İçeriğe Yönlendir

Bmw E46 Carpc Project

Özdemir Deniz

Recommended Posts

Guest Hakan Tar?m

Gerçi o kadar da takmıyorum telefon olaylarını falan. Ben genelde ses ile ilgilendiğim için başka şeylere kayacağım gibime geliyor :seytan:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Bu arada şu obdi okuyucularından bir tane buldum da çok ucuz geldi gözüme kendisi 5 doleros kargosu 15 doleros toplamda 20 doleros :D

245939843_o.jpg

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

forumlardaki desteklenen hardware kısmına bakman gerek..

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Centrafusenin kendi ayar kısmında Elm320, Elm322, Elm323 ve Elm327 var. Büyük bir ihtimalle sorun çıkarmaz.

Yorum bağlantısı
İbrahim Özdoğan

Süper çalışma olmuş Özdemir. Ne desem boş.

Canım çekti yawwww

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Süper çalışma olmuş Özdemir. Ne desem boş.

Canım çekti yawwww

eyvallah :good1:

daha iyileri senin araca inşallah

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Özdemir usta intel d945gclf2 anakartı sipariş verdim, 147 liraya buldum son bir tane kalmış ellerinde stok :D PicoPSU 150 watt ile tam uyumlu çalışan recommend listesinde yer alan bir anakart.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Bu arada monitörü aldığım Çinli ile kanka olduk. Msni falan yolladı. Toplu alımlarda indirim yapar mı cep :D

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Özdemir usta intel d945gclf2 anakartı sipariş verdim, 147 liraya buldum son bir tane kalmış ellerinde stok :) PicoPSU 150 watt ile tam uyumlu çalışan recommend listesinde yer alan bir anakart.

benim anakart bu :D zamlanmış yahu ben 106 liraya almıştım :s

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

En ucuzu bu fiyat, 180 civarları satıyor millet :D 2 sene önce mi almıştınız :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

PicoPSU da geldi hem de 7 günlük bir kargo zamanı ile :rolleyes: Mükemmel hızlı bir şekilde hayret ettim. Bugün anakart gelecek büyük bir ihtimal. Hemen diski takıp sistemi hazırlayacağım :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

picopsu'yu yeni anakartından başka deneyebileceğin eski bir anakartın yok mu? bence önce onda dene derim. veya multimetren varsa pin voltajlarını kontrol et.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Deneyeyim. Ben şuan normal bir kasa powerıyla kurdum sistemi hazırladım, Kasa ve hdd haznesi hazırlanıp arabaya takılmasına kaldı tek işim :s

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

büyük hdd yerine resimdeki gibi bir dönüştürücü ile notebook hdd kullanmanı tavsiye ederim..

25-hdd-i-35-hdd-donusturucu-ide-adaptor-mb35778_519287_r1.jpg

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Şimdilik böyle gideceğim, Hepsini yeni aldığımdan meblağı yükseltmemek lazım Özdemir ustam :)

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

kıskandım şimdi :) neyse askerden geleyimde bende birşeyler yapayım bari. güle güle kullan çok yakışıklı olmuş.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
(düzenlendi)
büyük hdd yerine resimdeki gibi bir dönüştürücü ile notebook hdd kullanmanı tavsiye ederim..

25-hdd-i-35-hdd-donusturucu-ide-adaptor-mb35778_519287_r1.jpg

aynı dönüştürücünün compact flash kartlar için olanları da var ben fotograf makinemde kullanıyorum micro drive compact flash 5 gb lık bildiginiz harddisk içinde motor dönüyor kafa hareket ediyor ve compact flash boyutunda bir göz atın isterseniz yada yuksek boyutlu compact flashlar oldukça uygun olur gibi...

03.jpg

ve son olarak elinize sağlık ıspartada arabayı görürsem cama yaslanıp bakarım içine :) sonra kovalamayın beni :unsure:

tarihinde Anil Berke Kavraal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hala göremedim ben bu yeni projeyi, sen bir de şimdi Litvanya'ya mı gidiyorsun Özdemir? Yanardağ izin verirse?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...