İçeriğe Yönlendir

C-max Isofix

Muhsin İpek

Recommended Posts

Okan Tansel
(düzenlendi)

Koltukları monta ettim oldu valla hatta reisleri ilk gezmelerine anneannelerine götürdüm 10 dk lı yol keyflari iyidi ;))

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Koltukları monta ettim oldu valla hatta reisleri ilk gezmelerine anneannelerine götürdüm 10 dk lı yol keyflari iyidi ;))

Şanslısın ozaman abi. Ben, eski C-MAx imde bağlantı yok diye koltuğu isofix siz almıştım. Sedici de bağlantı var..

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Şanslısın ozaman abi. Ben, eski C-MAx imde bağlantı yok diye koltuğu isofix siz almıştım. Sedici de bağlantı var..

Sağol kardeşim benimde haberim yoktu dedeler bir olmuş gitmiş almışlar adamlar bu iyi isofix bağlantı daha iyidir demiş satmışlar bana teslim ettiklerinde ahanda ayvayı yedik bunu nasıl bağlıyacam dedim mağzayı aradım beklettiler kemerle bağlanıyor dediler nerde bağlanmıyor yada bizim koltuk yapısına uymuyor.orada şans eseri buldum bağlantı demirlerini

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Olmasada serviste 100 liraya takıyorlar sıkıntı yok :) kazasız belasız kullanın inşallah.

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

sonradan takılma degil onlar orjinal, benim c max tada var..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Hasan Armagan

Arkadaşlar aracım 2004 focus c-max ghia bugün dedelerinni çocuklara aldığı koltukları montaj ediyordum tabi satıcı kemerle bağlanıyor demiş. ama kemerle olmucak gibiydi uğraşıyordum bağlamaya içimden ya arkada arabaya herşeyi koymuşlar 2 demirimi koymamışlar diyem isyan ediyordum uğraşırken ilk resmin ordakı kuçük kısımla elime ser bir şey temas etti sağdan çektim soldan çekim aşa yukarı derken diğer resimlerdeki demirlere ulaştım isofix olduğunu düşünüp monta etim oldu değilsede ne işe yarıyorlar sonradan olma birşey değil bu isofix se neden ulaşması bukadar zor üstleri kapatılmış?

Fotoğrafları göremiyorum. tekrar yükleyebilir misniz?

Yorum bağlantısı
Misafir

Fotoğrafları göremiyorum. tekrar yükleyebilir misniz?

Fotoğraflar görünüyor Hasan Bey. Sizin baktığınız bilgisayar sınırlı olabilir, bazı fotolar açılmayabilir. Mümkünse başka bilgisayardan deneyin derim..

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Aydın Akın

İsofix bende 2004 Cmax'ta mevcut. Yarın fotoğrafını yükleyeyim merak edenler için... 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...