İçeriğe Yönlendir

Pirelli Yaz Lastikleri - Sorular, Öneriler, Yorumlar

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Gürkan Çakıroğlu

P7 Cinturato kullanıyorum yıllardır, çok memnunum.

Focus, Mondeo ve şu an C-Max'te kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

Hanımın arabasına Pirelli P1 Cinturato 175/65/15, 4 adet. Tanesi 150 Tl'den aldım. Arabanın lastikleri çok eskiydi.Şimdi çok rahat oldu. İnşallah hemen eskiyip, sertleşmez...

Bu arada Verde eco modeli imiş...

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bora Garip

Arkadaslar pirelli p1 cinturato 185/60/14 aldim cok memnun kaldim bir haftadan fazladir deniyorum. Suan icin bir skinti yok.

Yorum bağlantısı
Behlül Baş

Ben nokian dedim babam biraz fazla olsun iyi bir şey olsun dedi(nokianı pek bilmiyor) pirelli p1 cinturato var n11de. Tanesi 135 tl. İndirimle tanesi 113 tlye gelecek. Tek sıkıntı 2014 üretim diyor. 2015le çok bir farkı olur mu?

Ebatlar 185/65R14

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

bende cuma günü p1 aldım kartal sanayide tanesi 135 tl ye 4 adet sibop ile birlikte,

ilk izlenim çok sessiz olması.

Yorum bağlantısı
Misafir

Pirelli konusunu canlı görünce deneyimlerimi paylaşayım..

195/45/16 ebatında pirelli zero nero gt kullanıyorum, aracı aldığımda da aynı ebat pzero nero vardı.

Şuanki lastikler 2013/35.hafta. 500kmdeyken çıkma aldım, 10binden fazla yol yaptım, kışın saklandı, tekrar taktım, performansı hala çok iyi yol tutuşundan aşırı memnunum,frenler de aynı şekilde, özellikle biraz ısınınca yapışıyor yola. 45 yanak ve sert yanaklara rağmen hem de fiestaya rağmen 175/65/14 kışlıklar ile nerdeyse aynı konforda 

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Necat Ertan

225X45X17 Ölçüsünde yazlık lastiğe ihtiyacım var.  Pirelli P7 Cinturato: 250 TL, Conti PC5:300 TL, GoddYear EFC: 275 TL, Michelin Primacy3: 340 TL fiyat aldım.  Pirelli fiyat bakımından uygun, Starmaxx bile adeti 240 TL.  

Nasıl bir lastiktir, memnun kalır mıyız?

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Bendede Serhan Gürbüzol abiden aldığım 215/55/16 p7 cinturato var. İki gündür kullanıyorum. Bugün otobanda denedim resmen anlık tepkimeye ayak uyduruyor çok güzel yapışıyor. Bu arada önceki lastiklerimde 195/65/15 P1 cinturato idi.[emoji16][emoji16]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Murat Öngür

Yaklaşık 1 yıldır pirelli cint.P7 Blue kullanıyorum şuana kadar kullandığım en iyi lastik açık ara, daha önce cint.p7 kullanmıştım ama p7 blue başka bir evre , şiddetle tavsiye ederim özellikle yüksek hız yagmurlu hava ve fren mesefasinde çok iyi.

Kullandığım ölçüler 205/55/16  91V

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız
Yaklaşık 1 yıldır pirelli cint.P7 Blue kullanıyorum şuana kadar kullandığım en iyi lastik açık ara, daha önce cint.p7 kullanmıştım ama p7 blue başka bir evre , şiddetle tavsiye ederim özellikle yüksek hız yagmurlu hava ve fren mesefasinde çok iyi.
Kullandığım ölçüler 205/55/16  91V

18" yazlik jantlara lastik ararken denk geldim bende p7 blue lastiklere. Etiket degerleri 225 40 18 olculerde bir tek bunlari bulabildim a/a etiket. Bu yaz kullandim. Antalya-Izmir, Izmir-Bursa gibi sehir disi, Antalya ve Izmir sehir ici kullanimlarda 205 55 16 ebatlarda cintirato p1 verde lastiklerden daha iyi takit tuketimi gordum. Simdi 16" jantlara kislik bakiyorum verdeler miadini doldurdu onlari atip kislik takip yaz kis 16/18 degistirip kullanmayi dusunuyorum kismetse. Tabii bu arada bir cilginlik edip kafamdaki bir alfa veya bmw araclardan biri denk gelip araci degistirmezsem. :-)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...