İçeriğe Yönlendir

Bmw E46 Carpc Project

Özdemir Deniz

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Özdemir.. Cd Changer'lardaki gibi bir sistem yap... Kartı kasaya yayla sabitle... Yada kasayı koltuğa, yayla sabitle... Sert ama darbe emebilen bir yay.. Yada plastik takoz...

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Özdemir.. Cd Changer'lardaki gibi bir sistem yap... Kartı kasaya yayla sabitle... Yada kasayı koltuğa, yayla sabitle... Sert ama darbe emebilen bir yay.. Yada plastik takoz...

yaylı bir sistem kurmaya çalışıyorum abi, aklımda...

Tebrikler 10 numara olmuş. Bence de işletim sistemi ve programlar için bu moduller olabilir, müzik dosyaları ve diğer dosyalar için yüksek kapasiteli flash disk kullanılabilir.

teşekkürler, aynen öyle düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Elinden epey iş geliyormuş senin Özdemir, güzel çalışma olmuş tebrik ederim...

Ancak maus göremedim, hadi ekran dokunmatik ama sağ tık işini nasıl yapacaksın ? :p:crazy:

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Wireless klavye ile turkcell vınn da eklendi mi tamamdır bence.Süper bir çalışma,imrenerek izliyorum:)

Yorum bağlantısı
Aziz Türkmen

Çalışma çok güzel olmuş elinize sağlık... Daha da güzel olacak gibi duruyor.

Yaydan ziyade darbe emici kullanabilirsiniz kasayı sabitlemek icin. Bir çeşit amortisor o da ancak daha sert duruyor böylece kasa daha az hareket eder. Bir çeşidini kullandık ama alımını ve secimini ben yapmadım, ptesi arkadasa sorup detaylı bilgi verebilirim.

Bahsettiginiz entegreyi de getirmek isterseniz http://search.digikey.com/scripts/DkSearch...KeyWords=TH3122 alabilirsiniz, gerçi şirket olmadan gönderme yapabilirler mi bilmiyorum.

Aksi takdirde zallcom elektronik var, yurtdısından malzeme getirirler, yardımcı olabilirim zamanı geldiğinde :crazy:

Farnellden de alınabilirdi ancak onlarda yok...

kolay gelsin :p

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Elinden epey iş geliyormuş senin Özdemir, güzel çalışma olmuş tebrik ederim...

Ancak maus göremedim, hadi ekran dokunmatik ama sağ tık işini nasıl yapacaksın ? :p:p

teşekkürler Serkanım, diresiyon üzerine bir buton koysak olur diyorum :selo:

Wireless klavye ile turkcell vınn da eklendi mi tamamdır bence.Süper bir çalışma,imrenerek izliyorum:)

teşekkürler :)

Çalışma çok güzel olmuş elinize sağlık... Daha da güzel olacak gibi duruyor.

Yaydan ziyade darbe emici kullanabilirsiniz kasayı sabitlemek icin. Bir çeşit amortisor o da ancak daha sert duruyor böylece kasa daha az hareket eder. Bir çeşidini kullandık ama alımını ve secimini ben yapmadım, ptesi arkadasa sorup detaylı bilgi verebilirim.

Bahsettiginiz entegreyi de getirmek isterseniz http://search.digikey.com/scripts/DkSearch...KeyWords=TH3122 alabilirsiniz, gerçi şirket olmadan gönderme yapabilirler mi bilmiyorum.

Aksi takdirde zallcom elektronik var, yurtdısından malzeme getirirler, yardımcı olabilirim zamanı geldiğinde :)

Farnellden de alınabilirdi ancak onlarda yok...

kolay gelsin :good1:

teşekkürler Aziz, Farnelli aradım zaten yok, digikeyde var ama fahiş kargo fiyatı isteniyor. Zallcom'u bilmiyorum, araştırayım netten, bulursam başını ağrıtırım :)

Şimdiden anlaşalım, arabayı satarken üsütnde kalma şartı ile :crazy:

Tamamdır abicim :D

Yorum bağlantısı
Aziz Türkmen
teşekkürler Aziz, Farnelli aradım zaten yok, digikeyde var ama fahiş kargo fiyatı isteniyor. Zallcom'u bilmiyorum, araştırayım netten, bulursam başını ağrıtırım :crazy:

Evet digikeyde öyle bir sorun var, ayrıca gümrük işleri de olabilir, numune gibi işlem görmezse. Zallcom bir çeşit tedarikci, nette ne kadar bilgi bulabilirsin bilmiyorum ama ben çok sık olarak çalışıyorum kendileri ile. 1-2 entegre tek başına olmaz ama herhangi bir müşterilerinin malzemeleri ile birlikte senin entegreleri de getirirler. Maksimum 1 ay içinde elinde olur diye düşünüyorum, kargo fiyatı fln da fahiş olmaz bu şekilde olunca. Entegrenin fiyatının üzerine ufak bir kar payı koyarlar, o kadar. Tanıdıklarım var zaten, iletişime geçebiliriz...

