İçeriğe Yönlendir

Turkcell T10

Sani Gerşon

Recommended Posts

Anil Berke Kavraal

bu arada bende Huawei de çalışıyorum :(

Şirkette görüyorum insanların elinde kullananlar var ama iyi mi değil mi benim de pek bir fikrim yok ... Çin e gittiğimde bakındım biraz Huawei nin telefonlarına ama göremedim fazla. Cep telefonu pazarını çok fazla önemsemiyor bence firma olarak ... En azından şimdilik bu böyle ..

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
ben bugün bitane turkcell'e girdim telefona bakmak için, sözleşmeli almak için 1 sene faturalı hat kullanıcısı olmak lazımmış..

telefon beklediğimden kalın, 2 dakika bekledim açılmadı telefon, inceleyemedim yani :rolleyes:

Faturalıyım çok uzun süredir onda bi problem olmazda acaba bu alet başıma iş açar mı :D Aldıktan sonra pişman olmak istemem :seytan:

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Faturalıyım çok uzun süredir onda bi problem olmazda acaba bu alet başıma iş açar mı :) Aldıktan sonra pişman olmak istemem :)

Yiğitcan, bende bugün TİM e gittim telefonu inceledim. Çok geç açılıyor telefon. Yorumlarda pil süresi ve ekranın sıkıntılı olduğu yazıyor. Dokunmatiği hassas değil. Bastırmatik biraz :wub: Ben vazgeçtim şahsen.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Anladım ki pek sağlıklı bir telefon olmayacak benim için :angry: Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok yavaş açılıyorsa kesinlikle bana göre değil... Tüh, umutlanmıştım halbuki.

Neyse konudan herkes faydalanmış oldu. Deneyen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Turkcell kampanyalarından ne alabiliriz acaba başka :i-ih: :i-ih:

Turkcell kampanyalı değil ama ben LG Gt540 alacağım.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Anil kardesim, muhendislerin gunde 16 saat calistirildigina dair saglam bir kaynaktan duyum aldim, ozellikle GSM isindeki saha muhendislerinin calisma kosullari insani sartlardan cok uzakmis, dogru mu ?

Saha mühendislerinden çok haberim yok ama bizim tarafta (arge) iş pek öyle değil. Standart olarak birçok firmadan daha iyi durumda olduğunu söyleyebilirim. Sabah kahvaltısı, öğle arası 1.5 saat, eve iş götürme kesinlikle yasak ve fazla mesai talep edilirse yapılıyor... Çinde çalışan mühendislerde bu şekildeler onlarda kültür ve anlayış daha farklı oldugundan çalışma şekilleride daha farklı fakat yinede iyi koşullarda çalışıyorlar... Sağlam kaynak Ar-ge için sölemişse bunu pek sağlam değilmiş diğer kısımlarıda bilmediğimden yorum yapamıyacağım.. ;)

Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir
Bugün inceledim. Tipi itibari ile iphone çakması dolayısıyla delikanlıya ters :) Bence şu sıralar en uygun ve herşeyi yapan tel nokia E55

Ek olarak çift kamerada yok

E 72 derim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...