İçeriğe Yönlendir

Bu Da Benim C-max'ım Ve Yaptığım Ekstralar

Sinan Yalçın Durmuş

Recommended Posts

Ahmet Kiriş
Bir kaç tane arabamın son halinde güncel resim ekliyorum yeni yıkattım bugün yıkatınca çok güzel duruyor ama malesef 24 saat sürmüyor bu güzelligi

2426.jpg

Ben bunu komple tozlu olarak gördüm sanki :lol2:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Ben bunu komple tozlu olarak gördüm sanki :D

Ahmet abi o günden sonra bugun anca fırsat buldum yıkattım baya tozlanmıştı ama arabanın ıcınden tut her yeri toz olmuştu ama abi o yol bitirdi beni 10km lik bozuk olan yol bölüm :lol2:

Ahmet abinin evinin önünde çekilmiş arabanın hali

559.jpg

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)

Erkan bey teşekkür ederim gerçekten sizinde aracınız çok güzel olmuş dün bi opel vectrada gördüm led şekilde tampon park yakışıyor en kısa sürede bende alıp yaptıracam.gece resimleri varmı net olarak Erkan bey?

Arkadaşlar bugun sol ön teker balon yaptı sizlere ömür :flowers: allahtan 2 si yapmadı ben dedim 2 si gitmiştir oda normal bi cukurdu yanı cok sert bı cukurda degıldı ama malesef demek dikkatli olacakmışız ben umursamıyordum bişe olmaz diye ama bugun 125tl verdim bi lastige tekrardan. bundan sonra çukurlardan geçerken çok dikkatli olacam

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Geçmiş olsun..İnce yanak olunca dikkat gerekiyo.Ben şahsen diken üstünde gidiyorum..Malum yollar berbat resmen köşe kapmaca oynuyorum..

gece fotoğrafı yokta video var kapalı garalda çekmiştik belki işnize yarar..Vites topuzuna hiç gerek yok bence..

http://www.izlesene.com/video/fusi10/2807715

Teşekkü ederim Erkan abi vallahi malesef bende diyordum bişe olmaz ya nolacak diye ama balon yaptıktan sonra anladım şimdi biraz daha dikkatliyim çukurlara karşı. malesef mersin yolları berbat her yerde çalışma helede yağmur var bde.

Ben bugun aksesuarcıma gittim aynısından vardı elimde 3 tane getirtmiş hiç satamamış 100tl dedi 60tl olur sana dedi ama 50tl ye iş biter fiyat güzel ledli

Ama kararsızım halen nasıl durur acaba benim arabada değermi tamponu kestirdigime onu düşünüyorum....

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sinan Yalçın Durmuş

Bugun üst torpido gözü haritalıgı degiştirdim sonunda buldum 200tl ödedim. çok güzel oldu

aracıma sıfır sony teyp takıldı

iç aydınlatma tavan lambaları led ampülle degiştirildi

dün 1800tl masraf etmiştim diger konuda açıklama yapmıştım turbo ve bakımla ilgili.

extra olarak yeni kasa vitez topuzunu degiştirdim

bi kaç tane resim ekliyecem birazdan

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)

----------------------------------

Yapacagım aklımda olan işlemler

1. Mercekli Orjinal Far Bi türlü bulamadım arıyorum inş bulacam :)

2. Hız Sabitleyici Araştırmalarım devam ediyor

aklıma gelen bunlar bide şu amerikan park yaptırmayı düşünüyorum tamponlara.

3921.jpg

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

sony tekrar hayırlı olsun.c-max üzerinde yıllarca kullan. :)

cc kontrollü direksiyon için ve far için ebaya müracat :good1:

far için orjinal şartın yoksa geceuçuşundan ilker üstadım ile ahmet üstadımla irtibata geç.severek yardımcı olacaklardır. :good1: orjinalden farksız farın olacak.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
sony tekrar hayırlı olsun.c-max üzerinde yıllarca kullan. :)

cc kontrollü direksiyon için ve far için ebaya müracat :good1:

far için orjinal şartın yoksa geceuçuşundan ilker üstadım ile ahmet üstadımla irtibata geç.severek yardımcı olacaklardır. :good1: orjinalden farksız farın olacak.

