İçeriğe Yönlendir

Köksal'ın Garajı

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Sonrası yok mu?

Konu ürün testi, arabanın komple uygulaması değil, ana fikir bozulmasın ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Ped perişan olmuştur kesin :)  Kilin toplayabileceğinden fazla pislik var boyada. O yüzden Kil yapmadınız sanırım abi :)  

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ped perişan olmuştur kesin :)  Kilin toplayabileceğinden fazla pislik var boyada. O yüzden Kil yapmadınız sanırım abi :)

Dediğim gibi tam sanayi esnafı işi oldu, kil almazdı bu sararmayı, parlat yeter dedi kuzen, fazla yormadım kendimi, sonra satıldı zaten. Özenerek çalışacak gibi değildi aracın genel durumu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

Ver gazı ver gazı sonra biz uğraşalım [emoji30] .Eline sağlık [emoji106]

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

Köksal bey hareler ve kılcal çizikler için pastasız cila ile giderebileceğimiz önerebileceğiniz cila markası varmı acaba çokta pahalı olmayan f/p ürünü

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Köksal bey hareler ve kılcal çizikler için pastasız cila ile giderebileceğimiz önerebileceğiniz cila markası varmı acaba çokta pahalı olmayan f/p ürünü

Çizikler pastasız gitmez maalesef, ancak dolgu özellikli cila kullanırsanız bir miktar kapatabilir(bilt hamber auto balm gibi)

Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

1b53a44b36e017ed7b60ec2fc5ae38b0.jpg

Çizikler pastasız gitmez maalesef, ancak dolgu özellikli cila kullanırsanız bir miktar kapatabilir(bilt hamber auto balm gibi)

Abi arabaya pasta cila atıldı ama senin sol foto gibi hala güzel bir cila ile düzelebilirmi acaba diye düşündümde

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Abi arabaya pasta cila atıldı ama senin sol foto gibi hala güzel bir cila ile düzelebilirmi acaba diye düşündümde

Pastayı iyi yapamamışlar o zaman, tekrar ve hak ettiği gibi pasta yapılmalı ;)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Köksal abi senin yer neresiydi

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yer derken dükkan yok garaj var bi de ben varım (Kartal - Hürriyet mahallesinde)
Yorum bağlantısı

Siz yine iyisiniz, ketle'da bu iş için su ısıtmışlığım var. Hayvan yıllık yaptığı oluyor cam'da bile iz bıraktı arkadaş. :D

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

çizik ?

Aynen cizikler [emoji85] polisajla gider ama niye olsun ki.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Islak mendille temizliyorum. Ancak acele etmeden. Üzerine bırakıyorum..10-15 saniyede yumuşatıyor.Yalnız mendil alkolsüz, parabensiz ph 5.0 olup yenidoğan bebeklere uygun olanlardan olmalı :) 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğur Şahinbaş

Kuş pisliği boyaya ya da verniğe ne kadar süre sonra zarar vermeye başlar? Bazen mahallede yer olmuyor elektrik tellerinin geçtiği bir yer var arabayı oraya çekiyorum. Sabah bakıyorum felaket. Bütün lekelere tek tek döküp bekliyorum ıslak veya kuru mendil ne denk gelirse üzerine koyup yukarı doğru alıyorum. Pislik 5-10 saat kalmıyor. Zarar olmaz herhalde?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kanatlıların kimi acemi kimi tecrübeli oluyor, kimi aç kimi TOK oluyor :-) :-)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Kuş pisliği boyaya ya da verniğe ne kadar süre sonra zarar vermeye başlar? Bazen mahallede yer olmuyor elektrik tellerinin geçtiği bir yer var arabayı oraya çekiyorum. Sabah bakıyorum felaket. Bütün lekelere tek tek döküp bekliyorum ıslak veya kuru mendil ne denk gelirse üzerine koyup yukarı doğru alıyorum. Pislik 5-10 saat kalmıyor. Zarar olmaz herhalde?

