İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - Titanium Arka Cam Güneşlik...

Adem Cengiz

Recommended Posts

Armağan Pekatik
150-200 arası çıkmacılardan komple perde alınabiliyormuş. Ama ellerinde bulabilirseniz. Ben bulamadım :s

Çok mu zor yan sanayisini yapmak?

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Hasan Can İşcan

Arkadaşlar benim perdeninde pimi kırıktı servis halletti valla nasıl halletti bilmiyorum pimi nerden bulduysa çok güzel yapmış. Ama perdenin bi kısmı yırtıldı acaba bu perdelerdeki yırtıklar tamir edilebilirmi?

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Oktay Yilmaz

Benim de klips kırıldı. Allahtan kapi icerisine kacmadan yakaladim. Fiyat sordum ve musteri temsilcisinin cevabi " Gulerek, Abi hersey dahil toplam 2020 tl" dedi Hayırlı işler dedim . Ben bir çengelli iğneyi deneyeyim . Şu an parçayı aramaktayım . Yardım eden olursa sevinirim

Yorum bağlantısı
Müslüm Koçak

Benimde sol arka güneşliğin tutacak yeri kırılmıştı perde kapının içine gitmişti. Perdeyi cımbız ve pense yardımıyla çıkarıp kendimce bi çözüm buldum. Nasıl yaptığımı anlatayım umarım resimler ide yükleyebilirim. Önce normak kalınlıkta bir parça aleminyum tel aldım. Onu resimdeki gibi içerisine saat pimi girecek şekilde büküp uç kısmıda perdenin üstteki sabit takılacak yerine gelecek biçimde eğdim. Biraz uğraştırsada zor değil. Sonra son şeklini verince sprey 3 liralık boyalardan alıp boyadım iyice kuruyuncaya kadarda pimi takacağım perdenin plastik kısmını aynı saat kordununu takmak için gerekli kasa deliği gibi içeri doğru ısıtıp bir çiviyle deldim bu epey uğraştırdı çivi çabuk soğuduğu için çok az deliyor. Sonra saate pim takar gibi taktım gayette güzel oldu :)

SuddniU.jpg

a0EsTiv.jpg

0gtUR6l.jpg

Yxh3yXA.jpg

Araba yanımda olmadığı için takılı halini yükleyemedim kötü de durmuyor arabada siyaha boyalı olduğu için hatta eskisinden sağlam oldu diyebilirim :) bunları da yaz tatilinde yaparken çekiştim umarım aynı durumda olan arkadaşlara faydası olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya

Benim perdenin kopçası yerinden çıktı ama kayıp değil bende. Fakat perde içeri kaçtı. Çıkarması zor olurmu. Kapı trimini sökmek istemiyorum.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Müslüm Koçak

Bu konuda çözüm bulan arkadaşlar var mı?   Benim klips halen kırık.

Benimki de halen çalışıyor. Biraz uğraştırır ama fena durmuyor. 

Yorum bağlantısı
Oktay Yilmaz

Arkadaşlar benimde güneşlik klips'im kırıldı. Malum parça bulamadık ve yeni perde de alamadık.

Ben çözüm olarak omuz veya bel çantalarının bağlantı yerindeki demir parçayı kullandım.

Bu parçanın daha nazik ve siyah renklisi de olabilir. Sağlam klips ve parça takılmış güneşlik resimleri aşağıdadır. Kolay gelsin.

aBCH91dl.jpg    1gmkS0sl.jpg

ujGKvt0l.jpg       zoRdApal.jpg

TK6XR01l.jpg

Yorum bağlantısı
Ahmet Yıldıran-2

kalkıp 40-45 bin lira para verip araba alıyorsunuz sonra 5 cm plastik bir parça kırıldı diye sizden 1000 tl istiyorlar.. arabamı gerçekten severek almıştım ama insanı bıktırmak için ellerinden geleni yapıyorlar sağolsunlar. toplam maliyeti nedir ki o küçücük parçanın.. üretseler ne olur. ama yok işte illaki para götürecekler..yazıklar olsun diyorum.. zaten başka da diyecek birşey yok ki

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Müslüm Koçak

Benimde sol arka güneşliğin tutacak yeri kırılmıştı perde kapının içine gitmişti. Perdeyi cımbız ve pense yardımıyla çıkarıp kendimce bi çözüm buldum. Nasıl yaptığımı anlatayım umarım resimler ide yükleyebilirim. Önce normak kalınlıkta bir parça aleminyum tel aldım. Onu resimdeki gibi içerisine saat pimi girecek şekilde büküp uç kısmıda perdenin üstteki sabit takılacak yerine gelecek biçimde eğdim. Biraz uğraştırsada zor değil. Sonra son şeklini verince sprey 3 liralık boyalardan alıp boyadım iyice kuruyuncaya kadarda pimi takacağım perdenin plastik kısmını aynı saat kordununu takmak için gerekli kasa deliği gibi içeri doğru ısıtıp bir çiviyle deldim bu epey uğraştırdı çivi çabuk soğuduğu için çok az deliyor. Sonra saate pim takar gibi taktım gayette güzel oldu :)

