İçeriğe Yönlendir

E46 Ya Jant..

Özdemir Deniz

Recommended Posts

Özdemir Deniz

evet Gökhan, sonucu merak ediyoruz.. :)

bu arada sizden bir fikir daha... 2 tip m tech tampon var, gerçi biri m3 die gecio ama

sizce hangisi

BMW-E46-4-Kapi-M-Teknik-Technic-On-Tampon-Seti__32405340_0.jpg

big_16528814p9x.jpg

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

4421752057_a0a4613220.jpg

Ben bu jantlara bitiyorum rs4 BBS jantları. Sanırım aldığınızda bunlara baya bir benziyor :)

Ayrıca 2. tampon diyorum :)

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

2. tampon çok rahat bulunuyor da 1. si biraz daha az bulunuyor. birinde tampon lastiği ve pkalalık yok, ortadaki kısmı öne çıkarmışlar biraz... Lacivertte nasıl durur? offf amma çok soru var :)

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
2. tampon çok rahat bulunuyor da 1. si biraz daha az bulunuyor. birinde tampon lastiği ve pkalalık yok, ortadaki kısmı öne çıkarmışlar biraz... Lacivertte nasıl durur? offf amma çok soru var :D

İkincisi çakma duruyor fiberci işi gibi ama birinci daha güzel.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

1.resimdeki çok güzel.bmw üzerinde gördüm çok yakışıklı duruyor.bmw den ayrı olarak ben jantım diyor.

tampon olarakta 1.resimdeki daha karizmatik.2.resimdeki focuslar gibi agzı açık yakışmaz bence.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

1.deki M teknik. 2.deki M3. M3'ün çamurlukları da geniş olduğundan düz 3 ler için üretilenler çok çakma duruyor. Ayrıca 2.tamponu şahinciler de çok takar. :rolleyes: Bilmem anlatabildim mi. 1.den burada çok var. Röwestangen marka plastik olanları 300-350 lira civarlarındaydı en son.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

1 nolu tampondan aldım, mtech olandan, şu an kargoda, lastik ve jant da haftasonu elimde olacak sanırım ... montaj cumartesi olur herhalde :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
1.deki M teknik. 2.deki M3. M3'ün çamurlukları da geniş olduğundan düz 3 ler için üretilenler çok çakma duruyor. Ayrıca 2.tamponu şahinciler de çok takar. :flowers: Bilmem anlatabildim mi. 1.den burada çok var. Röwestangen marka plastik olanları 300-350 lira civarlarındaydı en son.

sis cerceveleri ve sisler dahil 450 tl

Yorum bağlantısı

şimdiden hayırlı olsun.resimleri beliyecegiz heyecanla. :good1:

bu arada yeri degil ama toplantı resimlerini toplu halde alamadık daha. :flowers::bambam:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
sis cerceveleri ve sisler dahil 450 tl

Ben boşu için demiştim abi. 450 da fena değil tam set için ama pazarlık edilmeli. :flowers:

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Abi 2 dk da ne yapmışsın ya. :flowers: Güzel olacak güzel inşallah. Bekliyoruz... :bambam:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
bagajada CSL

S3_22Apr2006_17.jpg

:)

4 kapıya olmuyor bu. Spo şeklinde olanı kesip biçmek lazım. Direk kapak olmuyor.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

özdemir üstad modifiye tutkunları arasında bogulursun demedi deme bak bmw elden gidiyo. :f1: fordclub bünyesine geçecek gibi.

Yorum bağlantısı
onlar benim ilham kaynaklarım :f1:

oooo zaten modifiyeci olmuşsun üstadım.gel led modifiyelerinede bulaş.yardımcı oluruz yani. :):f1:

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Olay şu tarafa doğru gidiyor "Dudaktan kalbe bir yol varsa biz orada da yanlarız" :D :D

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...