İçeriğe Yönlendir

Ford Mondeo 2011

Bilgin Uluoğlu

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
Ecoboost motorlar gelmiş. Benzinli 160PS, 140 PS lik dizelden az yakıyor. :D

benzin-dizel fiyat farkı ne olacak, o motorla rahat durmaycağımız kesin, bu durumda Ford un benzinlisi çok yakar atasözünün doğruluğu bir kez daha kanıtlanacak. :D

Bunun yerine abd taurus ithal edilse, mondeonun esamesi okunmazdı, keşke gelse...

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar
(düzenlendi)

2.0 tdci 140 ps 6 ileri manuel ve Powershift,

Şu an bu aracı kullanıyorum

Hoşuma gidenler

Yol tutuş, ön arka diz mesafesi, follow me, bagaj hacmi, yakıt tüketimi (şimdilik), ön konsolun simetrisi düzgün, frenleri oldukça başarılı

Hoşuma gitmeyenler

Sürücü tarafı cam kontrol düğmeleri kapı kolçağına çok yakın, alt devir hızlanmalarını beğenmedim, park etmek sorun olabiliyor (çok uzun), power shift şanzımanda geçişlerin daha belirsiz olmasını bekliyordum.

Müzik sistemi hiç hoşuma gitmedi

Bunlar şimdilik bakmamı istediğiniz bir özellik varsa bakıp yorumumu yazabilirim...

tarihinde Cemil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2.0 tdci 140 ps 6 ileri manuel ve Powershift,

Şu an bu aracı kullanıyorum

Hoşuma gidenler

Yol tutuş, ön arka diz mesafesi, follow me, bagaj hacmi, yakıt tüketimi (şimdilik), ön konsolun simetrisi düzgün, frenleri oldukça başarılı

Hoşuma gitmeyenler

Sürücü tarafı cam kontrol düğmeleri kapı kolçağına çok yakın, alt devir hızlanmalarını beğenmedim, park etmek sorun olabiliyor (çok uzun), power shift şanzımanda geçişlerin daha belirsiz olmasını bekliyordum.

Müzik sistemi hiç hoşuma gitmedi

Bunlar şimdilik bakmamı istediğiniz bir özellik varsa bakıp yorumumu yazabilirim...

Hımm bazı soru işaretleri bendede var, bu paraya Yeni S60 D3 Dizel 1.984 cc. 163 hp Otomatik 89.105tl. almak daha iyi olurmu acep, hem volvo hem donanım süper, tip süper. 2.0 t 203hp benzinliside aynı fiyata, abartırsak Yeni S60 D5 AWD Dizel 2.400 cc. 205 hp Otomatik 116.725tl.

Yok kardeşim 163 hp dizel volvo s60 çook daha iyiymiş, fiyatta aynı gibi.

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

C-max 1.6 ecoboost'un katalog değerleri rüya gibi. 8.5 sn 0-100 ve 8.8 lt ş.içi tüketim. :D Üstelik araç 1385 kg. Fizik kurallarını zorlamış adamlar. :D Titanium donanımda 51000 lira gibi de makul bi etiketi var.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
(düzenlendi)

Mondeo 2.0 EcoBoost benzinli 240ps. ş.içi 10,9, ş.dışı 6,0, ortalama 7,7. 0-100 7.5 sn. Son hız 246 km. Yeni Mondeo ağırlığını bilen var mı?

tarihinde Tamer Topa tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cemil Çınar
Hımm bazı soru işaretleri bendede var, bu paraya Yeni S60 D3 Dizel 1.984 cc. 163 hp Otomatik 89.105tl. almak daha iyi olurmu acep, hem volvo hem donanım süper, tip süper. 2.0 t 203hp benzinliside aynı fiyata, abartırsak Yeni S60 D5 AWD Dizel 2.400 cc. 205 hp Otomatik 116.725tl.

Yok kardeşim 163 hp dizel volvo s60 çook daha iyiymiş, fiyatta aynı gibi.

Kasa çok hoş ve dikkat çekici volvo artık çinli oldu motor ne kullanıyor bilmiyorum. Benim için volvo şimdilik başlı başına soru işareti beklemek lazım

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

2.0 tdci 140 ps. powershift henüz gelmedi sanıyordum. Volvo - Ford motorlar aynı.

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Ruhsatta yazanı söylüyorum araç 2010 model 2.0 140 ps ve 6 ileri seçeneği var, benim bildiğim ford ta 6 ileri tiptronik sadece powershift yanlış mı?

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Cemil bey, makyajsız Mondeo ise powershift değil, 6 ileri durashift otomatik. Powershift makyajlı Mondeo' yla gelecek.

Yorum bağlantısı

Cemil abi mondeo mu aldın? Benim bildiğimde şu an powershift yeni gelicek, senin araç durashift olabilir. İç mekan resmi alabilirmiyiz ?

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
benzin-dizel fiyat farkı ne olacak, o motorla rahat durmaycağımız kesin, bu durumda Ford un benzinlisi çok yakar atasözünün doğruluğu bir kez daha kanıtlanacak. :unknw:

Bunun yerine abd taurus ithal edilse, mondeonun esamesi okunmazdı, keşke gelse...

Vergi farkı neolcek? :)

Yorum bağlantısı
İsmail Doğan

valla haksızlık etmeyin derim bence geçen gün vw passatla yanyana duruyodu üstelikte bu makyajlı hali bile değil

yanıma gelen herkese sordum sence hangisi güzel diye hepsi passatı tercih etmek isteselerde mondeonun daha yakısıklı olduğunu söylediler

benmondeoların en güzel kasası olarak düsünüyorum bunları

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...