İçeriğe Yönlendir

1.4 Tdci Titanium Fiesta 2010

Onur Hançer

Recommended Posts

Onur Hançer

Öncelikle herkese merahaba,

Geçen hafta fiesta siparişi verdim, Ağustos başı 2011 model olarak alacağım. Araçta benim eksik olarak gördüğüm tek şey öndeki iki koltuk arasındaki kol dayama yeri yani kolçak. Arabaya hiç zarar vermeden bunu nereden yaptırabilirim? Yada yaptıran arkadaşlar var mı? Var ise resimlerini görmem mümkünmü? Eski arabadan alışkanlık oldu uzun yollarda çok rahat oluyor, o yüzden bu arabayada mutlaka yaptırmak istiyorum.

İkincisi kasko?

En uygun kaskoyu neresi yapar, kimler ne kadara yaptırmış. Galeri, 36.000 TL değerinde full kasko araştır dedi. Bende araştırmala başladım.

Bu konularda yardımcı olan bir çok arkadaşa teşekkür ederim,

Yorum bağlantısı
Gökhan Taşkın

2010 1.4 TDCI 35.000 tl degerindeki kaskomu 1500 tl ye yaptırdım güneş sigorta. Yalnız piyasası nedir pek bilmiyorum sigorta şirketinde teyzemin oğlu çalışıyordu herşeyi o ayarlamıştı..

Yorum bağlantısı
Onur Hançer
2010 1.4 TDCI 35.000 tl degerindeki kaskomu 1500 tl ye yaptırdım güneş sigorta. Yalnız piyasası nedir pek bilmiyorum sigorta şirketinde teyzemin oğlu çalışıyordu herşeyi o ayarlamıştı..

Teşekkür ederim, bakalım bize ne kadara patlayacak :shok:

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

kasko için Mehmet Özyürek'le irtibata geçmenizi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun, hoş geldiniz aramıza. şu 2011 kandırmacasına da sinir oluyorum, aylar öncesi gelen arabaları gümrükte bekletip sonra alıyorlar üstelik daha 2011 e aylar varken 2011 diye satıyorlar, anca bizim ülkede olur zaten bu, bariz 2010 işte, Allah Allah..

Yorum bağlantısı
Onur Hançer

Cevaplar için çok teşekkür ederim, sigorta şirketlerinide aramaya başladım. Bu arada Mehmet Özyürek isimli arkadaşla nasıl irtibata geçeceğimi bilmiyorum :blush:

Ali Cihangiroğlu isimli arkadaşım, sanada teşekkür ederim. Ama seni bilgilendirmek istedim, 2010 - 2011 model olmasında galeri birşey yapmıyor. Kurallar gereği eğer Ağustos ta arabanı alırsan ruhsata 2011 model olarak geçiyor. Araba aynı araba, kasa aynı kasa tek fark 1 yıl k

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Kolçak içinde şu konuya bi bakın isterseniz. Fiesta için olanlarıda var..

Yorum bağlantısı
Onur Hançer
Kolçak içinde şu konuya bi bakın isterseniz. Fiesta için olanlarıda var..

Öncelikle iyi günlerde kullanın diyeceğm fakat aradan 1 yıl geçmiş sanırım. Nerden buldunuz o kolçağı yada ben nereden bulabilirim?

Sizinde yazdığını gibi, hiç vidalama yapıştırmaca yok, sanırım focustan bir boşluk var oraya geçiriyorsun. Peki bu fiestada var mı acaba?

Amma çok soru sordum galiba, ama heycanıma verin.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Öncelikle iyi günlerde kullanın diyeceğm fakat aradan 1 yıl geçmiş sanırım. Nerden buldunuz o kolçağı yada ben nereden bulabilirim?

Sizinde yazdığını gibi, hiç vidalama yapıştırmaca yok, sanırım focustan bir boşluk var oraya geçiriyorsun. Peki bu fiestada var mı acaba?

Amma çok soru sordum galiba, ama heycanıma verin.

Aracınıza uygun olan modeli buradan seçip alabilirsiniz; kullananlar memnun.. Yakında bende alıcam birtane..

Yorum bağlantısı
Onur Hançer
Direkt bu diyim bende size:)

İlgi için teşekkür ederim, peki ben bunu buradan alırsan nasıl takıcam? Yada herhangi bir araçta nasıl durduğunu görmeden almak iyi fikirmi?

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş
(düzenlendi)

Bu markayı satan aksesuarcılar vardır muhakkak istanbulda. Montaj için bişey gerekmediğinden deneyipde alabilirsiniz kanımca..

tarihinde Hakan Yava? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Hançer
Bu markayı satan aksesuarcılar vardır muhakkak istanbulda. Montaj için bişey gerekmediğinden deneyipde alabilirsiniz kanımca..

Ataşehirde varmış, araba geldikten sonra bakacağım mutlaka. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Hayırlı olsun, hoş geldiniz aramıza. şu 2011 kandırmacasına da sinir oluyorum, aylar öncesi gelen arabaları gümrükte bekletip sonra alıyorlar üstelik daha 2011 e aylar varken 2011 diye satıyorlar, anca bizim ülkede olur zaten bu, bariz 2010 işte, Allah Allah..

Arabanın üretim tarihinde belli olur zaten. Benim araba 2007 model. Üretim tarihi 2006'nın 6. ayı gözüküyor. Zaten arabanın üzerinde çoğu parçada üretim tarihi var. Onlarda 6. ay üretimi.

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı
Cevaplar için çok teşekkür ederim, sigorta şirketlerinide aramaya başladım. Bu arada Mehmet Özyürek isimli arkadaşla nasıl irtibata geçeceğimi bilmiyorum :rolleyes:

Ali Cihangiroğlu isimli arkadaşım, sanada teşekkür ederim. Ama seni bilgilendirmek istedim, 2010 - 2011 model olmasında galeri birşey yapmıyor. Kurallar gereği eğer Ağustos ta arabanı alırsan ruhsata 2011 model olarak geçiyor. Araba aynı araba, kasa aynı kasa tek fark 1 yıl k

Yorum bağlantısı
Onur Hançer
forum yöneticisi, Mehmet Bey. forumda birçok konuda yorumunu görürsünüz,özel mesaj atın forumdan...

bomboş kaskoya, birçok teminatı eksik olan kaskoya bir ton para vermeyin. 100-200 fazla olur belki ama gözünüz arkada kalmaz.

bana çok yardımcı sağolsun.

Teşekür ederim, Mehmet abiye mesaj gönderdim arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...