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Aziz çok iyi olacak, bu entegreden bana 2 tane şimdilik yeter. ne olur ne olmaz bir tane yedekte bulunsun. Bir sipariş durumunda bana haber verirsen sevinirim çok :crazy:

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Süpersin.. ne diyim.. :crazy:

12 V ATX PSU dan ben de istiyorum.. şu e-bay işini bana da bi aşılayın size zahmet..

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Şimdiden anlaşalım, arabayı satarken üsütnde kalma şartı ile :friends:

Yok yee! Bis taha önce annaştık bi kerem. :p

teşekkürler Serkanım, diresiyon üzerine bir buton koysak olur diyorum :selo:

teşekkürler :)

teşekkürler Aziz, Farnelli aradım zaten yok, digikeyde var ama fahiş kargo fiyatı isteniyor. Zallcom'u bilmiyorum, araştırayım netten, bulursam başını ağrıtırım :)

Tamamdır abicim ;)

Sen de önüne gelene (Çağlaarrr :p) "tamam" diyorsun kardeşim. :blink:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
(düzenlendi)

Ooohhoyt :)) Özdemir usta helalin var :) Bu arada SQ ya yönelecekseniz bir tane creative platinium ses kartı ve güzel bir stereo anfi öneririm. Ana üniteye elveda dersiniz. Ha bir de riderunner ve bir tane dsp x-cross plugini işlem tamamdır :blink: Tüm kanallara ayrı ayrı ses vs harika olacak :friends:

Bu arada Benim monitörü sipariş ettim, 2-3 haftaya gelir inşaAllah ;) benimki 8 inç oluyor emme :p

tarihinde Hakan Tar?m tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Artık FCTR ye online olursunuz araçtan :friends:

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Tek kelimeyle MUHTESEM!!! (Yoneticilerimizin affina siginarak kasitli olarak buyuk harf kullandim, hislerime ancak buyuk harfler tercuman olabiliyordu)

Ellerinize ve emeginize saglik, ayrica paylastiginiz icin tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

11 numara iş ve işçilik abi eline sağlık. Bunlara değecek bi arabam olduğu gün kopyalayacam aynından. :D

Yorum bağlantısı
Ümit Yıldız

Çok güzel olmuş abi agzım acık kaldı 10 numara olmuş ...

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

İyi dilekler için teşekkürler ayrı ayrı arkadaşlar, İnşallah montajı bitirip güzelce sorunsuz kullanmaya başlarım..

Süpersin.. ne diyim.. ;)

12 V ATX PSU dan ben de istiyorum.. şu e-bay işini bana da bi aşılayın size zahmet..

Alırız, ebayde bol :)

Abi açılış süresi uzun oluyorsa bu iş için özelleştirilmiş bir linux distrosu kesin vardı. Tam hatırlamıyorum da şimdi adını. Max 10 saniyede açılır heralde.

Linux yazılımlarda çok fazla fonksiyon yoktu denedim. Ama iyileri çıkarsa ona da geçiş yaparız ;)

Ooohhoyt :) ) Özdemir usta helalin var :) Bu arada SQ ya yönelecekseniz bir tane creative platinium ses kartı ve güzel bir stereo anfi öneririm. Ana üniteye elveda dersiniz. Ha bir de riderunner ve bir tane dsp x-cross plugini işlem tamamdır :) Tüm kanallara ayrı ayrı ses vs harika olacak :p

Bu arada Benim monitörü sipariş ettim, 2-3 haftaya gelir inşaAllah :D benimki 8 inç oluyor emme :p

Artık paslaşarak gideriz, şu yazılım iyi bu var daha iyi gibi. Seninkini de sabırsızlıkla bekliyorum, yardım lazım olursa tecrübe edindim epey

Tek kelimeyle MUHTESEM!!! (Yoneticilerimizin affina siginarak kasitli olarak buyuk harf kullandim, hislerime ancak buyuk harfler tercuman olabiliyordu)

Ellerinize ve emeginize saglik, ayrica paylastiginiz icin tesekkurler.

çok ama çok teşekkür ederim....

Bu arada bugun arabayı incelerken birşey farkettik. Koltuğun altına veya torpido altında düşündüğüm her yerde hava kanalı var. Yani kışın tam gözüne gözüne sıcak üfleyecek. 1-2 tane uzun görüntü ve usb kablosu var. Dokunmatik ekranın usb kablosunda ve vga da sorun yaşanmayacaksa üniteyi bagaja koyacağım mecburen :blink:

Yorum bağlantısı
Emre Özen

mükemmel bi fikir süper nebiliyim bilimum böyle kelimeler :);) ağzım açık heycanla indim sayfa sayfa eline koluna sağlık abi

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Az önce denedim. 3metre vga kablosu ve usb kablosu ile sorunsuz çalışıyor. Kasa bagaja konacak demektir. Zaten amfi için 12V ve remote var bagajda. ;)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

buraya gelince C-max'la gezersin şehri artık :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Tek kelimeyle mükemmel :) .Hard diskin sarsıntı problemi için şöyle bi fikrim var Özdemir abi belki faydalı olabilir.Harici hardisk kutusunun üst tarafını kesip kalan kap şeklindeki kısmın yüzeyine 1.5-2mm silikon sıkıp kuruduktan sonra hardiski üstüne oturta bilirsin sonrada o kutuyu yine silikonla aracın bir yerine sabitlersen silikon hem darbeyi emer hem sıcaklığın uzaklaşmasını sağlar diye düşünüyorum veya biraz daha karmaşık olanı yine harici hard disk kutusunu duruma göre 4-5 yerinde uygun gerdinlikte lastiklerle boşlukta tutabilirsin.Bunu işlemci fanında görmüştüm uygun karşılıklı gerginliği sağlayabilirsen hem aşırı hareket etmiyor hem titireşimi emiyor boşlukta olduğu için eğer bu sisitemi o kutuda sağlayabilirsen faydasını görebilceğin düşüncesindeyim.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

sarsıntı problemini harddiskin altına koyduğum lastik takozlarla kısmen azalttım. şimdi kasa bagaja konacağına göre kasa altına da yaylı bir sistem düşüneceğim.

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Tek kelimeyle mükemmel olmuş. Emeğinize, elinize sağlık. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...