İçeriğe Yönlendir

Amerika'dan Gelen Iphone

Serhat S. Yazıcı

Recommended Posts

Sani Gerşon

Türkiye'de hangi hatla kullanacaksanız kullanın, pasaporta işletmeniz gerekiyor. Hızlı olmazsanız kapanacak...

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
Türkiye'de hangi hatla kullanacaksanız kullanın, pasaporta işletmeniz gerekiyor. Hızlı olmazsanız kapanacak...

Evet bunu biliyorum ne yazık ki ama işletince tekrar açılıyor.. hatta turkcell bana bugün mesaj yolladı 12.07.2010da kapanma işlemi gerçekleştirilecek diye..

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
Bu link size yardımcı olabilir. İlan sahibini tanımam sadece gezerken gördüm.

Çağtay teşekkür ederim adamı bugün bi arıcam..

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Çağtay teşekkür ederim adamı bugün bi arıcam..

Önemli değil Serhat Bey . Bu da var aynı sitede

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

şimdi şunu sorucam acaba avea'dan kayıt yapılınca ben her hangi bir sorun yaşarmıyım çünkü ben türkcell kullanıyorum??

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Arkadaşlar son dakika golü gibi oldu ve yakın bir arkadaşım ülkeye giriş yaptı ve hemen onun üzerine kayıt yaptırdım ve telefonum artık kayıt altına alındı.. Çağtay kardeşimize de çok teşekkür ederim bu arkadaşım gelmeseydi o linkteki birinin üzerine yaptıracaktım herkes için tekrar teşekkür ederim..

Fakat diğer gelen iphone da 4.0 yüklü gelmiş ve halen unlock yapılamadı halen bekliyorum onun nasıl halledicez onu görücez..

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Serhat S. Yazıcı

Dğer gelen cihazımı da unlock yaptık fakat yakın bir zamanda Amerikaya gidicem ve İphone 4 almalyı planlıyorum fakat ne yazık ki şuan 4.1.1 ve 4.1.2 yüklü satılıyormuş fakat onlarıda şuan için burda unlock yapılamıyormuş.. şuan 650$ yani 900 lira gibi bir rakkama geliyor acaba riske atıp alsam ve beklesem mi??

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Hatta şimdiden aldırma imkanın varsa aldır.

Gidince teslim alırsın.

Bir haftaya unlock çıkıyor.

IOS 4.2'nin çıkması bekleniyor.

Ben geçen ay 3 kişiye getirttim, bekliyorlar. Jailbreakleri yapıldı, unlock için bekliyorlar.

Iphone 4 çok süper bir telefon. Bütün telefonlar bir yana, o bir yana...

Mondeo gibi tırt diyorsun yani :nazar:

Bunların 50 plakalıları da çıkar yakında en beyazından :rolleyes:

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Iphone 4 için çekmiyor, sorunları var falan diyorlar. Söylenti midir gerçek midir? Ben de almalıyım, bundan güzel oyuncak zor bulurum kendime :rolleyes:

Hatta şimdiden aldırma imkanın varsa aldır.

Gidince teslim alırsın.

Bir haftaya unlock çıkıyor.

IOS 4.2'nin çıkması bekleniyor.

Ben geçen ay 3 kişiye getirttim, bekliyorlar. Jailbreakleri yapıldı, unlock için bekliyorlar.

Iphone 4 çok süper bir telefon. Bütün telefonlar bir yana, o bir yana...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Iphone 4 için çekmiyor, sorunları var falan diyorlar. Söylenti midir gerçek midir? Ben de almalıyım, bundan güzel oyuncak zor bulurum kendime :rolleyes:

Çekmiyor, denendi ve sonuçlandı :)

Tabi elinizi sol alt köşeye koymazsanız, problem yok.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Yeni serilerinde o sorun çözüldü.Vesile ile sitesinde de buna yer vermişti apple.Makbuleyle beraber okuduk

Aman Allah'ım. Kimin eli kimin cebinde???

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Alper abi şimdiden al demenin sebebi her halde unlock çıkınca başka bişey yapacaklar yine ve çözmeye uğraşacaklar.. peki ben yanımda kaç tane getirebiliyorum?? kapalı veya açık paket olması fark ediyor mu??

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Anladım abi ben o zaman şimdiden alıyım peki olduda kontrol sırasında dedileriki geçiremessin o zaman ne yapabiliyorum??

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
İşyerinde sık sık Amerika'ya giden gelen oluyor. Giden kimsenin başına bu anlamda birşey gelmedi.

Merak etme hiçbir şey olmaz.

Sağolasın abi bende o zaman alıp geliyim bikaç tane isteyen arkadaşlarım var onlarda sevinsinler..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...