İçeriğe Yönlendir

Gerçek Mi, 1 Nisan Şakası Mı?

H.Cenk Bayrakçı

Recommended Posts

Süleyman Çetin

Enteresan bir makine, 5 Mayıs'tan itibaren satışa sunulacakmış. Fiyatı ne olur gerçekten merak ettim. :vroom:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

250 liraya bulursak 3-5 tane alalım bulunsun. :vroom:

Bir de dünyadaki salak sayısını tesbit etmek için ön sipariş formu var. Adamlar resmen dalga geçmişler. Du bakali n'olcek... :vroom:

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Şu an pazara ev telefonu şeklinde SIM kart ile çalışan telefonlar girmeye başladı. fiyatları 200tl den başlıyo(ileride daha da düşer). GSM operatörleri Telekomla da rekabet ettiği için tarifeleri daha uygun hale gelmeye başladı. TTelekom a mahkum olmaktansa bunlardan kullanmak daha mantıklı. Ev telefonuna ayda 7 lira kullanım ücreti ödüyorsunuz. ( kullanmasanız da) e biz ödemezsek cem yılmaz reklamlarda nasıl oynayacaktı dimi :vroom:

elektrik faturalarımızda da TRT katkı payı var, bu da çok mantıksız ama ödüyoruz habersiz.

gsm_mobile_desk_phone.jpg

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
(düzenlendi)

Tanıtımı yapan bayan , gelip anlatırsa tekrardan üç beş tane alabilirim :p

Sim kartla çalışan ev telefonlarını kullanacaksanız , faturalı cep telefonu hattınızın sözleşmesine bir göz atın . Santral , fct veya ticari amaçlar için kullanılırsa diye bir ibare çıkarsa , tespiti sonucu yüksek fatular ödeyebilirsiniz .

tarihinde Ali G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere
Tanıtımı yapan bayan , gelip anlatırsa tekrardan üç beş tane alabilirim :p

Bayandan mıi telefondan mı üç-beş tane alacaksın Ali, açık değil de sorayım dedim. :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Bayandan mıi telefondan mı üç-beş tane alacaksın Ali, açık değil de sorayım dedim. :)

Telefondan abi, telefondan :):p:p

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Ali beni de çağır tanıtım günü :p

Tamam abi . Hem ingilizcemiz gelişir , hemde teknolojiyi yakından takip etmiş oluruz :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...