İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Deri Direksiyon ve Deri Vites Körüğü

Misafir

Recommended Posts

Ahmet Dinçer

Hocam acaba bu Yalçın USTA'nın telefonunu bildirmeniz mümkün müdür?

Tel numarasını bulunca özelden en kısa zamanda yazarım

Yorum bağlantısı
Mahmut Emre Seymenoğlu

Tel numarasını bulunca özelden en kısa zamanda yazarım

Cuma günü gün içerisinde bir iş için  Adana'da olacağım ve Adana'ya gelmeden bir gün önce kendisi ile telefonda görüşüp randevu alabilirsem çok iyi olur.Size zahmet ilgilenirseniz çok memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer

Cuma günü gün içerisinde bir iş için  Adana'da olacağım ve Adana'ya gelmeden bir gün önce kendisi ile telefonda görüşüp randevu alabilirsem çok iyi olur.Size zahmet ilgilenirseniz çok memnun olurum.

size özelden benim  tel no yazdım,

acil görüşelim,bekliyorum

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mert İsmail Uçar

Merhabalar;

Aracın modifiye işlemine içinden başladık, yavaş yavaş dış görünüşüne'de müdahale edeceğiz. (Deri vites körüğü Ayhan ŞENTÜRK'ten temin edildi. Ayhan beye teşekkürler.)    :)

Direksiyon'suz halimiz.     :D

1zp1xg5.jpg

Direksiyonun bitmiş hali

67muz7.jpg

oqzvxl.jpg

2hpu8ut.jpg

Vites ışık patlamasına maruz kalmış biraz. :)

2wok3uh.jpg

Sizlere sormak istediğim bir şey var, direksiyon biraz mat kaldı elimde aşağıdaki F21 wax'tan var acaba bunu direksiyona uygulasam elde kayma falan yapar mı sağlıklı parlar mı ?

2z9d6p5.jpg

Teşekkürler.  :nazar:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mert İsmail Uçar

Teşekkürler, geçen gün ıslak mendille sildim de parlayınca daha hoş durdu o yüzden aklıma böyle bir düşünce girdi. :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bu ürünün üzerinde '' Direksiyon,vites gibi yüzeylerde kullanmayınız'' şeklinde bir uyarı olması lazım ;)

Yorum bağlantısı
Mert İsmail Uçar

Doğrudur hocam, hiç dikkat etmemiştim bakmak lazım. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Bakım sütünü yedirerek sürdüm şimdi parıl parıl parlıyor ele gelen bişeyde yok  ilk gün yağlı gibiydi bezle sildim gitti parlaklık devam etti.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

F21 i sürebilirsin, kayma falan yapmaz, aksine kaymamazlık yapıyor ve deri parlıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert İsmail Uçar

Herkese çok teşekkürler, tavsiyeleri deneyeceğim. :) 

F21 i sürebilirsin, kayma falan yapmaz, aksine kaymamazlık yapıyor ve deri parlıyor :)

Ali bey siz F21'le mi parlatmıştınız direksiyonunuzu ?

Yorum bağlantısı
Bekir Diri

Çok güzel olmuş,bende f21 almayı düşünüyorum ama nerden alcam bilmiyorum,nerden aldınız beyler ve nekadara aldınız ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Şimşek
(düzenlendi)

direksiyon 10 numara olmuş,nerede yaptırdınız?

tarihinde Murat Şimşek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert İsmail Uçar

Çok güzel olmuş,bende f21 almayı düşünüyorum ama nerden alcam bilmiyorum,nerden aldınız beyler ve nekadara aldınız ?

Teşekkürler, sanırım özdilek'ten almıştım tam hatırlamıyorum. Hepsiburada'da bulabilirsiniz, fiyatı 21 -TL civarı sanırım.

direksiyon 10 numara olmuş,nerede yaptırdınız?

Sakarya'da sanayide bir döşemeci abiye yaptırdım hocam.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Emrah Eker

Merhabalar;

Aracın modifiye işlemine içinden başladık, yavaş yavaş dış görünüşüne'de müdahale edeceğiz. (Deri vites körüğü Ayhan ŞENTÜRK'ten temin edildi. Ayhan beye teşekkürler.)    :)

Direksiyon'suz halimiz.     :D

1zp1xg5.jpg

Direksiyonun bitmiş hali

67muz7.jpg

oqzvxl.jpg

2hpu8ut.jpg

Vites ışık patlamasına maruz kalmış biraz. :)

2wok3uh.jpg

Sizlere sormak istediğim bir şey var, direksiyon biraz mat kaldı elimde aşağıdaki F21 wax'tan var acaba bunu direksiyona uygulasam elde kayma falan yapar mı sağlıklı parlar mı ?

2z9d6p5.jpg

Teşekkürler.  :nazar:

bu vitesi körügünü nasıl alabilirim vrmı adres satın alacagımız

Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

direksiyonun kılıfını ne kadara ve nereden temin ettiniz ? Ben de değiştirmeyi düşünüyorum uygun fiyata bulabilirsem

Yorum bağlantısı
Mert İsmail Uçar

bu vitesi körügünü nasıl alabilirim vrmı adres satın alacagımız

Sitedeki üyemiz Ayhan ŞENTÜRK'ten temin edebilirsiniz.

direksiyonun kılıfını ne kadara ve nereden temin ettiniz ? Ben de değiştirmeyi düşünüyorum uygun fiyata bulabilirsem

Direksiyon simidi'ni sanayide bir deri kaplamacı'da 120 tl civarında bir fiyata yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Turhan

Emeğine sağlık güzel olmuş güle güle kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Vasfi Gişten

Çok güzel olmuş özellikle direksiyon.Ayrıca vites topuzunuda değiştirirseniz daha güzel olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Melih Alev

Güzel olmuş ancak mat kalmış direksiyon kullanılınca belki parlama yapar diye düşünüyorum güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...