İçeriğe Yönlendir

Androidtelefonlari.com

Emrah_Korkmaz

Recommended Posts

Emrah_Korkmaz

arkadaşlar samsung galaxy s marka cep telefonu almaya karar verdim ancak piyasada sadece turkcellin getirdiği samsunglar mevcut. onlarda da 3 tuş hatası, android market problemleri v.s

internette yaptığım araştırmada androidtelefonlari.com isimli sitede hem fiyat olarak hem de sorunsuz olarak telefon satışının yapıldığını öğrendim. telefonla da aradım görüştüm fakat halen güvenemiyorum

acaba daha önce buradan telefon alan biri veya tanıdığı olan var mı ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Emrah bey, bence oradan alın, sağlam yer ve tüm güncellemeleride yapıyor garantiyide bozmuyorlar, ve çok ucuz piyasa göre, ayrıca galaxy S almayın, ayın 8 ine kadar bekleyin bu tarihte Google ve Samsung yeni android telefonları olan Nexus one ın yenisi Nexus 2 yada Nexus S adlı yeni telefonu tanıtacaklar, android 2.3 gingerbread sürümlü son model telefon gelicek, bu alet galaxy s in güncellenmiş dahada süperleştirilmiş hali olacak, piyasadaki en gelişmiş alet bu olacak, bence onu bekleyin, bende beklemedeyim, bu alet dedikleri gibi çıkarsa iphone 4 falan iyice oyuncak kalıcak yanında, biraz bekleyin, dün iphone 4 ü acaip inceledim, kardeşim almış, aletin dokunma olayı ve uygulamadan uygulamaya geçiş hızı süper ama galaxy s de süper, iphone kısıtlanmış bir alet o yüzden android tercih ediyorum bende.

http://www.androidturkiye.info/2010/10/29/...ten-geliyor-mu/

http://www.androidturkiye.info/2010/10/25/...onu-2-3-olacak/

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eray Sireli

satın alma sayfası 256bit şifrelemeyle korunuyor. Güvenli gibi görünüyor. Kredi kartı bilgilerini girerken klavye kullanmayın, sanal klavye ile girin bilgileri.

Yorum bağlantısı
Emrah_Korkmaz
Emrah bey, bence oradan alın, sağlam yer ve tüm güncellemeleride yapıyor garantiyide bozmuyorlar, ve çok ucuz piyasa göre, ayrıca galaxy S almayın, ayın 8 ine kadar bekleyin bu tarihte Google ve Samsung yeni android telefonları olan Nexus one ın yenisi Nexus 2 yada Nexus S adlı yeni telefonu tanıtacaklar, android 2.3 gingerbread sürümlü son model telefon gelicek, bu alet galaxy s in güncellenmiş dahada süperleştirilmiş hali olacak, piyasadaki en gelişmiş alet bu olacak, bence onu bekleyin, bende beklemedeyim, bu alet dedikleri gibi çıkarsa iphone 4 falan iyice oyuncak kalıcak yanında, biraz bekleyin, dün iphone 4 ü acaip inceledim, kardeşim almış, aletin dokunma olayı ve uygulamadan uygulamaya geçiş hızı süper ama galaxy s de süper, iphone kısıtlanmış bir alet o yüzden android tercih ediyorum bende.

http://www.androidturkiye.info/2010/10/29/...ten-geliyor-mu/

http://www.androidturkiye.info/2010/10/25/...onu-2-3-olacak/

evet sitede verilen fiyat piyasaya göre çok iyi ve ayrıca güncelleştirmeleri de kendileri yapıyor, garanti bozulmuyor. teslimatta falan bi sıkıntı yaşanmaz umarım ? yeni bir firma neticede

yeni çıkacak telefonlar hakkında bilgim yoktu bilgilendirdiğiniz için tşk ediyorum, biraz beklemekte fayda var

satın alma sayfası 256bit şifrelemeyle korunuyor. Güvenli gibi görünüyor. Kredi kartı bilgilerini girerken klavye kullanmayın, sanal klavye ile girin bilgileri.

sitenin güvenliği olarak değil de teslimatta ve garantide herhangi bir pürüz çıkabilir mi diye çekincelerim vardı ama bakalım...

belki daha önce alışveriş yapan biri çıkar forumda

Yorum bağlantısı
Hakkı Taşcı

Eray Bey;

Bir sayfanın güvenli olup olmadığını nasıl anlıyoruz,256 bit şifrelemeyle korunuyor demişsiniz,bunu nasıl anlıyoruz,ayrıca bit oranı arttıkça dahamı güvenli oluyor.?Sanal klavyeye güvenebilirmiyiz?

Bilgi için teşekkür,

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
Eray Bey;

Bir sayfanın güvenli olup olmadığını nasıl anlıyoruz,256 bit şifrelemeyle korunuyor demişsiniz,bunu nasıl anlıyoruz,ayrıca bit oranı arttıkça dahamı güvenli oluyor.?Sanal klavyeye güvenebilirmiyiz?

Bilgi için teşekkür,

%100 güvenlik diye birşey yok elbette bunlar sadece önlemler, eğer satın alma sayfasında herhangi bir güvenlik sertifikası kullanılıyorsa adres çubuğunun başında yeşil bir işaret çıkar, üzerine tıklayınca sertifikanın nereden sağlandığını gösterir. Sanal klave kullanırsanız, eğer bilgisayarınızda keylogger gibi zararlı bir yazılım varsa bilgileriniz başkaları tarafından araklanamaz.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar, 256bit güvenlik demek senede 200-250$ a bakan bi olaydır.

Sanal klavyede ortak pc'lerde işe yarayan, "key logger" tarzı programlardan korunmak içindir.

Yorum bağlantısı
Hakkı Taşcı

Bütün bankacılık işlemlerimi (fatura ödeme,havale,eft,)ev bilgisayarımdan yapıyorum.Bu güne kadar sorun çıkmadı çok şükür.Bütün ileri güvenlik tedbirlerine rağmen yinede insanın yüzdeyüz güvenesi gelmiyor ama büyük kolaylık.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Konuyu açan arkadaşımız aldığım ürün teslim edilir mi? yönünde soru sormuş.Bu açıdan güvenilir bir sitemi diyor...Yoksa belki de telefonda sipariş bile verebilir.Önemli olan ürün geliyor mu gelmiyor mu? Mesele burada :D

Yorum bağlantısı
Emrah_Korkmaz
Konuyu açan arkadaşımız aldığım ürün teslim edilir mi? yönünde soru sormuş.Bu açıdan güvenilir bir sitemi diyor...Yoksa belki de telefonda sipariş bile verebilir.Önemli olan ürün geliyor mu gelmiyor mu? Mesele burada :selo:

aynen öle ;)

sakarya merkez de yaşayan arkadaşlarımız varsa forumda firmanın adresini kontrol edebilir mi mesela ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...