İçeriğe Yönlendir

Yaşasın Beyaz Inci Gücü, 2002 Focus Sedan 2,0

Anil Berke Kavraal

Recommended Posts

Mustafa Bağseven
Çalışmalar güzel Anıl'ım..:)

Şöyle birşey olsa.

Bu sistemi burda bir eleman aracına yaptırmak istiyor.Kırmızı ışıkta beklerken tesisat açıkken dügmeye basıldıgında bagaj kapagı yarım açılcakmış da arkadaki araçlarda o sırada tesisatı görcekmiş.

Mekanik kısmını halletsem elektronik kısmını da hallederim de ugraştırır bu.

Anıl uygulamanı çok begendim bu arada.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Çalışmalar güzel Anıl'ım..:)

Şöyle birşey olsa.

onun için boyum kısa daha Erkan :D bir vurgun yaparsam direk kapağıyla önünü alırım aynı anda :D

Anıl ellerine sağlık, bence süper olmuş. Maşallah :D

asıl Servet abi nin ellerine sağlık ama bu denemeydi abi yaptık ardından söktük. Başka birşeyler deneyebilirim ileride.

Gayet güzel bir uygulama. Hayırlı olsun.

Teşekkürler.

Bu sistemi burda bir eleman aracına yaptırmak istiyor.Kırmızı ışıkta beklerken tesisat açıkken dügmeye basıldıgında bagaj kapagı yarım açılcakmış da arkadaki araçlarda o sırada tesisatı görcekmiş.

Mekanik kısmını halletsem elektronik kısmını da hallederim de ugraştırır bu.

Anıl uygulamanı çok begendim bu arada.

O nasıl bir istektir öyle :D

Teşekkür ederim. Hayırlı olsun araba değişmiş sanırım

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Burak Balıkçı
(düzenlendi)

Konuyu yeni gördüm Anıl araban bir harika.

Benim focusta da bazı benzer uygulamalar var, kısacası beyaz inciler piyasada ayrıcalıklarını hissettiriyorlar :)

Eline, emeğine, fikrine sağlık. Her bir modlamayı çok beğendim. Aralarında Farlar, beyaz iç kumanda ünite aydınlatmaları ve gösterge ışıklandırması beni bitiren nokta oldu. Birkaç deneme ışıklandırması ekliyorum renk ilgi çekici olsada tercihen en son seçenek :angry:

dscn1747gp.jpg

dscn1746c.jpg

Bu arabaya en yakın zamanda submarine light aydınlatmalar vede krom ampulle beraber şeffaf torpido-çamurluk sinyalleri takman gerekiyor, benden söylemesi :)

Bu arada ST panjurdaki kırmızı şerit yerine 5mm'lik krom veya beyaz şerit yapışkanlar var onlardan bir deneme yapsan nasıl olur acaba diye de düşünmedim değil hani :)

tarihinde Burak Bal?k tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Tüfekçi

anıl senin farların içindeki sinyaller aktif değil mi?

Yorum bağlantısı
Burak Balıkçı
...

Bu arabaya en yakın zamanda submarine light aydınlatmalar vede krom ampulle beraber şeffaf torpido-çamurluk sinyalleri takman gerekiyor, benden söylemesi :good2:

...

Şeffaf torpido-çamurluk sinyalleri yazmışım, tampon-çamurluk olacaktı :lol2:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
anıl senin farların içindeki sinyaller aktif değil mi?

sinyal olarak kullanmıyorum mustafa orada beyaz led ampul var park lambası niyetine kullanıyorum. Uzunlardada h1 led ampul var. Ama sinyal olarak bağlamak 2 saniye falan sürer tesisatı ona hazır bıraktım belki ileride makyajlı kasa tamponu takarım diye ...

Şeffaf torpido-çamurluk sinyalleri yazmışım, tampon-çamurluk olacaktı :blush:

:nazar: bende mesajı atlamışım şimdi farkettim... şu beyaz sinyaller gözüme bir türlü güzel gelemedi aldım hala duruyorlar :nazar: submarine light aralarında yapmadığım tek şey ama onuda yaparsam yapıcak şey hiç kalmayacak diye yapmıyorum :nazar::D

Yorum bağlantısı
Burak Balıkçı
...

:lol2: bende mesajı atlamışım şimdi farkettim... şu beyaz sinyaller gözüme bir türlü güzel gelemedi aldım hala duruyorlar :) submarine light aralarında yapmadığım tek şey ama onuda yaparsam yapıcak şey hiç kalmayacak diye yapmıyorum :good1::D

Bendekiler gibi kristal/şeffaf mı aldın, buzlu mika gibi olandan mı? Arada çok fark var çünkü, heleki turuncu camları iptal edilmiş mercekli ve makyajlı kasa farlarla ne gider :wub:

Yorum bağlantısı
Erman Pehlivan

Konuyu başından sonuna kadar okudum. Aracınıza kocaman bir nazar boncuğu diyorum. Aşk ve sevgi ile yapıldığı belli oluyor. Beyaz göstergeler ve mercekli far olayına bayıldım diyebilirim. Harika gerçekten. Gösterge olayına en kısa sürede bende el atmak istiyorum :D Zira en azından kalorifer düğmelerine yapabilirim. :good1:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Bendekiler gibi kristal/şeffaf mı aldın, buzlu mika gibi olandan mı? Arada çok fark var çünkü, heleki turuncu camları iptal edilmiş mercekli ve makyajlı kasa farlarla ne gider :wub:

buzlu cam olanlardan almıştım ... Birgün buluşuruz seninle 5 dk denerim takıp nasıl durduğunu şeffafların güzel gözükürse gözüme alırım onlardanda :D

Konuyu başından sonuna kadar okudum. Aracınıza kocaman bir nazar boncuğu diyorum. Aşk ve sevgi ile yapıldığı belli oluyor. Beyaz göstergeler ve mercekli far olayına bayıldım diyebilirim. Harika gerçekten. Gösterge olayına en kısa sürede bende el atmak istiyorum :) Zira en azından kalorifer düğmelerine yapabilirim. :unsure2:

Çok teşekkür ederim cidden tek uğraşma sebebim çok sevmemdir ... Yapmanızı tavsiye ederim çok güzel olacağına eminim.

Yorum bağlantısı
Erman Pehlivan
buzlu cam olanlardan almıştım ... Birgün buluşuruz seninle 5 dk denerim takıp nasıl durduğunu şeffafların güzel gözükürse gözüme alırım onlardanda :flowers:

Çok teşekkür ederim cidden tek uğraşma sebebim çok sevmemdir ... Yapmanızı tavsiye ederim çok güzel olacağına eminim.

Bu hafta sonu vakit bulursam kesin yapacağım. :police: Aracınızı çok sevdiğiniz her halinizden belli. Gerçekten çok güzel bir aracınız var Allah kaza bela ceza vermesin :jedi:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Sani Gerşon

Hayırlısı olsun Anıl. Bir inci gider, başka inci gelir :)

Yenisini tanıtta, ona yazalım artık :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...