İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Deri Direksiyon ve Deri Vites Körüğü

Misafir

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bakalım Ayhan dönünce körük düşünecek halde olacakmı, belki arabayıda satar, tamponlarını da ben alırım :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Bekir Diri

Ahmet Dinçer abi,bu sustalı anahtarı adanada nerden yaptırdınız ? adres ve telefonu yazarsanız sevinirim ?

Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer

Ahmet Dinçer abi,bu sustalı anahtarı adanada nerden yaptırdınız ? adres ve telefonu yazarsanız sevinirim ?

ustanın adı..........öner (usta) özbek,

cep tel:0532 587 78 62

işyeri tel: 0322 363 58 32

adres=

kuruköprü şenbayrak oteli  bitişiği,

küçüksaat işhanı giriş kat

not= gitmeden önce tel ara  ve istediğin modeli anlat ve mutlaka  fiat al,

daha sonra beni ara,gereken indirimi yaptırırım

benim telno: ahmet dinçer 

Yorum bağlantısı
Bekir Diri

Ahmet abi çok çok teşekkür ederim çok sağolun,abicim irtibatlaşırız inşallah  :) bugün bikaç yere sordum en ucuz fiyat veren 90 tl dedi acaba fiyat uygunmudur

Yorum bağlantısı
Ilker Ucar

nasıl kestirdiniz? ortadan kesilip kaynak mı yapıldı yoksa tepeden kesilip diş mi açıldı? bir de kesim için komple çıkarılıp dışarıda kesim mi yapılıp takıldı yoksa üzerinde mi? ben kesim için götürdüğümde demirler sökülmeden araba üzerinde yapılırsa zarar verir denmişti

Kusura bakmayın henüz gördüm sorunuzu, gözden kaçırmışım.

Kesim araç üzerinde yapıldı; bir kişi kesim yaparken diğeri etrafı kartonlarla korumaya aldı. Hiçbir yer zarar görmedi.

Orijinal topuzu takılmadığından diş açılmadı; topuzun dibine az miktarda metal yapıştırıcı sürüldü.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bakalım Ayhan dönünce körük düşünecek halde olacakmı, belki arabayıda satar, tamponlarını da ben alırım :D

Arabaya birkaç yıl daha binmeyi düşünüyorum ama şimdiden müşteriler hazır. Tamponlarla beraber satılır büyük ihtimal. Bence en güzeli senin arabayı sat, benimkini al. Zaten herşey birebir aynı. Hem 1 yıl model yükseltmiş, hemde km'yi yarı yarıya düşürmüş olursun. Tamponlar yerine komple arabayı almak senin için daha karlı olur :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Arabaya birkaç yıl daha binmeyi düşünüyorum ama şimdiden müşteriler hazır. Tamponlarla beraber satılır büyük ihtimal. Bence en güzeli senin arabayı sat, benimkini al. Zaten herşey birebir aynı. Hem 1 yıl model yükseltmiş, hemde km'yi yarı yarıya düşürmüş olursun. Tamponlar yerine komple arabayı almak senin için daha karlı olur :D

Bak buda iyi fikirmiş  :D

Yorum bağlantısı
İsmail Yanık
(düzenlendi)

Bugün yazılmış mesaja dün nasıl cevap verdin :D

Bende de aynısı oldu :D

tarihinde İsmail Yanık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Ozcan

Ayhan bey kardeşimiz Hürgeneralliğe terfi ettiğine göre;

Tedarik edilebilme durumu ve fiyat konusunda bilgi verirse bizde Fiestamızı pompasında kurtarma niyetimizi icraata dökebiliriz.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Koltuklara talibim kısmetse... :blush:  :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ömer Emre Çeltekoğlu

Bunu günümüzde nerden bulabiliriz acaba, malum konu 2009 da acılmış:)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ayhan Bizim İbizanında vites körüğü, deforme olmuş, buna yapılabilecek birşey var mı ?

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Ayhan Bizim İbizanında vites körüğü, deforme olmuş, buna yapılabilecek birşey var mı ?

Resim çekip ekleyebilirmisin ?

Eğer körüğü sökebiliyorsan aynısını deri olarak yapabiliriz. Ya körüğü söküp yollaman gerekir yada bana net ölcüler vermen lazım.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Resimini oğlene, doğru ceker, koyarım.

Bekliyorum usta... :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Bekliyorum usta... :)

mu5yha5y.jpgsedy6ade.jpgytyrapy9.jpg tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

mu5yha5y.jpgsedy6ade.jpgytyrapy9.jpg

Birebir aynısını yaparız deriden ama körüğü söküp yollaman gerek. Yani birkac gün körüksüz gezmen gerekecek. Birde körüğün alt kısmının montajının nasıl olduğuna bakmak lazım, nereye oturuyor, nasıl takılmış vs... ama yapılır.

Ayhan selam körük fiyatı ne kadar.

Standart 30 TL

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mahmut Emre Seymenoğlu

Adanada ben kendi arabama yaptırdım(2001 fiesta ghıa) Fiatı = 75.tl,

yapan usta çok sanatkar birisi,her türlü araba direksiyonuna kaplama yapıyor ve orjinalinden hiç bir farkı yok yanımda mercedes ve captıva araca yaptı ,adana dışından her yerden duyan o ustaya yaptırıyor, istanbul ve erzuruma kadar direksiyon yaptı ve gönderdi ,isterseniz bana yapmış olduğu direksiyonun resimlerini burdan yayınlayabilirim,adana dışına 3-4 günde kargo ile teslim ediyor isterseniz adanada ben takipçisi olurum,direksiyonu bir elektrikçiye söktürün ve bana gönderin size 3-4 gün içinde geri yapılmış olarak yollarım çok memnun kalacağınızdan eminim,eğer kendisi ile irtibata geçmek isterseniz telefonunu verebilirim

Hocam acaba bu Yalçın USTA'nın telefonunu bildirmeniz mümkün müdür?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...