İçeriğe Yönlendir

Maksimum Günlük Sürüş Tecrübeniz Kaç Km?

Alkan Hakan Türe

Recommended Posts

Alkan Hakan Türe

Evet arkadaşlar, yoğun iş telaşında veya gereklli olduğu bir dönemde araba ile gün içinde (24 saat) kat ettiğiniz en fazla yol mesafesi nedir?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sınırları zorlamadan 1000km yi devirdiğim oldu ama artık yoruyor bu aralar (İhtiyarlıyorum herhal :spiteful: )

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Ben kesintisiz 1400 mil kullandım 29 yaşında iken. New York-New Orleans

Normalde 1000 km kullanabiliyorum. Sabah ankara'ya gidiyorum toplantıya giriyorum öğlen çıkıp istanbula geri geliyorum. şöyle böyle 900km.

tarihinde Mehmet G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

24 saat içerisinde;

Ankara-Kırıkkale-Ankara-Konya(Karapınar)-Ankara-İstanbul.Yaklaşık 1500 km.

Ertesi gün 3 saatlik uyku ile tekrar Ankara.

Yorum bağlantısı
Cem Boneval

1977 Kapıkule - Alman Sınırı arası yaklaşık 1520 km, Kapıkule çıkış ve Almanya giriş damgası aynı tarihliydi, araç da VW Golf GTI ve ben de gençtim! :nazar:

1995 Istanbul - Trabzon, yaklaşık 1080 km, 14 saat (genişletilmiş kıyı yolu yoktu!)

Artık uzun mesafeleri uçuyorum... :good1:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Uçuyorum derken, kadranlı mı yoksa knot olarak mı :nazar:

Uzun yol daha adam akıllı yapmadım ama İstanbul'da bir iş günü içerisinde 300-400km kullandığım olmuştu, tahmin ediyorum uzun yolda 1000km ye eşit olmalı :good1:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aramızda, fahri trafik polisi var mı :nazar: ehliyet numaralarını da yazın da zorluk çıkarmayın :good1:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Malatya-İstanbul Silivri

1200+

8.30 Saatte gitmiştim hiç durmadan

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Nevşehir-İstanbul 730 km.. 6 saat mola.. İstanbul-Elazığ Kaç km hatırlamıyorum...

Karşıdan gelen arabaların farları spot gibi görünmeye başlamıştı artık :fiuw:

Yorum bağlantısı
Kayhan Kaynak

Karpaza gidip gelmiştim. Yaklaşık 300km. Zaten adada gidebilecek daha uzak bir mesafe yok malesef. :fiuw:))

Yorum bağlantısı

İzmir - Eskişehir arası 500km bir de Eskişehir - Ankara arası 250-300km çok fazla yol yapmadım.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bremen-Berlin-Dresden-frankfurt-düsseldorf-bremen yaptım, bi sabah erkenden çıkıp ertesi gün sabaha karşı geri dönmüştüm, iş görüşmeleri haricinde, arada yakıt ve şekerleme için durdum sadece. Kırmızı golf III GTi ile çıktığm yolculuğa Düsseldorftan sonra rover 827si ile devam edip sonlandırdım. Hatta 265lede çekilmiş bir fotografımıda polis amcalar 1hafta sonra hatıra olsun diye evime kadar getirmişlerdi sağolsunlar :)

Bremen-Berlin arası;312km

Berlin-Dresden;166km

Dresden-frankfurt;372km

Frankfurt-düsseldorf;182km

Düsseldorf-bremen;232

Toplamda 1264km yapıyor.

Türkiyede ise izmir-çorlu-izmir yapmıştım 1100km de o yapar.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş

İstanbul Samsun arası 750 + bizim köy 805 km 13 saatte 4 mola ile gittim :)

Yorum bağlantısı
Alkan Hakan Türe
(düzenlendi)

Benim de şirkette çalıştığım bir dönemde 1.000km'yi geçen bir anım var, o yüzden yaptım bu anketi.

Sabah Aydın'dan misafirimizi almak için Fethiye Ölüdeniz'e gitmiş (270km), misafiri Güllük'e, Çine'ye ve Aydın'a götürüp Ölüdeniz'deki oteline bırakmıştım (500 km)

Eve geldiğimde (270km) saat 23:00 olmuştu, çok yorucu bir gündü benim için. (Toplam yaklaşık 1040km)

tarihinde Alkan Hakan T tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Güçlü Toy

Aynı gün içerisinde mümkün olduğunca 700 km den fazla yapmayı sevmiyorum. Ancak bir kaç sefer iş gereği aynı gün içerisinde Ankara-İstanbul-Ankara ve bunun dışında Ankara-Bursa-Ankara gitmek zorunda kaldığım oldu bir kaç sefer. Gittiğim yerlerde uğradığım yerlerle birlikte yaklaşık 1100 km oldu ama çok yorucuydu.

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Adana-İstanbul(Beylikdüzü) 985 km.Yaklaşık 10 saat.

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Ardeşen İzmir akşamdan akşama 1450 km çok molalı 100 km ile gidilse çok fazla zaman olmuyor. Ama dinlenmek şart.

Yorum bağlantısı
Taner Dağlıgil

3 ay önce Ankara-Diyarbakır

Adana üzerinden gitmiştim 1000 km, yaklaşık 12 saat sürmüştü.

Yorum bağlantısı
Fatih Karaca
(düzenlendi)

Aynı gün mümkün olduğunca 1.500 km.den fazla yolculuk yapmamaya çalışıyorum. 1.500 km'ye kadar benim için vaka-ı adiyeden diyebilirim. En uzun araç kullandığım gün hangisi tam hatırlamıyorum ama en çok yorulduğum gün, İstanbul-Çumra (Konya) arasını 4,5 saatte gidip, yarım saat oradaki işlerimi hallettikten sonra yoğun kar yağışı altında 7 saatte döndüğüm gündü. Bomboş yolda ve karlı, tipili bir havada epey canım sıkılmıştı. Toplam mesafe de 1.520 km. idi.

Düzeltme: mesafe

tarihinde Fatih Karaca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

İstanbul - Batman. 1200 km'den fazla. Ankara-İstanbuk-Eskişehir-Ankara molasız da yapmıştım. Şu an max. 4-5 saat yolculuk yapabiliyorum. Gözlerimde yorgunluk farkedince kenara çekip dinleniyor ya da uyuyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...