Teşekkür ederim Oktay abi.

CC araştırıyorum oluyormu diye yapacak servis araştırıyorum. bi kaç tane yapan arkadaşlar var ama cogunlukla olmaz diyorlar. araştırıyorum

cc yapacagım zaman sıfır ghia direksiyonu alıcam direksiyonumda aşınmış uygun fiyatli denk gelirse.

Farlar için türkiyede arıyorum ebaydan baktım bulamadım cc tuşlarınıda ebayda bulamadım.

Far için abi ilerliyen zamanlarda eger olmazsa geceucusundan ilkere ulaşacam.

Yorum bağlantısı

Harita gözünde eğrelikmi vardı abi?Lokman abinin eğrelik için yaptığı güzel bir uygulama vardı belki onuda deneyebilirdin

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Harita gözünde eğrelikmi vardı abi?Lokman abinin eğrelik için yaptığı güzel bir uygulama vardı belki onuda deneyebilirdin

Harita gözünde daha önce süper bi egiklik vardı Çağlar sahibi bişeler yaptırmış ısıttırmış felan çok kötü olmuştu. ne zamandırlı araştırıyordum. bulamıyordum sonunda buldum bugun çok güzel oldu :) çok kötü berbat bi görüntüsü vardı.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Teyp güzel olmuş hayırlı olsun :D

Çağlar üst torpido uygulaması bir müddet sonra yine eski durumuna geldi. değiştirmek en mantıklısı.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Anladım Yalçın abi hayırlı olsun :i-ih: sony de güzel olmuş en güzelini yaptın sony almakla abi

Teşekkür ederim Çağlar. Evet sony güzel duruyor =) hiç olmazsa cin mallarında ses kalite korkum vardı sonyde öle bi sorun problem yok=)

Herkese tavsiye ederim ses kalite görüntü süper

Teyp güzel olmuş hayırlı olsun :D

Çağlar üst torpido uygulaması bir müddet sonra yine eski durumuna geldi. değiştirmek en mantıklısı.

Lokman abi benimkini daha önce uğraşmışlar zaten düzeltmişler ama her yerinde ezik felan vardı nasıl yapmışsalar.

Denk geldi zaten bi yerden ghiadan söktük=)

Abi sende vitez topuzunu denk gelirse degiştir çok güzel duruyor.=)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sinan Yalçın Durmuş

Merhabalar ne zamandırlı güncel arabamın resimlerini ekliyecem eklemeye fırsat bulamadım şimdi ekliyorum

en son olarak kapı orta şerit krom

arka tampon krom şerit

ve ön sis farının oraya krom şerit yaptım

ve orjınal sony teyp

orjınal 2010 model vitez topuzu siyah

en son bakıma gırdı turbo felan bakalım bundan sonra ıns masraf etmem.

haftaya arabayı servıse bırakacam ön ve arka tampon boyanacak.

ön kaputuda karbon fiber kaplatmayı dusunuyorum.

63933313.jpg

33454087.jpg

21393646.jpg

90597222.jpg

27298353.jpg

91857033.jpg

36603427.jpg

48901122.jpg

45719009.jpg

110dp.jpg

111ynn.jpg

112vf.jpg

95385638.jpg

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

-----------------

Yapmayı düşündügüm işlemler ve yapacaklarım

haftaya servise bırakacam arabayı

ön ve arka tampon boyanacak

amerikan park ledli yapılacak

kompıle boya koruma pasta cila yapılacak

cc hız sabitleyici araştırmalarım devam ediyor inş cc de olur.

ön kaputu taş ızlerınden dolayı karbon fiber kaplatmayı dusunuyorum 150tl dediler.

jantları ya güzel bir şekilde boyatıp yada degiştirecem ilerliyen zamanlarda.

