İçeriğe Yönlendir

Fiesta Flair Kullanma Kılavuzu

Misafir

Recommended Posts

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
Serkan Sezer

1999-2002 MK5(1.25 ve diğer modeller) kitapçığı bulabilme şansımız nedir acaba? Çoğu şey aynı ama farklılık gösteren noktalar da mevcut. Motor yerleşimimiz bile farklı, kasadaki makyaj tek fark değil yani (:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Mehmet Basri Çeliker
Fiesta flair kitapçığı güncellendi.. ilk mesajdan indirebilirsiniz..

Mehmet Bey; Flair 97 modelin kitapçığını nereden bulabilirim acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

Tşkler.

Mehmet Basri

Yorum bağlantısı
Mehmet Basri Çeliker
Burdaki kataloğu indirdiniz mi... Çok mu farklı.. ?

Mehmet Bey tamamen farklı değil ama bütün itibariyle farklılıklar var. Acaba başka nereden ulaşabilirim.

Tşkler.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Furkan Sarpken
Burada

Alternatif Link

Rar şifresi : www.otoclubturkiye.com

Merhaba,

Öncelikle elinize sağlık çok işime yaradı.Fakat Bakım kısmında servis klavuzundan bahsediyor.Bu klavuzu bulabilir miyiz? ben aracı yeni aldım nezaman servise götüreceğimi ve hangi bakımları yaptıracağımı bilmiyorum.

Tşk.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Merhaba,

Öncelikle elinize sağlık çok işime yaradı.Fakat Bakım kısmında servis klavuzundan bahsediyor.Bu klavuzu bulabilir miyiz? ben aracı yeni aldım nezaman servise götüreceğimi ve hangi bakımları yaptıracağımı bilmiyorum.

Tşk.

Kılavuza gerek yok.. Her 15 binde bir bakıma gitmeniz gerekiyor.. Ancak aracınızın yaşından ötürü siz her 10 bin de gidin...

Bu arada da her 1000-2000 km'de yağ diğer sıvıların seviyelerini kontrol edin...

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Sinan Deli

kullanma kılavuzu için verdiğiniz linkler artık işlevini yitirmiş..

bulamıyorum da bir yerde...

fiesta flair 2001

yardım istiyorum ahali

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Serdar Canyurt

Hortlatıyorum ve kullanım klavuzu varsa fiesta 2001 ghia modelinin eklemesini rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erman Coşkun

merhaba, linkler çalışmıyor, mümkünse 2001 fiesta mk5 1.25 flair kullanım kılavuzu olan link yazabilir mi?

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Mehmet Said Özçelik

Bende vardır muhtemelen. Akşam ilgileneyim.

Mehmet Bey acaba kontrol edebildiniz mi siz de var mı mk5 fiesta el kitabı? Ben deçok aradım bulamadım. Eğer varsa tekrar yüklemeniz mümkün mü acaba?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ömer Vural

Bende alırsam ii olucak mehmet bey bi yayınlarsanız ? Araba da bi kitapçık var fakat eski modelin sanırım göstergeleri farklı gösteriyo

Yorum bağlantısı
Mehmet Said Özçelik

Bende alırsam ii olucak mehmet bey bi yayınlarsanız ? Araba da bi kitapçık var fakat eski modelin sanırım göstergeleri farklı gösteriyo

Ömer Bey "gülen yüz" olarak geçen kasanın kullanım kılavuzu önceki "üzgün surat" kasa ile aynıdır muhtemelen. Sizdeki kılavuzu pdf'ye çevirme ya da fotokopi alma imkanı olur mu acaba? Bir türlü bulamadım kitapçığı...

Yorum bağlantısı
Ömer Vural

Olur nasıl yapalım? hangisini istersiniz? tamamını mı ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer

Gülen yüz fiestanın 2000-2001 klavuzunu formada eklerseniz,kullanıcı arkadaşların çok işine yarıyacaktır,

şimdiden elinize sağlık

Yorum bağlantısı
Mehmet Said Özçelik

Ben sadece kullanma kılavuzuna ihtiyaç duyuyorum. Pdf'ye çevirmek  zor ve zaman alıcı olur derseniz ben sizden alıp fotokopi çekebilirim. Bu başlık altından da başka isteyen arkadaşlara fotokopi gönderebilirim. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ömer Vural

Rica ederim kusura bakmayın pdf'ye çevirmek oldukça zor bnm için fotokopi verebilirim.. 

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Savaş YILDIRIM

elinde klavuz olan varmı arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Misafir

elinde klavuz olan varmı arkadaşlar

benim açtığım bir konu vardı yine bu bölümde tapatalktan girdiğimden link veremiyorum bi göz atın bulacaksınız
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...