İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - Titanium Arka Cam Güneşlik...

Adem Cengiz

Recommended Posts

Yaşar Zengin

merhaba arkadaşlar benim araç 2006 focus ghia sağ arka cam perdesinin klipsi kırıldığı için içine kaçmış klips alacağımda o perdeyi kapının içinden nasıl çıkaracağım bilmiyorum. kapı içini sökmemiz lazım herhalde ama nasıl sökeceğiz onuda bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Süleyman Kaya

Konu eski olsa da sorunlar aynı.

Hep klipsten bahsedilmiş, şimdi klips satılıyor sorun çözülmüş gibi ama bu seferde benim perde de kenardan yırtıklar oluşmaya başladı. Çıkmacı bile ne diyecek bakalım fiyata

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Dinçel
Süleyman Kaya yazdı:

Konu eski olsa da sorunlar aynı.

Hep klipsten bahsedilmiş, şimdi klips satılıyor sorun çözülmüş gibi ama bu seferde benim perde de kenardan yırtıklar oluşmaya başladı. Çıkmacı bile ne diyecek bakalım fiyata

Abi çıkmacılar sadece perde içim 350 tl istiyor. benimde sol taraf hiç yok. söktüm yerinden sadece üzerindeki plastik duruyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Oğuzhan Dinçel yazdı:

Abi çıkmacılar sadece perde içim 350 tl istiyor. benimde sol taraf hiç yok. söktüm yerinden sadece üzerindeki plastik duruyor. 

harika rakam kaçırmayın alın

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Dinçel
Çağlar Bayur yazdı:

harika rakam kaçırmayın alın

Sadece perde için yüksek geliyor ama bulunmayan parça olunca rakam güzel, almak isteyen varsa link atabilirim. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Oğuzhan Dinçel yazdı:

Sadece perde için yüksek geliyor ama bulunmayan parça olunca rakam güzel, almak isteyen varsa link atabilirim. 

çok iyi olur

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Dinçel
Çağlar Bayur yazdı:

çok iyi olur

Abi letgodan görüşmeyi de ekliyorum. 300 e zorlanırsa mantıklı rakam. 

https://www.letgo.com/tr-tr/i/ford-focus_a8554c2a-c501-4b23-a095-23f0e2c3a298

arayin 05062079118

1 ay önce

sol tarafi döşemesi ile komple almak şeklinde isterseniz.450 tl olur.sifira yakın malzeme dır.

1 ay önce

sadece sol perde alırsanız.perde.. 350 tl olur.

1 ay önce

takim sag sol perde alırsanız. 600 tl olur takim.

1 ay önce
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

letgodaki 1 adet satıcı, 1 ay önce mi yazdı bu rakamı? hala var mı satışı? rakam karşılaştırma kriteri olmaz bu yazışmadan. ihtiyaç varsa ve hala satışta ise bence alın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...