İçeriğe Yönlendir

Reno - Oyak İndirimi Ve Kampanyası Hakkında

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Fatih Akar

burada da oyak mensubu var benim gibi ancak renault almıyoruz niye renault almak ıstıyosunuz ki??

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Tamamen yanlış bu fiyatlar bayiye gittiğinizde göreceksiniz.Ayrıca tv reklamlarında bangır bangır bağırdıkları şimdi al 5 ay sonra öde külliyen yalan.MEgane III hb 1.5 dci konfor paketli aldım henüz 1,5 ay falan oldu aracın herşeyinden memnunum ama Renault'dan asla memnun değilim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

kampanya şubat teslimi dolmuş mart teslimi olmuş :hahahoho: reno demekki araçların çoğunu oyak mensuplarına satıyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Memnun olmak başka, ihtiyacı karşılamak başka, Fluence aldım, tüm ihtiyacımı karşılıyor, ama memnun değilim gibi.... :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
kampanya şubat teslimi dolmuş mart teslimi olmuş :hahahoho: reno demekki araçların çoğunu oyak mensuplarına satıyor.

Oda yalandır,mart ayına yazılınca bu seferde nisan derler. :D

Yorum bağlantısı
İhtiyacı karşılayacak otomobiller üretiyor, ondandır :hahahoho:

+26 :D

Talebi karşılıyor diyelim. İkinci elde cumhuriyet altını gibi olması da cabası. :D

Yorum bağlantısı
Berk Ertürk
(düzenlendi)

bizde bu aralar aile için kampanyadan faydalanmayı düşünüyoruz.. bildiklerimi aktarayım sizlere:

kampanyaya dahil olan araçlar symbol,fluence,megane hb,clio hb,clio grand tour,megane sport tourer,megane coupe ve grand scenic.

araçlar 2011 model geliyor.

kampanyada iki ayrı teslim dönemi olduğu söyleniyor (şubat,mart)

kredilerde 60 aya kadar vade var ve fluence için ayrıca daha düşük faizli kredi alımı mevcut (sanırım daha çok fluence satmak istiyorlar:)) faiz oranıda gerçekten iyi (ben 20.000 kredi 48ay ayda 520tl ödüyorum bu fluence için ayda 484tl diğer modeller için 497tl), 12aya kadarda %0 faiz oranı var.

ayrıca indirim 6000-7000 tl civarında örneğin fluence extreme 1.5dci 105bg 36.040 tl (liste fiyatı 43bin civarı) 85bg olanı ise 34.640tl, aile dostlarımız previlege +tüm opsiyonlar+otomatik vites fluence ı 41bin civarı almışlar.

bu kampanyadan faydalandığınız takdirde 1sene başka bir kampanya olursa faydalanamıyorsunuz,kampanyaya kendi adlarına ve sadece 1 araç için başvurabiliyorsunuz.

tarihinde Berk Ert tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Şimdi bu kampanya işini özetleyecek olursak:

1. Normal vatandaşa göre, ordu mensubuna 4000 ile 7000TL (reel) indirim sağlıyor. Doğru mu?

2. Kredi olanakları da iyi? Tabi isteyen peşin de alabiliyor?

3. Bu kampanyadan yararlanmak için araçları geç mi teslim almak gerekiyor? Mart-Nisan gibi?

4. Subay arkadaşım bugün aldı, yarın bana satabiliyor öyle mi?

E öyleyse süpermiş.( gğeno; ford-honda-vw satmıyor di mi :) )

Yorum bağlantısı
Şimdi bu kampanya işini özetleyecek olursak:

1. Normal vatandaşa göre, ordu mensubuna 4000 ile 7000TL (reel) indirim sağlıyor. Doğru mu?

2. Kredi olanakları da iyi? Tabi isteyen peşin de alabiliyor?

3. Bu kampanyadan yararlanmak için araçları geç mi teslim almak gerekiyor? Mart-Nisan gibi?

4. Subay arkadaşım bugün aldı, yarın bana satabiliyor öyle mi?

E öyleyse süpermiş.( gğeno; ford-honda-vw satmıyor di mi :) )

Oyak sağlamcıdır. Kredi borcu bitene kadar araç devri yaptırmaz. En azından bundan önceki uygulamaları böyleydi.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Peşin alınırsa?

Peşin alınırsa sorun olmaz tabi. Sadece aracı alan kişi 1 yıl bir daha kampanyalardan yararlanamaz. Bu arada peşin verip 3-4 ay bekleyecek müşteri de bulmak pek kolay olmayacaktır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Tamer Ergen

Yorumlardan kafam bulandı. Focus'tan sonra bu arabaya alışamaz mıyım?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Alışmak derken? Focus tan indim Fluence e bindim, alışması 5-10 dak. sürdü :D ; şaka bir yana niyetiniz varsa, test sürüşü yaparak karar verebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Memnun olmak başka, ihtiyacı karşılamak başka, Fluence aldım, tüm ihtiyacımı karşılıyor, ama memnun değilim gibi.... :rolleyes:

Daha ne olsun? Sende abi hiç bişeyi beğenmiyorsun. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Orcinal cantlarını hiç sevemedim, sözüm ona üst versiyonmuşşşş.

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Mustafa Tüfekçi

hort :flowers:

yine bi kampanya mı ne varmış nette göremedim. bilgisi olan var mı bu oyak için ne tarz bi kampyanya var renoda.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

her sene bu aylarda kampanya oluyor galiba :nazar: amcam babamı gazlıyor o beni sıkıştırıyıor nette geziyon bak diye. ama nette net bir şey bulamadım. :wub:

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Tayfun Doğan

Arkadaşlar askerim. Sorularınızı cevaplarım... Ama şunu söyledim. Krediyi asker çeker araba asker üstüne olur. Araba aşağı yukarı 3-4 bin daha ucuz kredilerin faizleri de beklediğiniz gibi değil. Aşırı fark yok. Ve arabayı almak için 2-3 ay beklemeniz de cabası... Naylon alacak olsam alırdım.. Ama ölümüne fiestaaaaaa.... Hortlattım valla...

Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan

Memur var memur var... Yaşamaktan zevk alıyosan. Ve memurluk meseğin değil işinse yani hayatın memurluk değil sadece işin memurluksa her araba gider. Ayrıca nefret ederim bu önyargıdan...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...