alp İçer

Merhaba arkadaşlar. Benim 2008 focus 2'im var. Ankara' Ertex hariç garanti vererek bu işi en iyi şekilde yapan yerler nereleridir? Yardımcı olursanız sevinirim. Bütçe 150 tl.

Yorum bağlantısı
Sedat Oral

Adanada ben kendi arabama yaptırdım(2001 fiesta ghıa) Fiatı = 75.tl,

yapan usta çok sanatkar birisi,her türlü araba direksiyonuna kaplama yapıyor ve orjinalinden hiç bir farkı yok yanımda mercedes ve captıva araca yaptı ,adana dışından her yerden duyan o ustaya yaptırıyor, istanbul ve erzuruma kadar direksiyon yaptı ve gönderdi ,isterseniz bana yapmış olduğu direksiyonun resimlerini burdan yayınlayabilirim,adana dışına 3-4 günde kargo ile teslim ediyor isterseniz adanada ben takipçisi olurum,direksiyonu bir elektrikçiye söktürün ve bana gönderin size 3-4 gün içinde geri yapılmış olarak yollarım çok memnun kalacağınızdan eminim,eğer kendisi ile irtibata geçmek isterseniz telefonunu verebilirim

kendi aracinizinkinin resmi varmi?

Nerede yaptirdiniz?

Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer

kendi aracinizinkinin resmi varmi?

Nerede yaptirdiniz?

Aşağıda gördüğünüz resimler benim aracın direksiyonu yapılırken çekmiştim,

1. resim işlem bittikten sonraki direksiyonun resmi

dsc00279rh.jpg

dsc00271xq.jpgdsc00273hr.jpgdsc00270xr.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Oral

Aşağıda gördüğünüz resimler benim aracın direksiyonu yapılırken çekmiştim,

1. resim işlem bittikten sonraki direksiyonun resmi

dsc00279rh.jpg

dsc00271xq.jpgdsc00273hr.jpgdsc00270xr.jpg

teşekkürler nerede bu yer?

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ertuğrul SARAÇOĞLU
(düzenlendi)

Lavabo pompası vites körüğünden de bana da lazım , yollayabilecek kimse var mı? Çıkmacılarda bulamadım.

tarihinde Ertuğrul SARAÇOĞLU tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Eraslan

Demekki o yüzden maile cevap vermiyor... Pompa gerçekten sinir bozucu :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Ayhan Askerde :)

Genel Kurmay başkanlığından talep etmek gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Genel Kurmay başkanlığından talep etmek gerekiyor.

Yüksek talep doğrultusunda erken terhis edilmesine... :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz

40 gün sonra burda Ayhan o zaman körük ihtiyaçlarınız olursa özelden yazın yardımcı olacaktır

Yorum bağlantısı
Ertuğrul SARAÇOĞLU

Ayhan askerden gelene dek pompasından kurtulmak isteyen olursa, bana ücreti karşılığı yollamak isteyen olursa memnun olurum.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ertuğrul SARAÇOĞLU

Sanırım ücreti ile de gönderecek kimse yok lavabo pompası ve eski vites topuzunu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...