İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Klima Soğutur Mu? Isıtır Mı?

Barış Akıncı

Recommended Posts

Misafir

klimayı sıcak, soguk hiç kapatmam, dügmeyi çeviririm dereceyi ayarlarım hepsi bu.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
klimayı sıcak, soguk hiç kapatmam, dügmeyi çeviririm dereceyi ayarlarım hepsi bu.

Kasabın bir sileceği havadaydı sabah Kızılay' da, otopark girişini kapatmışsın galiba...:D

Pis olduğu iddia edilen Fiesta bana ait, geçen gün yıkattım artık temiz.. :D

Yorum bağlantısı
Misafir
Kasabın bir sileceği havadaydı sabah Kızılay' da, otopark girişini kapatmışsın galiba...:)

Pis olduğu iddia edilen Fiesta bana ait, geçen gün yıkattım artık temiz.. :D

o hatayı bir kere yaptım, yanlışlıkla, birdaha yapmam, ondada götürmüşler zaten :)

evet pazar günü gayet temizdi, canlı şahit var. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
..Bu durumda klima açıldığında içerideki ısınma daha hızlı gerçekleşir.Sebebi klimanın sıcak hava vermesi değil gelen hava içindeki nemi önlemesidir.

Yanlış.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)
Webasto nun ateşleyicisini nereden temin eder diniz?

bulunmadıgı için tamir edilmeye çalışılırdı.tamiri olmayınca maalesef hurdaya çıkıyordu.o zamanlar bulunması halinde dünya para idi.genelde yenisi alınmıyordu çok nadiren istanbuldan geldigini biliyorum.çok iyi hatırlıyorum.tamiri olmayanlar hurda yıgınıydı.ateşleme bölümü haricindeki yerler kullanılıyordu.oda nadiren.ateşleme bölümünü izlemek çok güzeldi hele kışın iyi oluyordu.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
bulunmadıgı için tamir edilmeye çalışılırdı.tamiri olmayınca maalesef hurdaya çıkıyordu.o zamanlar bulunması halinde dünya para idi.genelde yenisi alınmıyordu çok nadiren istanbuldan geldigini biliyorum.çok iyi hatırlıyorum.tamiri olmayanlar hurda yıgınıydı.ateşleme bölümü haricindeki yerler kullanılıyordu.oda nadiren.ateşleme bölümünü izlemek çok güzeldi hele kışın iyi oluyordu.

Bunun için sormuştum, bamya kadar parça yokluğu yüzünden hepsi çöpe....

Yorum bağlantısı
  • 8 yıl sonra...
Haşmet Güngör
21 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Slm 

As.9 sene sonra Bamya mı lazım oldu ?

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
On 09.01.2019 at 09:37, Haşmet Güngör yazdı:

As.9 sene sonra Bamya mı lazım oldu ?

Bu kış kıyamette klimayı soğukta çalıştırdı ellaam. Onu sormaya gelmiş, ısıtmıyor mu diye.

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Passatım var benim. Muhatap olamam sizinle 

Dün akşam işler planladığım gitseydi asıl ben,bu sabahtan itibaren senle (pasat sayibi biriyle) muhatap olmazdım da, kısmet değilmiş :D

Vardır bir hayır.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ford sahipleri lütfen yazmasın bu konuya. Hele tirent olanlar 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Ford sahipleri lütfen yazmasın bu konuya. Hele tirent olanlar 

Ford iyidir abi ya [emoji1] Yol tutuşu ve hisli direksiyon muhabbeti baysada [emoji23]
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...