Kanatlıların kimi acemi kimi tecrübeli oluyor, kimi aç kimi TOK oluyor :-) :-)

Güvercin ve martı gibi kuşların dışkısı çok asitli. Eğer boya koruma yoksa 2 saatte işleyebiliyor. Koruma varsa 7-8 saat sıkıntı olmaz.  Tabi araç gölgede mi güneş altında mı hava sıcaklığı bunlar çok etkiler.

NOT: Tapatalk imzanızı kapatmanızı rica ederim. 

Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Arabayı aldığım kişi temiz kullanmamış aracı. Baya tozluydu içi dışı. Arka bagaj üzerinde de yan yana iki nokta ton farkı var ama göze batmıyor büyük ihtimal kuş pisliği sonucu. Şimdi farkettiğimde hemen siliyorum valla arada bir de güneşte bekledi inşallah ileride vernik boya atmaz.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Köksal Yılmaz
7 dakika önce, İsmail Avcı yazdı:

https://m.n11.com/megurex-nano-temizleyici-2li-set-P242393853

Koksal ustam bu urunu hic kullandiniz mi bu urun gercekten boyle etkili mi .tavan,koltuk,ic plastiklere kullanilir mi kullanirken nelere dikkat etmek gerekir ?

Kullanmadım ama yerine birçok markanın kendini kanıtlamış ürünü var ayrıca gereksiz pahalı bence. Ürünün markası, şişenin ve etiketin şekli neden almamam gerektiğini haykırıyor.

3d orange kullanıyorum, tavsiye ederim. 5 yıl yeter sana,

http://www.garajvs.com/3d-orange-degreaser-kumas-plastik-yuzeyler-icin-kir-yag-ve-leke-cozucu-378-l-pmu266

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Kullanmadım ama yerine birçok markanın kendini kanıtlamış ürünü var ayrıca gereksiz pahalı bence. Ürünün markası, şişenin ve etiketin şekli neden almamam gerektiğini haykırıyor.

http://www.garajvs.com/3d-orange-degreaser-kumas-plastik-yuzeyler-icin-kir-yag-ve-leke-cozucu-378-l-pmu266
Peki tavan icin kullandigimizda sarkma vs olmur mu nasil yapmak lazim
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
7 dakika önce, İsmail Avcı yazdı:
9 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Peki tavan icin kullandigimizda sarkma vs olmur mu nasil yapmak lazim

Köpük başlıklı şişede sulandırıp mf beze köpük olarak sıkıp silersen sorun olmaz çoğu markada. Markaya göre hassaslık değişkendir. Islatmadan temizlemeli. Güvenemezsen hazır temizlik köpükleri de mevcut.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Köpük başlıklı şişede sulandırıp mf beze köpük olarak sıkıp silersen sorun olmaz çoğu markada. Markaya göre hassaslık değişkendir. Islatmadan temizlemeli. Güvenemezsen hazır temizlik köpükleri de mevcut.
Tesekkurler verdiginiz bilgilere ,aliyorum bu urunden .Köpük baslikli şise nasil bisey nerden temin ederim?
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
1 dakika önce, İsmail Avcı yazdı:
5 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Tesekkurler verdiginiz bilgilere ,aliyorum bu urunden .Köpük baslikli şise nasil bisey nerden temin ederim?

Bimden alınan camsilin şişesi bitmeye yakındır, onu çalkala kullan ;)

Ucunda telli köpük yapan kısım olan her şişe olur.

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Bimden alınan camsilin şişesi bitmeye yakındır, onu çalkala kullan [emoji6]

Ucunda telli köpük yapan kısım olan her şişe olur.
[emoji16]tamamdir cok sagolun
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Bu Ürünü amerikada motor için kullanıyolar çok keskin bir ürün kullandığınız zaman anlarsınız eğer aracınız eskiyse tavanı ıslatmayın sarkma yapacaktır bu ürüne kötü diyemem ama daha soft bir ürün alın derim

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...