İçeriğe Yönlendir

Eczacı Arkadaşların Dikkatine

Sabri Güngör

Recommended Posts

Sabri Güngör

Yeğenimin rahatsızlığından dolayı şu ilacı arıyorum ilgilenirseniz sevinirim

SYNACTEN Ampul kırmızı IV 0.25 mg

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör
(düzenlendi)
istanbuldan kargo ile olurmu ???

Minnettar kalırım Türkiyenin neresinden olursa farketmez

tarihinde Sabri G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kıvanç Altınbay

eczacı bir arkadasım var gorustum galıba bunu fıyat dususunden dolayı fırma pıyasadan cekmıs ama arastırıp donecekler su anda bır yardımı olamıyor cunku pıyasa kapalı tatıl :):( 0533 240 33 11 telefonum yınede bır haber gelırse hemen haber verecegım

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör
eczacı bir arkadasım var gorustum galıba bunu fıyat dususunden dolayı fırma pıyasadan cekmıs ama arastırıp donecekler su anda bır yardımı olamıyor cunku pıyasa kapalı tatıl :):( 0533 240 33 11 telefonum yınede bır haber gelırse hemen haber verecegım

İlginize çok teşekkür ederim sağolun

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bir çok firma indirimler yüzünden çekmiş ilaçlarını. Ayrıca MAyıs ayı ortalarından itibaren karekod uygulamasına geçileceği için şimdilerde sıkıntı varmış. Bu yüzden bulmak zormuş bunu. Benim baldız ve bacanak eczacı, onlar böyle söyledi. Buradaki depolarda yokmuş. Ama elinde olan olabilir, inşallah bulunur çabucak.

Yorum bağlantısı
Abdülmecit Cirbil

yeğenim eczacı,,pazartesi günü manisadan araştırıcak,506 5911819 numaram..arasanız yardımcı olmaya çalışıcam

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim Kıvanç Arkadaşımız ilacın Türkiye temsilcisini buldu inşallah pazartesi günü

Artık NOVARTİSTEN birisinimi bulucaz bişeyler yapıcaz şuan ilacı bulamadığımızdan olsa gerek moralimiz çok bozuk

ALLAH hiç kimseye dert verip derman aratmasın

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Sabri Abi inşallah derman olur da kurtulur gidersiniz. Allah şifasını versin.

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör
Sabri Abi inşallah derman olur da kurtulur gidersiniz. Allah şifasını versin.

Sağol hocam teşkkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Bu arada irtibat kurmak isteyen arkadaşlar için cep tel 05326480173

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim Kıvanç Arkadaşımız ilacın Türkiye temsilcisini buldu inşallah pazartesi günü

Artık NOVARTİSTEN birisinimi bulucaz bişeyler yapıcaz şuan ilacı bulamadığımızdan olsa gerek moralimiz çok bozuk

ALLAH hiç kimseye dert verip derman aratmasın

Sabri Usta acil şifalar diliyorum, dertler başınızdan gider inşallah...

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör
Sabri Usta acil şifalar diliyorum, dertler başınızdan gider inşallah...

Sağol kardeşim

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör
şimdi iş yerini cepten aradım, maalesef benim elimde olan SYNACTHEN DEPOT 1 MG 1 AMPUL imiş.

üzgünüm; sizin aradığınız formu uzun süredir çıkmıyor ve piyasada bulunmuyor maalesef. geçmiş olsun...

Sadık Bey ilginize tekrar teşekkürler sağ olun

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen
(düzenlendi)

Sabri Abi bende aramadayım, birşey yakalarsam hemen paylaşırım, geçmiş olsun....

Edit:Sabri değil, Sabri Abi :friends:

tarihinde Emre G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Arkadaşlar aradığımız ilacı dün ALMANYADA bulduk bugün uçak kargoyla elimizde olacak inşallah

İlgilenen Arkadaşlarıma çok minnettarım tüm dostlar sağolsun varolsun

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

Çok geçmiş olsun, olaya bak koskoca Türkiyede 2010 yılında ilaç sıkıntısı var. Allah hastalara / yakınlarına yardımcı olsun.

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Arkadaşlar hepiniz sağolun. Bugün 11de ilacımız uçak kargoyla geldi kızımıza uygulama yapıldı 2gün sonra

Netice belli olacak inşallah iyi haberler alırızda buradan sizlerede yazarım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...