İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - 2008 Fiesta Collection Yapılan Değişiklikler Vs..

Ersen Tapan

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Geçmiş olsun, iyi farketmişsiniz,  genelde 2 yerden sorun çıkar, ya termostadtan yada kalorifer çatal hortumunun koruması yoksa hava emiş borusuna temasından oluşan toplu iğne ucu gibi delikten su sızdırmasıyla, bu ikisine dikkat edin...

bende kaçak değilde termostad özelliğini kaybetmişti, ibre 1-2 mm. kadar aşşağıda duruyordu, erken açmaya başlamıştı yani, değiştirdim hemen, ilk değişimde taktığım termostadın gövdesinde conta tırtmış, su kaçırınca söküp bir daha değişmiştim, tabii maliyet ucuzdu kendim değiştirdiydim :)

Not: termostadada %100 zam gelmiş yuf yani....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Bir saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Geçmiş olsun, iyi farketmişsiniz,  genelde 2 yerden sorun çıkar, ya termostadtan yada kalorifer çatal hortumunun koruması yoksa hava emiş borusuna temasından oluşan toplu iğne ucu gibi delikten su sızdırmasıyla, bu ikisine dikkat edin...

bende kaçak değilde termostad özelliğini kaybetmişti, ibre 1-2 mm. kadar aşşağıda duruyordu, erken açmaya başlamıştı yani, değiştirdim hemen, ilk değişimde taktığım termostadın gövdesinde conta tırtmış, su kaçırınca söküp bir daha değişmiştim, tabii maliyet ucuzdu kendim değiştirdiydim :)

Not: termostadada %100 zam gelmiş yuf yani....

Termostad sorunsuzdu bende açılmışken değişti. 

Kalorifer çatal hortumunda sıkıntı yok sürtmüyor herhangibiryere. 

Yedek parça fiyatları uçmuş. Sanayi bomboş kan ağlıyor esnaf. 

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ersen Tapan

Güncel bir durumu paylaşalım. Dikkatsiz bir sürücü park yerinden çıkarken nasıl yapmayı başardıysa sol ön köşeden çarptı. Raporlarımızı tuttuk servise bırakıcam uygun bir zamanda. 

RCXcuc.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ersen Tapan yazdı:

Güncel bir durumu paylaşalım. Dikkatsiz bir sürücü park yerinden çıkarken nasıl yapmayı başardıysa sol ön köşeden çarptı. Raporlarımızı tuttuk servise bırakıcam uygun bir zamanda. 

Geçmiş olsun.. nedir son durum Ersen ?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Geçmiş olsun.. nedir son durum Ersen ?
Sağol emmi onarım için eksperden parça bekleniyor. Far değişecek geri kalan yerler onarım olacak. 10 güne biter.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ersen Tapan

Araç cumartesi akşam teslim edildi. Far orjinali ile değişti.
Emmi sigorta sağolsun gerek onarım,gerek ikame araç konusunda mağdur olmadan bu süreci atlattık.

1756086547_WhatsAppImage2019-12-07at18_05_38.thumb.jpeg.f3c42fdaf3b3b64fa7141279c2c74276.jpeg

1474194546_WhatsAppImage2019-12-07at18_05.38(1).thumb.jpeg.2d50c3b95322229525417ee198514fa9.jpeg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...