İçeriğe Yönlendir

Bmw E46 Carpc Project

Özdemir Deniz

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Akşam biri bu konuya mesaj yazsın da radyo kartına bakayım ben...

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık. İnsanın elinden gelmesi de önemli tabi , ben radyoyu söküp taksam şanzıman bozulur öyle bir el var ;)

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Uydu anteni alırsan ben de Skystar2 var...Gerçi uyar mı bilmiyorum?

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Uydu anteni alırsan ben de Skystar2 var...Gerçi uyar mı bilmiyorum?

Uyarda, yayını nasıl alacak ;) Sunroofdan çanak anten çıkarırız. :)

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
Uyarda, yayını nasıl alacak :) Sunroofdan çanak anten çıkarırız. :)

Senin verdiğin linkteki aleti alsın işte...Bagaja koyar...Mola verdikçe çıkarıp kurar... ;) 70cm imiş çapı...

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Senin verdiğin linkteki aleti alsın işte...Bagaja koyar...Mola verdikçe çıkarıp kurar... :p 70cm imiş çapı...

O alet hareketliykende alıyo hem :) Tavana ufak bi modifiyeyle monte edilir ;)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

eski 302'lerdeki havalandırmaya benziyo o yahu :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
eski 302'lerdeki havalandırmaya benziyo o yahu :p

Değil... Harika bişey o..

Yeni otobüslerde bundan var hep...

Mola yerinde uyduyu kendisi yakalıyor.. Sonra otobüs hareket ediyor bir daha bırakmıyor uyduyu..

Bu arada...

Özdemir radyo kartını bulamadım... Muhtemelen birisine verdim... Ama evde TV kartı buldum... İşime yarar dersen fotoğrafını çekeyim bak...

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

abi Sertaç var evde dedi. bakayım deneyeyim, olmazsa ararım seni.

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Abi eline sağlık hayran kalmamak elde değil.Bmw yede böylesi yakışır...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Ucuz etin tadı bozuk olur mu öyle bir söz vardı işte ondan olacak diye korktum alırken ama aldığım çinli çok şeker bi adam çıktı, malı da kaliteli çıktı fiyatı zaten uygun :rolleyes: Power devresini bekliyorum o gelince hemen anakart ve ram siparişi vereceğim sonra girişeceğim arabaya :i-ih: Bir başlıkta benden olacak inşaAllah Ford Explorer Carputer falan :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

super super super..

Centrafuse gerçekten iyi bir arayüz. Ben de şu an navigasyon olayını çözmeye çalışıyorum. Henüz güzel bir pc de çalışan navigasyon programı ve yeni tarihli harita bulamadım. Gerçi USB GPS gelene kadar zamanım var.

Bu arada PCI ekran kartı (FM tunerli) bağladım. Evde süper çalışıyor. Ona da boosterli anten siparişi veriyorum. O da gelince tam süper olacak.

Hakan ilk baştaki uyarı çıkmaması lazım. ne hatası veriyor?

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

incorrect bass.dll :) pc deki codec dll ile centrafusedeki dll uyuşmuyor da ondan, ona pek takılmıyorum şuan, birinden alıp öteki yere yapıştırılacak o kadar yani. Bu arada laptopa bağladım ben bunu, laptop kamerası falan çok güzel geri görüş kamerası misali :D

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

ben çin malı webcam ile denedim. oda gayet güzel çalışıyor. az önce de USB WIFI'yi bağladım. o da tamam :)

Yorum bağlantısı

Özdemir abi:

Hayırlı olsun mu desem helal olsun mu desem bilemedim, güle güle kullan. Mission Complete... :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

teşekkürler.

Hakan mikrofonla telefon görüşmesi denediğinde seni bir supriz bekliyor olacak: Yankı :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hiper olmuş gerçekten, elinize sağlık çok zevkli bir uğraş olmuş bu...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
teşekkürler.

Hakan mikrofonla telefon görüşmesi denediğinde seni bir supriz bekliyor olacak: Yankı :angry:

Benim de aklımda zaten o olay :) Ses denetiminden birşeyler kurcalarız hallederiz inşaAllah ;)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

maalesef olmuyor. denemediğim kalmadı. adamlar ses kartına echo delay diye yeni bir ünite bağlıyorlar. centrafuse forumlarına bakarsan göreceksin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...