İçeriğe Yönlendir

Ekmek Yapma Makinası Kullanan Var Mı ?

Fahrettin Karakoç

Recommended Posts

Metehan Şahin

Bende 2 gündür bakıyorum internetten almak için ama karar vermedim. Çeşidi çok fazla 80 TL'den başlıyor 150 - 200 diye gidiyor. Tavsiye var mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bende 2 gündür bakıyorum internetten almak için ama karar vermedim. Çeşidi çok fazla 80 TL'den başlıyor 150 - 200 diye gidiyor. Tavsiye var mı?

Araştırdım aldım... Sinbo diyorum...

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Mesaj alınmıştır. Sinbo 4709 modellerine bakıyorum. Çift bıçaklı filan iyi diyorlar. Bakalım bir kaç gün içerisinde netleştiririm.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mesaj alınmıştır. Sinbo 4709 modellerine bakıyorum. Çift bıçaklı filan iyi diyorlar. Bakalım bir kaç gün içerisinde netleştiririm.

Güzel modelmiş...

En büyük artısı, elektrik kesilince programın ve saatin bozulmaması.. Ancaak; diyor ki "Somun büyüklüğü seçimi (1200-1350 gr)"

Bence çok büyük...

Evde kaç kişisiniz... ?

Bu arada; bizim ekmek bugün çeteneli olmuş.. güzel görünüyordu :)

Yorum bağlantısı
İlker Selimoğlu
(düzenlendi)

sinbo gerçekten çok kullanışlı, bu makinenin en güzel yanıda zamanlayıcısı, akşamdan malzemelerini koyup ayarlıyorsunuz,sabah kalktığınızda sıcak ekmeğiniz hazır oluyor.Tek kötü yanı insan biraz fazla ekmek yiyor.

tarihinde ?lker Selimo?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metehan Şahin
Güzel modelmiş...

En büyük artısı, elektrik kesilince programın ve saatin bozulmaması.. Ancaak; diyor ki "Somun büyüklüğü seçimi (1200-1350 gr)"

Bence çok büyük...

Evde kaç kişisiniz... ?

Bu arada; bizim ekmek bugün çeteneli olmuş.. güzel görünüyordu ;)

Ev nüfusu biraz karışık. Yazın 2, kışın 4 bende katılırsam +1 :)

Alatrnatif olarak da 4705'e bakıyorum. http://www.tekmarshop.com.tr/ProductDetail...ce&v=1.65.5 fiyatı en uygun burası axesse peşin fiyatına 9 taksit yapıyorlar. Site güvenilir mi bilmiyorum. Kargo parasından da hiç bahsetmemişler.

Ekmeğinizi de afiyetle yersiniz artık. :)

Yorum bağlantısı
İlknur Öztürk
İlknur,

Muhlis'le Eskişehir'e gelirseniz hem size ikram ederim hem de bilgi veririm. :p

Eskişehir serindir şimdi, çok makul bir öneri ama ramazanda giriyor ne yapsak :unknw:

Muhlis bir yandan araştırıyor bu işi, aynı zamanda yoğurt yapanı, pilav yapanı da varmış bu ekmek makinelerinin. ne acayip, biraz daha beklesek evlenmenize gerek kalmayacak beyler :rolleyes:

Sinbo'yu bir arkadaşım daha önermişti. Bir de ekmek pişince makine çok sıcaklık yayıyormuş diyorlar doğru mu?

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

Bende aynı makinayı kullanıyorum. Kepeklisi, Tam buğdaylısı, Mısır unlusu...nefis oluyor.

Kek te güzel oluyor

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç
Sinbo 4709'a internetten bakdım ama stoklarında olan bir yer bulamadım.

Sinbonun kendi sitesinde satış mağazaları var. Size yakın olanlardan araştırabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Eskişehir serindir şimdi, çok makul bir öneri ama ramazanda giriyor ne yapsak :unknw:

Ziyareti 3 günden kısa tutmaya bakın, Seferi sayılırsınız.. :p

Muhlis bir yandan araştırıyor bu işi, aynı zamanda yoğurt yapanı, pilav yapanı da varmış bu ekmek makinelerinin. ne acayip, biraz daha beklesek evlenmenize gerek kalmayacak beyler :rolleyes:

İyi de makinaya unu suyu kim koyacak :rolleyes:

Sinbo'yu bir arkadaşım daha önermişti. Bir de ekmek pişince makine çok sıcaklık yayıyormuş diyorlar doğru mu?

Sen yazana kadar dikkatimizi çekmemişti.. Demek ki ciddi bir durum yok ortada...

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

Akinam bozuldu galiba. Malzemeleri koydum bir iki sefer çevirdi sonra durdu.

Sanırım elektrik gelmiyor. Bütün ışıkları söndü. Bir kaç pirizde denedim olmadı. :good1:

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

Garantisi bu Mart ayında bitmiş.

Hiç olmazsa ramazandan sonra bozulsaydı.

Nefis tam buğday ekmeği pişirecektim.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Garantisi bu Mart ayında bitmiş.

Hiç olmazsa ramazandan sonra bozulsaydı.

Nefis tam buğday ekmeği pişirecektim.

Genelde içindeki röleler bozuluyor..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Yarın servise götürmeye değer mi acaba.

Bence bir elektrikçi halleder; Tabi servis kadar para istermi orasını bilemem..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yarın servise götürmeye değer mi acaba.

Bir elektrikçi görsün... Belki, fişi, kablosu, basit bir yeri bozulmuştur...

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç
İlla banada aldırtacaksınız ee hani resimlerr :good1:

Tam pişiriyordum bozuldu. Yoksa güzel resimler koyacaktım..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
İlla banada aldırtacaksınız ee hani resimlerr :good1:

Hep yedikten sonra aklıma geliyor fotoğraf çekmek :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...