Yorum bağlantısı
Misafir

işaretlediğim yere güzel gündüz farı olarak satılanlar var onlardan takabilirsin.çok daha yahşi olur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
far altı led hariç her şey güzel.ellerine cebine sağlık.

Neden Oktay abi ya ledler güzel degilmi.

Teşekkür ederim abi

işaretlediğim yere güzel gündüz farı olarak satılanlar var onlardan takabilirsin.çok daha yahşi olur diye düşünüyorum.

Abi benimde aklımda o var orayı kesip yerleştirmek lazım galiba

benim aksesuarcıda vardı

urunler_LED-DRL-Style-Gunduz-Surus-Fari-DRLOLNB10_4_B.jpg

Audi-Tip-Gunduz-Ledi-Gunduz-Fari-led-sis-fari__32207232_1.jpg

DRL-GUNDUZ-FARI-HIGH-POWER-LED-XENON-FAR-BEYAZI__30527559_0.jpg

bunların aynısından vardı bunlarımı diyorsun abi sis farının oraya?

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

bu kadar çekici bir c-max bu ledler layık olamaz diye düşünüyorum. :) çok basit bir güzellik oluyor bence.yakıştıramıyorum.

geçen bir yere daha yazdım.yeğenimde böyle yaptırmış astrasına.onada dedim güzel olmamış sök dedim.sonra bana laf çaktı senin gibi anlasaydım güzelini yapardım diye,sonra kafasına şaplağı yapıştırdım. :)

bu yeterli olur.ve daha şık olur. fiyatı nedir?

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
bu kadar çekici bir c-max bu ledler layık olamaz diye düşünüyorum. :) çok basit bir güzellik oluyor bence.yakıştıramıyorum.

geçen bir yere daha yazdım.yeğenimde böyle yaptırmış astrasına.onada dedim güzel olmamış sök dedim.sonra bana laf çaktı senin gibi anlasaydım güzelini yapardım diye,sonra kafasına şaplağı yapıştırdım. :)

bu yeterli olur.ve daha şık olur. fiyatı nedir?

Anladım abi evet basit duruyor dedigin gibi en kısa sürede benim aksesuarcıya uğrıyacam. ozaman fiyat sorarım detaylı incelerim bakarım. nasıl duracak diye pek palı birşe degildi ama

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Forumda Ahmet beyden aldıgım ST Logom geldı kargodan aldım.

Ön panjur için Tdci logom geldi.

Ön kaput üstü ızgaram geldi aldım taktırmadım.

Yarın arabayı servise bırakıyorum ön tampon ve sol marşbiyel (ufak bir darbe var ) boyanacak kaskodan.

1 Hafta sonra arka tampon boyanacak ve sağ arka kapıda cizik var daha öncede boyalıydı o kapı zaten cizikten dolayı tekrar arka kapıda boyanacak.

Amerikan parklarım takılacak şerit led şeklinde olanlardan aldım.

jantlarımda dökülme var jantlarım boyanacak metalik iyi bir boyayla kesınlıkle dökülme olmaz dedi garanti veriyor. dökülmeye karşı

son kompile boya koruma yapılacak arabaya. pasta cila vs vs. Ondan sonra ST Ve TDCİ logolarımı takılacak.

Bu işlemlerin hepsi bittikten sonrada ön kaputta taş izleri var onları yok etmek ve güzel bir görüntü için kompile karbon fiber kaplama düşünüyorum. 150tl fiyat aldım ön kaput için.

Tabi bunları parça parça yapacagım için biraz zaman alıcak :D

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Bi kaç tane resimde buraya eklim :)

Teybimiz takıldı

95666058.jpg

46389346.jpg

34107138.jpg

45826829.jpg

33961048.jpg

54822338.jpg

85833526.jpg

19601563.jpg

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yerine oturmamış galiba Yalçın cihaz, ben mi öyle görüyorum yoksa ? :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...