SuddniU.jpg

a0EsTiv.jpg

0gtUR6l.jpg

Yxh3yXA.jpg

Araba yanımda olmadığı için takılı halini yükleyemedim kötü de durmuyor arabada siyaha boyalı olduğu için hatta eskisinden sağlam oldu diyebilirim :) bunları da yaz tatilinde yaparken çekiştim umarım aynı durumda olan arkadaşlara faydası olur.

Bunlarda perdede takılı hali. Ancak yükleyebildim.

oyi056l.jpg?1

p9sUZG6.jpg?1

dWPhEhv.jpg?1

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ahmet Yıldıran-2

ilgilenen arkadaşlar için focus arka perde klipsini üretmeye başlamışlar. ben şahsen sipariş verdim ve birebir aynısı geldi. herhangi bir sorun yol. gayett güzel yapmışlar. isteyene linkini de verebilirim. ya da burda paylaşayım. sorun olmaz sanırım..

http://www.yedekparcanburada.com/ARKA-KAPI-PERDE-uST-KLIPSI-FORD-FOCUS-0511,PR-210902.html

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ümit Sadioğlu

ilgilenen arkadaşlar için focus arka perde klipsini üretmeye başlamışlar. ben şahsen sipariş verdim ve birebir aynısı geldi. herhangi bir sorun yol. gayett güzel yapmışlar. isteyene linkini de verebilirim. ya da burda paylaşayım. sorun olmaz sanırım..

http://www.yedekparcanburada.com/ARKA-KAPI-PERDE-uST-KLIPSI-FORD-FOCUS-0511,PR-210902.html

Kolay gelsin bende bu parçadan arıyordum. Siparişi web sayfası üzerinden mi verdiniz. parça kaç günde geldi. 

Yorum bağlantısı
Ümit Sadioğlu

1000 lira ne 4 lira 11 kuruş ne abi şaka gibi :)

Aynen kardeşim valla benim de klips kırık dün izmir deki yetkili servisten fiyat aldım inanırmısın bana 1700 lira fiyat verdiler işçilik dahil arka sol perde takım halinde şaka gibi, Ahmet yıldıran bey Allah razı olsun çok sağolsun paylaştığı link ten sipariş verdim. Aradığım parçanın Birebir aynısı iki adet kargo dahil 14.21 TL ödedim.    

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Siteminizi duymuşlar demek ki :) Hadi gözünüzaydın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Yıldıran-2

Kolay gelsin bende bu parçadan arıyordum. Siparişi web sayfası üzerinden mi verdiniz. parça kaç günde geldi. 

kusura bakmayın bir süredir siteye girememiştim. site üzerinden sipariş verdikten sonra 3 günde falan geldi sanırım. zaten şu ana kadar elinize geçmiştir. herhalde. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Site de bitmiş, alıp yedeğe koymak lazım, eli mahkûm düzgün açmadıkları için kırılacak bir gün

Yorum bağlantısı
Ümit Sadioğlu

kusura bakmayın bir süredir siteye girememiştim. site üzerinden sipariş verdikten sonra 3 günde falan geldi sanırım. zaten şu ana kadar elinize geçmiştir. herhalde. 

evet elime ulaştı taktım bire bir aynısı çok teşekkür ederim. İnanırmısın perde bana dert olmuştu sürekli kapı içine kaçıyordu ve çıkarmakla çok uğraşıyordum şimdi rahatladım.Tekrar çok sağolun  

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Oğuzhan Gül

4 tl den 20 tl ye çıkmış. Bu adamlarında ford tan farkları yok. Zihniyet ayni

Yorum bağlantısı
Tugay YILMAZ
6 saat önce, Özkan Yenigün yazdı:

Benim gibi arayan olabilir hala...Güncel...

http://www.yedekparcaevi.com/FOCUS-ARKA-KAPI-PERDE-UST-KLIPSI,PR-760.html

2 saat önce, Oğuzhan Gül yazdı:

5 TL daha ucuza var :)

https://www.parcahanem.com/arka-kapi-perde-üst-klipsi-focus-(05-11)-----------------_u-4760

Yorum bağlantısı
Özkan Yenigün
15 saat önce, Tugay YILMAZ yazdı:

Kesinlikle katılıyorum.

18 saat önce, Oğuzhan Gül yazdı:

18 saat önce, Oğuzhan Gül yazdı:

Kesinlikle katılıyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...