İçeriğe Yönlendir

Amerika'dan Gelen Iphone

Serhat S. Yazıcı

Recommended Posts

Serhat S. Yazıcı

Telefonlarımdan bir tanesini arkadaşımın üzerine işletebildim kaldı bir diğer telefonum onuda halledebilirsem çok güzel olacak..

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Telefonlarımdan bir tanesini arkadaşımın üzerine işletebildim kaldı bir diğer telefonum onuda halledebilirsem çok güzel olacak..

donanımhaberde pasaport hakkı satan baya oluyor bir bakın isterseniz.

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

teklifim hala geçerli... :D bana gerek kalmadan halledıyorsun galıba_?

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
teklifim hala geçerli... :) bana gerek kalmadan halledıyorsun galıba_?

Kuzey yanlış anlamıyorsundur umarım halledebilirsem halletme taraftarıyım olmassa sizinkileri yorarız :D

donanımhaberde pasaport hakkı satan baya oluyor bir bakın isterseniz.

Teşekkür ederim bi inceliyim hemen..

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Ben donanımhaberi baya bir inceledim fakat pasaportla ilgili her hangi bir çözüme ulaşamadım..

yani pasaport arayışına halen devam...

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
Serhat

Teklif hazir. Ne ugrasiyorsun aramakla?

Abi o teklif olamıyor çünkü pasaporta işlenmiş bir adet telefon görünüyor..

ne yazık ki halen aramaktayım

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
Pasaport isi kolay da Serhat...

Asil sim unlock isi ne olacak?

Ayrica telefonun icinde AT&T sim karti var mi?

Onun da olmasi gerekiyor...

Güzel soru paketi açmadım o nedenle bilmiyorum.. o ne için gerekli ki biz kendi turkcell sim kartımızı takmıcaz mı??

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Bu American Iphone ne bela birşeymiş diyesim geliyor :p Hergün başka bir şeyi çıkıyor :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

evet ingilizanahtari bu işin cennet kaynağı resmen :rolleyes:

unlock olayı telefon mesela turkcell için yapılmadıysa yada butun operatorler tarafından kullanıma açılmadıysa turkcell takınca çalışmıyor ... bunun için unlock yapılıyor ve her operatorle kullanıma açık hale geliyor.

ilk iTunes bağlandısındaki activationın simle alakası varmı emin değilim doğrusu yaparken hiç dikkat etmedim ama bugun yarın restore edip 4,0 kurucam o zaman denerim sim kartsız oluyormu diye.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sim kart'sız telefonu güncelleyemezsiniz.

Ayrıca kutusundan çıktığında da anlaşmalı ise anlaşmalı olduğu sim kartı takıp AYTUUUNS a bağlamanız gerekir.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Benim iphonelar şuan için kırılamıyormuş yani 44. haftadan sonra alındığından dolayı programı henüz Türkiyede yokmuş ama bende nette görüyorum tüm iphonelar jb için 12-13$ diye ama ne kadar gerçek onu bilemiyorum..

Yorum bağlantısı
Guest ?smail G

Yukarıda illegal bir durumdan bahsediliyor. Ben bu şeklide konuştum diye üyeliğimi iptal ettiler. Ama aynı yönetim bunu görmezden geliyor.

Türkiye işte her yerde çifte standart.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Yukarıda illegal bir durumdan bahsediliyor. Ben bu şeklide konuştum diye üyeliğimi iptal ettiler. Ama aynı yönetim bunu görmezden geliyor.

diğer üyelik derken ???

Yorum bağlantısı
Guest ?smail G
diğer üyelik derken ???

gerekeni yapın sayın yönetici. özellikle mehmet bey iyi baksın sayfaya...

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Öncelikle olayların illegal olup olmadığını iyi araştırın ayrıca illegal olsa burda yönetici olan abilerimizde bunun uyarısını bana yaparlardı.. he derseniz Serhat S. Yazıcı'nın üyeliğini iptal edin diyorsanız direkt olarak bunu yazın.. Ayrıca neden hep Türkiye diye konuşuluyor burası bizim ülkemiz çifte standart olduğunu düşünen varsa bu ülkede yaşamasın çifte standart olmayan bir ülke bulunsun ve orada yaşansın..

Not: Bu işlemi yapan apple store illegal olsa bunu yapmazlardı.. siz xp'den vistaya geçerken illegal birşey ni yapmış oluyorsunuz??

Bunlar illegal yazılımlar değil, apple'a göre 3. parti yazılım oluyor bu yazılımlara karşı çıkıyoruz demiyorlar sadece tavsiye etmiyoruz diyolar :good1:

Erdem anlatmak istediğimi daha doğru bir şekilde anlatmış teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Guest ?smail G
Doğubank'ta bu işi yapanlar var, ama ne kadar güvenilir tartışılır...Önce sizin telefonu sonra başka bir telefonu kayıt ettirebiliyorlar...Öncelikle cihaz Lock mu ? Unlock mu ? Versiyon 3.1.3 ise sim kilidi kaldırılmaz...

burada anlatılan illegal bir yöntem değil mi.

Yorum bağlantısı
Guest ?smail G

o kadar anlamam.yurt dışında bir n95 aldım sadece pasaport ile kayıt yaptırdım. şimdi de sıfır n97 aldım 250 avroya getiren kayıt yapıtaacak pasaportu ile . bu zaten resmi turkcell extralar yapıyor. doğubank diye bir yerde değil.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Ve sonunda geldi arkadaşlar yarın 3.1.3 yüklenecek ve artık telefonum kullanılır durumda olacak tabi Erdemin yardımları olmasa bu kadar rahat bekleyemezdim neyin ne için yapıldığını anlıyorum teşekkürler Erdem :)

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Arkadaşlar sonunda 3.1.3 yüklendi ve sorunsuz olarak kullanıyorum tek sorunum pasaportumun süresinin geçmesinden dolayı kayıt yaptıramıyorum eğer bu durumu halledemessem yaklaşık 1 ay içerisinde kilitlenecek ve kayıt yaptırana kadar ipod olarak kullanılacak ne yazık ki..

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Arkadaşlar sonunda 3.1.3 yüklendi ve sorunsuz olarak kullanıyorum tek sorunum pasaportumun süresinin geçmesinden dolayı kayıt yaptıramıyorum eğer bu durumu halledemessem yaklaşık 1 ay içerisinde kilitlenecek ve kayıt yaptırana kadar ipod olarak kullanılacak ne yazık ki..

Kadıköydeki telefonculara uğramanızı tavsiye ederim, pasaportunda hak olup oraya haber bırakmış insanlar olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Gördüklerime girdim ama ne yazık ki bulamadım henüz..

Neden pasaport bulmayı beklemiyorsun?

Risk almışsın.

Abi risk derken??

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
1 ay sonra telefon kilitleniyor. TR'de kullanamıyorsun.

bu kesin bişey mi?? ben turkcell tim'e sordum ve kapansa bile işletince açılıyor dediler..

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
Evet doğru söylemişler.

Ama o zamana kadar kullanamayacaksın.

o çok sorun değil abi açılsında işletince pasaport bulana kadar E71'e devam deriz :unsure2:

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
Telefonun zaten iyiymiş. :D

Teşekkür ederim abi :unsure2: bişey sorucam ücretsiz olarak kullanabileceğim ve save yapmamada para istemeyen bir excel programı var mı??

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Arkadaşlar konu ne yazık ki günceldir halen pasaport durumunu halledemedim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...