İçeriğe Yönlendir

Connect'e Sonradan Hız Sabitleyici Takılabilir Mi?

Süleyman Filiz

Recommended Posts

• 1 yıl sonra...
Ramazan Danış

Eee takılabiliyormu takılamıyormu.2010 glx plus taktırmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

connect için özel olmayan universal tipi takılabilir, bu itp cihazların EC onaylı olması güvenlik için şarttır

Yorum bağlantısı
Mutlu Avan

Elektronikten iyi anlayan bir arkadaş clio marka arabasına yapmıştı gaz potansiyometresinin bazı kablolarına teyp kumandasının + ve - tuşlarını kullanarak teyp kumandasının çıkış kablolarını bağladı ve kumandanın tuşları arasına direnç falan ekledi sistem gayet güzel çalışıyor.Yani isteyince herşey oluyor.Bende 2012 extreme edition kangoo var yağmur ve far sensörü eklemek istiyorum bunu üniversal olarak değilde orjinal olarak yapmak istiyorum elektrik teknikeriyim elektronik bilgim fazla yok aslında klasik şekilde yapabilirim ama orjinal olsun istiyorum.orjinali ECU ile bağlantılıysa yazılım falan bir sürü iş.

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Ali Gürbüz
Uğur Kamil

Bunu için çok araştırma yapanı gördüm(sonuç yok) hatta olmaz dediğimiz halde çok iddialı konuşanıda gördüm tuşları aldı montajını yaptı yok kodlamasını yapma işi kaldı  vs vs sonrasında kendisinden birdaha haber alınamadı :)

Araçta hızsabitleyiciye dair herhangibir alt yapı mevcut değil. Takılabilirmi? İllaki bir şekilde takılır ama bunu yapabilecek biri ben görmedim henüz türkiyede.

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Bunu için çok araştırma yapanı gördüm(sonuç yok) hatta olmaz dediğimiz halde çok iddialı konuşanıda gördüm tuşları aldı montajını yaptı yok kodlamasını yapma işi kaldı  vs vs sonrasında kendisinden birdaha haber alınamadı [emoji4]

Araçta hızsabitleyiciye dair herhangibir alt yapı mevcut değil. Takılabilirmi? İllaki bir şekilde takılır ama bunu yapabilecek biri ben görmedim henüz türkiyede.
Kodlamayla olsa keske. Tus alirim ama olmazsa elimizde kalcak.

Acaba modifiyeli elm cihaziyla benim araca bakacak bir babayigit varmidir[emoji3]
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Keske olsa ama olmuyor maalesef. En azından bazı araçlardaki gibi orjinal şekilde şu şu parçaları al tak kodlama ilede aç çalışsın bir sistem yok Connect'te.

Alternatif yöntemlerle yurt dışında takan birkaç kişi görmüştüm(farklı araçlardada)

ama türkiyede yapabileni görmedim.

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Keske olsa ama olmuyor maalesef. En azından bazı araçlardaki gibi orjinal şekilde şu şu parçaları al tak kodlama ilede aç çalışsın bir sistem yok Connect'te.

Alternatif yöntemlerle yurt dışında takan birkaç kişi görmüştüm(farklı araçlardada)
ama türkiyede yapabileni görmedim.
Alt yapi yoksa ugrasmaya degmez. Ben orj sistem uzerinden tak calistir kodla seklinde istiyordum. O alt yapida connecte yokmus demekki.[emoji3]sagolasin
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...