İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - 2008 Fiesta Collection Yapılan Değişiklikler Vs..

Ersen Tapan

Recommended Posts

Cihan Tiftik

Ersen abi,yeni dikkatimi çekti;bu evin verandası mı var? :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Arabaya odaklanalım :) Araba evden daha keyifli :p

Araba bu kadar parlak olmasa,kimse eve takılmayacaktı. :p Ona söz söylemeye gerek yok bence. :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Şu anki halini görsen acırsın ; rengi gri oldu resmen.. Havalar az ısınsa verecem meguaris i gözüne gözüne :yika:

Yorum bağlantısı
Fatih Ardıç

orjinal ön panjur nikelajıda olabilir

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Abi güncel foto atta izleyelim biraz yahu.. :)

En son Çanakkalede görmüştüm..

Bir yıkayabilsem çekicemde havalar müsade etmiyor; krom kapı eşikleri falanda takmıştım onlarıda çekemedim daha güzel hava bekliyorum..

Keşke saglam ampul kalsaydi abi orjinal gibi olmuyor.

Sökünce baktım oda gitmek üzereydi.. Performans ampülü takacaktım ama ömürleri kısa olduğu için bana uymuyor.. Olmadık yerde patlıyor farı sökmeden değişmiyor. Sol taraf farı sökmeden oluyor ama sağ taraf için panjur ve farı sökmek gerekiyor..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İsmail Yanık

Bir yıkayabilsem çekicemde havalar müsade etmiyor; krom kapı eşikleri falanda takmıştım onlarıda çekemedim daha güzel hava bekliyorum..

Sökünce baktım oda gitmek üzereydi.. Performans ampülü takacaktım ama ömürleri kısa olduğu için bana uymuyor.. Olmadık yerde patlıyor farı sökmeden değişmiyor. Sol taraf farı sökmeden oluyor ama sağ taraf için panjur ve farı sökmek gerekiyor..

Performans ampulu yerine Osram Nigth Breaker ı tavsiye ederim.

Ayrıca aracınız çok güzel Allah kaza bela vermesin.

http://www.osram.com.tr/osram_tr/PROFESYONEL/Otomobil_Aydnlatmas/Ueruenler/Farlar/NIGHT_BREAKER/NIGHT_BREAKER_Ailesi/index.html

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Performans ampulu yerine Osram Nigth Breaker ı tavsiye ederim.

Ayrıca aracınız çok güzel Allah kaza bela vermesin.

http://www.osram.com...lesi/index.html

Teşekkürler..

Ama Osram Nigth Breaker ı ömürlerinin kısalığından dolayı tercih etmiyorum..

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Araban çok güzel ve temiz nazar değmesin :nazar: özene bezene yapılan küçük dokunuşlar çok hoşuma gidiyor, şahsen bundan sonraki dokunuşun arabanın içine olması taraftarıyım . Tam spor olmasada, örneğin benim arabadaki tarz koltuklar olması güzel olur bence :yes: bel destekli ve yanlardan iyi kavrayan bir koltuk arabanın sürüş keyfini çok arttırıyor :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

St koltuk olsa tadından yenmezde ; çıkma bulmak çok zor..

Yorum bağlantısı
Ali Eren

s6300262gv9.jpg

Ersen ilk defa gördüm senin arabanın fotoğraflarını.

Güle güle kullan arabanı. Allah nazarlardan saklasın. :nazar: :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bi-xenon desem :rolleyes:

Bu arad St koltukları zamanında alamadığıma yanıyorum hala :(

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bende zamanında bolken almadım. Şimdi bulması imkansız gibi birşey oldu.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Yapılan modifikasyonlar gerçekten on numara olmuş.Emeğinize sağlık... :nazar: :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ersen ilk defa gördüm senin arabanın fotoğraflarını.

Güle güle kullan arabanı. Allah nazarlardan saklasın. :nazar: :nazar: :nazar:

Ali teşekkürler ;)

Bi-xenon desem :rolleyes:

Şimdilik ihtiyaç yok :)

Yapılan modifikasyonlar gerçekten on numara olmuş.Emeğinize sağlık... :nazar: :nazar: :nazar:

Teşekkürler ;)

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

ST logoyu niye orjinal yerine yapıştırmadın.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Orası daha çok hoşuma gitti; orjinal yeri çok yüksek geliyor bana ;)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

forumun en güzellerinden. :nazar: ama ST logoyu yukarıya alırsan çok daha şık duracak.

Çok sağlam yapışmış logo; biraz kurcalayayım müsait zamanda kolay çıkacak gibiyse alayım orjinal yerine ;)

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Logoları saç kurutma makinası ile güzelece ısıtıp sonra bir kenarından yavaşca kaldırmaya çalışıp o şekilde 5-10 saniye bekle. Yavaş yavaş kompaya başlıyor. Ondan sonra logolara yeni cift taraflı bant yapıştır. Kenarlarındaki fazlalıkları maket bıcağı ile kesip yeni yerine yapıştır :)

Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

Araç hakikaten şahane olmuş...Ben de 2006 fiestama spoiler düşünüyorum...Nereden bulabilirim var mı önerebileceğiniz bi yer,bi internet sitesi v.b..Ve sizin aracı gördükten sonra aracı siyaha boyatma fikri parladı kafamda :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Araç hakikaten şahane olmuş...Ben de 2006 fiestama spoiler düşünüyorum...Nereden bulabilirim var mı önerebileceğiniz bi yer,bi internet sitesi v.b..Ve sizin aracı gördükten sonra aracı siyaha boyatma fikri parladı kafamda :D

Teşekkürler; sahibinden.com da var aldığım kişinin linkini bulursam yazarım ; tüm forum ondan aldı zaten ; güvenilirdir ;)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Erkan başka kapıya :p Bana virüs falan bulaşmaz ; bukadar ilaç var çevremde :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...