İçeriğe Yönlendir

3'ünden Biri; Sizce Hangisi?

Selçuk Baysal

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Bizim nüfuscular niye Sami yazmadılar ki.. Pek yaparlardı böyle hataları :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Bizim nüfuscular niye Sami yazmadılar ki.. Pek yaparlardı böyle hataları :)

Sami uzun "a" ile okunuyor ya, nüfusta Saaani dememişlerdir de ondan. Çabucak Sani deyince doğru yazmışlardır kuvvetle muhtemel. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Sami uzun "a" ile okunuyor ya, nüfusta Saaani dememişlerdir de ondan. Çabucak Sani deyince doğru yazmışlardır kuvvetle muhtemel. :)

Bizim cematte, Saaami lerde Sami diye okunuyor :fiuw:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Nereden aklıma geldiyse; John Deere vardı bir zamanlar...

Geliyorum Çağlar, bekle beni...

johndeere.jpg

Yorum bağlantısı
Aytaç Bulgay

Selçuk Bey arkadaşların öneriler ile almaya karar verdiğiniz HP özellik olarak güzel bir cihaz ancak o kasa pek tutulmadı. (Araba mı bu diyeceksin) Ben Bilgi İşlemciyim ve bir çok arkadaşa PC almasında yardımcı oluyoruz. Bu kasayı alan arkadaşlar klavyesini pek sevmedi. Bi de bu makineyi inceleyin derim tabiki almadıysanız. Eğer aldıysanız da hayırlı olsun HP herzaman en iyi seçimdir.

http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-proboo...p;categoryId=98

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
3ün1'ini almak kötüdür be. Bari 4ün1'i olsa :)

Vay vay vay, demek öyle Hakan abi, ben görmemişim senin bu iletini, çok kırdın kalbimi çok. :)

Bu arada arkadaşlar henüz kararımı verip almadım 3'ünden 1'ini :D , alınca haber veririm arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Pahalı, 120 TL ilave ile 640 Gb Hdd, i7 740Q işlemci, 5730 ekran kartına, 16 led ekrana terfi edilebiliyor. Asus.

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
Pahalı, 120 TL ilave ile 640 Gb Hdd, i7 740Q işlemci, 5730 ekran kartına, 16 led ekrana terfi edilebiliyor. Asus.

Haklısın abi, zaten ben de vazgeçmiştim, foruma yazmış bulundum. :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
Asus u almasaydım, bunu alacaktım, fiyatına değer.

Çağlar abi sen öyle diyorsan... ;) Hepsiburada sitesinden 8 Taksit 1623 Tl fiyatla aldım, ( Kargo bedava ). Hayırlısı olsun inşallah, cevap yazan, yazmayan bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. İyi geceler herkese.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun, en iyi seçim optimum performans HP, tartışmasız en iyi servis yine HP ve sağlamına denk geldiyseniz bıkana kadar kullanırsınız, diğerleride iyi ama HP en garantilisi, Sony güzel ama donanım fakiri ve uçuk fiyatlı, doanım olanıda deli pahalı, acer yaramaz, asus-samsung iyi ama servisi hikaye, Hp niz hayırlı olsun, ben nx9005 kullanıyorum hala tık demedi, ilave olarak ET1110 amd işlemcili olanıda var, oda taş gibi, bir ara dvd si geç okuyor diye servisi aradım, ertesi gün kutu geldi gönderdim dvd ve ilave olarak hard disk değişmiş olarak 3. gün geri geldi, hard diskte smart disk te hata log' u varmış sorun olmasın diye değişmişler, serviste 1 numara HP o yüzden düşünmeden alırım bu markayı.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hadi hayırlı olsun :)

Hp, servis, güzellik :) :) :D Compaq serisi, onda da kurumsal destek nedeniyle, hariç başarı yok. Biz işyerindeki 300 civarındaki laptopu yeniliyoruz. HP'nin yüzüne bakmadık. 4 senelik compaq maceramızdan sonra :D

Yardımcı olalım, mesleğimizi boşu boşuna yazmadık :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...