İçeriğe Yönlendir

Bmw E46 Carpc Project

Özdemir Deniz

Recommended Posts

Özdemir Deniz

öyle görünüyor bro. haftasonu gitmeden incele bari :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin
(düzenlendi)

çok güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık

tarihinde Mustafa ?ahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Akif Sarı
orası için farklı düşüncelerimiz var. haberleşmede kullanılan i-bus protokolünü çözüp rs232'ye çevirip pc de istediğimiz kısımlara emir vermek için kullanacağız.

Valla heyecan içinde izliyorum. Harika bi şey bu. Yalnız aklıma takılan sürekli port kontrolümü yaptıracaksınız programla. çok fazla ve gereksiz yere kasmazmı programı. Birde sizi sanki tanıyor gibiyim uluborluda bulundunuz mu hiç uluborlu meslek yüksek okulunda özellikle.

yeniden söyleme gereği duydum. gerçekten harika olmuş. yazılımı hangi programda yazdınız.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Valla heyecan içinde izliyorum. Harika bi şey bu. Yalnız aklıma takılan sürekli port kontrolümü yaptıracaksınız programla. çok fazla ve gereksiz yere kasmazmı programı. Birde sizi sanki tanıyor gibiyim uluborluda bulundunuz mu hiç uluborlu meslek yüksek okulunda özellikle.

yeniden söyleme gereği duydum. gerçekten harika olmuş. yazılımı hangi programda yazdınız.

evet ben uluborlu myo'da çalışıyorum..

Seri haberleşmede kasmayacaktır çok :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Akif Sarı
evet ben uluborlu myo'da çalışıyorum..

Seri haberleşmede kasmayacaktır çok :good1:

Ya hocam sizmiydiniz. Fotoğraf küçük, çok fazla belirgin değil. İsimlerde aynı olabiliyor. Profilde Süleyman Demirel görünce sorma gereği duydum. Bu kadar tesadüf olamaz diye. Kusura bakmayın hocam.

Bende 2003 de mezun oldum. Bilgisayar Donanım Bölümünden. Kasım DELİKANLI, Kıyas KAYAALP, Arzu ULUSOY, Abdil ÇETİN hocalarımızdan bir kaçıydı. Hocam yeniden tebrik ederim güzel çalışma.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Guest Hakan Tar?m
(düzenlendi)

Bugün gezinirken birşey buldum Özdemir usta. Felaket bir durum düşünmen lazım :flowers:

tarihinde Hakan Tar?m tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Özdemir Deniz

navigasyon için igo8 PC versiyon kurdum. ebay'den BU-353 usb gps receiver aldım, şu anda navigasyon da devreye girdi. bugun yarın pci-TV radyo kartı takıp radyoyu da faaliyete geçireceğim.

Bagajdaki PC kasasını bagaj içinde pandizotun altına monte ettik, bagajdaki işgaliyeti de kalktı aradan. Yakında yeni resim ve video yükleyeceğim..

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Sen bitiresin diye birşey yapmıyorum abi. Hadi gari :p

acilen bitir projeyi :D

Resim isterük :)

gelecek :)

edit:imla

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
acilen bitir projeyi :D

Monitörü patlattım da tamirde abi :) Yoksa bittiydi herşey :p)) Av butonuna basınca çizgili çizgili oldu hup gitti monitör :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Aksilik oldu, tam aux kablosunu kendim sıfırdan döşeyip tamir edip taktıydım, sesi mesi herşeyi halletmiştim, aracın hava flitresinin orda bi boru çıkmış araba yelkindi (tekledi) akü ışığı iki üç kere yan sön yaptı, hop monitör güm :) Sonra da hevesim kaçtı 1 ay dokunmadım, anca dün tamire verdim, inşaAllah yapılır :D

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Özdemir Deniz
Çoook güzel olmuş. :good1: Son durum nedir? Fotoğraf görebilirmiyiz?

Diğer hafta foto ve video ekleyeyim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
Diğer hafta foto ve video ekleyeyim ;)

Ben söktüm bile araçtan :D Nasip olursa yeni araca takılıncaya kadar tükkanımda duruyor :p

Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Ben söktüm bile araçtan :D Nasip olursa yeni araca takılıncaya kadar tükkanımda duruyor :p

Neden söktün ki ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

sarsıntı problemini harddiskin altına koyduğum lastik takozlarla kısmen azalttım. şimdi kasa bagaja konacağına göre kasa altına da yaylı bir sistem düşüneceğim.

SSD alalım, sarsıntı diye bi dert kalmasın :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

SSD alalım, sarsıntı diye bi dert kalmasın :)

öyle bir dert olduğunu kim söyledi ki ? :sandalye:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

öyle bir dert olduğunu kim söyledi ki ? :sandalye:

Senin için değil yahu, sen ofisinde kullan CarPC'ni :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Cipte bile kullandık, 30 yanak lastikle zıpzıpzıplarken bile hiçbir sorun yoktu yavrukuşum benim. Siz IT ciler hep aynısınız. Satın hep malları :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Cipte bile kullandık, 30 yanak lastikle zıpzıpzıplarken bile hiçbir sorun yoktu yavrukuşum benim. Siz IT ciler hep aynısınız. Satın hep malları :p

Siz IT'ciler nasıl diyoorr? Mekanik her şey, bozulmaya mahkumdur :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...