İçeriğe Yönlendir

Köksal'ın Garajı

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Bu yıl çalışmalara airbrush ile devam edeceğim, focusda da tamponlarda rötüşlük yerler var. Daha hassas bir çalışma olmasını bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Artık şöyle birşey bekliyoruz senden yaza doğru..  ;)

tW9urI2.jpg

Güzelmiş de hanım binmez böyle arabaya, onu ne yapacağuk hacı :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Güzelmiş de hanım binmez böyle arabaya, onu ne yapacağuk hacı :D

Şekle takılma. Sen çiçek çizersin, böcek çizersin. Ford ve eyirbıraş deyince ilk bu geldi.. Sanat olarak bak.  ;)

Yaparsın, elinden gelir, inanıyorum.. Anlamında.  ;)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Yani yapılan her işlem sonucunda ufak tefek kalıntılar olsa da sonuç ilk haline göre çok başarılı bence, ellerine sağlık Köksal  :bravo: :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rahmi topal

Koksal kardeş merhaba eski hyundai formundan siz kia almadınız miydi sonradan ford cü oldunuz herhalde iyi aksamlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Koksal kardeş merhaba eski hyundai formundan siz kia almadınız miydi sonradan ford cü oldunuz herhalde iyi aksamlar

Aynen Rahmi abi, hyundaiclubtr de modluğa devam, cerato sarmadı beni donanım ve sürüş keyfi olarak. Sadece güçlü motorla olmuyor ;)

Yorum bağlantısı
Rahmi topal

Hayırlısı olsun köksal kardeş ford gerçekten güzel araçlar var hem donanım hem konfor yönünde hyundai ve kia geride kalıyor aslında benim dizel sonata lar da çok hoşuma gitti ama biraz maddi sıkıntıdan mondeo aldım ama hep aklımda var ileri inşallah temiz bir sonata bulursam düşünüyorum ama en az 2 yıl mondeo ya binerim ondan sonra bakalım inşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hayırlısı olsun köksal kardeş ford gerçekten güzel araçlar var hem donanım hem konfor yönünde hyundai ve kia geride kalıyor aslında benim dizel sonata lar da çok hoşuma gitti ama biraz maddi sıkıntıdan mondeo aldım ama hep aklımda var ileri inşallah temiz bir sonata bulursam düşünüyorum ama en az 2 yıl mondeo ya binerim ondan sonra bakalım inşallah...

Abi sonatanın dizeli güzel ama yakıt yönünden pek makbul değil, 1700 kg boş ağırlığı ve klasik otomatik şanzımanı ile performans için oldukça yakıt sömürüyor. Sağlamlık ve arıza verme konusunda hiç başın ağrımaz ama. Ben focus yerine Serdar ın 2.4 lpg li sonatasını alacaktım(kanına girmiştim) kredi+vergi zor geldi nasip olmadı. Sonata zamanı yine konuşalım ;)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Herkese selamlar,

2012 Kasım ayında yaptığım bir uygulama. Araç bankadan bir arkadaşımın aracı, geçenlerde güzide yol yapım ekibimizin işaretsiz uyarısız çalışmasının ortasında bulmuş kendini araç zifte bulanmış. Kayın pederinden aldığı eşsiz bilgiler ışığında margarin, tereyağ eşliğinde ziftin ufak bir kısmını çıkarmayı başarmış ama çıkardığına pişman olmuş zira sonradan toz toprak yapışınca beyaz araba kahverengine dönmüş :D

Kullandığım ürünler, atas est, atas decabit, valet pro şampuanla yıkama, boya koruma colli 476, camlara nasiol glass shield

Dışarıda yağmur olduğundan içerde yaptık işlemleri, aracın kaba kirini akıttıktan sonraki hali,

DSCF6285.jpg

DSCF6286.jpg

DSCF6287.jpg

DSCF6284.jpg

bu sürtme izi de decabit ile uçtu gitti

DSCF6288.jpg

DSCF6289.jpg

est sonrası 50-50(basınçlı yıkama sadece eldiven değmeden)

DSCF6290.jpg

DSCF6291.jpg

DSCF6292.jpg

DSCF6301.jpg

DSCF6302.jpg

DSCF6300.jpg

DSCF6293.jpg

DSCF6294.jpg

DSCF6295.jpg

DSCF6296.jpg

DSCF6297.jpg

DSCF6298.jpg

bu kısımların ve jantların öncesi yok ama göstermeye utandım diyelim sonrasına geçelim direk

DSCF6299.jpg

DSCF6307.jpg

DSCF6310.jpg

DSCF6311.jpg

DSCF6301.jpg

DSCF6302.jpg

DSCF6320.jpg

DSCF6319.jpg

DSCF6303.jpg

DSCF6304.jpg

DSCF6305.jpg

DSCF6306.jpg

DSCF6312.jpg

DSCF6313.jpg

DSCF6314.jpg

DSCF6316.jpg

DSCF6318.jpg

hala yağmur yağdığı için ıslak oldu fotolar idare edin.

decabitin gücünü hep beraber görelim :)

Ht9tezOM7Lw

m-q0ix-Vk3U

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Murat Birinci

Aynen bayıldım resmen :good1: Benimde böyle bir garajlı evim olsa da bende arabayı orada gönlümce yıkasam temizlesem :unknw:

Cama uygulanan üründen bende yapmayı düşünüyorum. Ellerinize sağlık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Benim de böyle garajlı bir evim olsada Köksal bize misafir gelse :D Ellerine sağlık her zamanki gibi mükemmel.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Bankacılıktan kaç para kazanıyorsun Köksal? Bırak o işi. Gel biyer açalım..  ;)

Ellerine sağlık kardeşim.. Mükemmel sonuç..  :good1:  :bravo:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Benim de böyle garajlı bir evim olsada Köksal bize misafir gelse :D Ellerine sağlık her zamanki gibi mükemmel.

Buna çok güldüm abi yaa alemsin :D

Bankacılıktan kaç para kazanıyorsun Köksal? Bırak o işi. Gel biyer açalım..  ;)

Ellerine sağlık kardeşim.. Mükemmel sonuç..  :good1:  :bravo:

Hayalim var mekan açma konusunda ama işimden de memnunum :)

Köksal,konum yolla geliyoruz  :biggrin:

Bahar gelsin de abi inşallah misafir ederim :)

Karadenizli bir aile olarak garajda kuzine ve semaverimiz de mevcut efem

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Bahar gelsin de abi inşallah misafir ederim :)

Karadenizli bir aile olarak garajda kuzine ve semaverimiz de mevcut efem

Oooo tam bizlik gelirken 5-6 takım nargilede biz getirelim o halde. :nargile:

Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Kerem kardeş doğru söylemiş,bankacılık stresli iş. Hedefler,teftişler,birbirini basamak olan kullananlar.Cumartesi çalışmamak dışında çok artısı yok bana göre.Sen yap bu işi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Ellerin dert görmesin usta .. 

Sen bu işi biliyosun hakikaten .. 

Tereyağı margarin havalı tabancayla wax dan sonra iyi geldi bak :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...