İçeriğe Yönlendir

2008 Suzuki Swift 1.3

Misafir

Recommended Posts

Bugün ablam için baktığımız küçük araba arayışımızı başlıktaki araç için anlaşarak sonuçlandırdık. Haftaya devri alınacak. Şahsen benim pek sıcak bakmadığım, ancak ablamın ısrarla bakmak istediği bir araçtı. İlk sahibinden ve 18.900km'de takasa gelmiş aracı denemek için test sürüşüne çıkınca beklentimin üstünde çıktı. Sınıfındaki araçlara göre de baz donanım olmasına rağmen artıları daha fazla olunca ve bu km'de bir aracı bulmak kolay olmadığı için kaporası verildi. Genelde 4x4 oluyorlar, aldığımız araç dört çeker değil, zaten olmaması bizim için daha makb

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Nefis bir otomobildir, yurtdışında Mini Cooper ile rekabet halindedir. Fiyatı da bence oldukça makulmuş :)

Vesile ile 4x4 versiyonu biraz çakmadır, yani ön tekerlekler patinaja düşerse arkalar da itmeye başlıyor, tüketim açısından iyi tabii, ama 4 çekerim var diye viraja dalınırsa kötü :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hayırlı olsun zamanında bende 4x4 lerine çok bakmıştım sırf teyp durumu yüzünden almamıştım. Çağlar abi fiyatı nerde gördün ya :)

Yorum bağlantısı
Hayırlı olsun zamanında bende 4x4 lerine çok bakmıştım sırf teyp durumu yüzünden almamıştım. Çağlar abi fiyatı nerde gördün ya :)

Çağlar Bey sanırım fiyatı görmediği için espiri ile yaklaşmış olaya. Aracın fiyatı 18.500.-TL.

Güzel dileklerini bildiren, vakit ayırıp yorum yazan herkese teşekkürler.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Taha İlgen

Bir ara bende merak salmıştım(gerçi hala aklımda bir yerlerde durur). Sürüş izlenimlerinizi duymak,fotoları da görmek isterim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sahibindenkom a baktım, ortalama rakamdan 2000TL çıkardım, fiyatı iyi geldi bana.

Çağlar Bey sanırım fiyatı görmediği için espiri ile yaklaşmış olaya. Aracın fiyatı 18.500.-TL.

Güzel dileklerini bildiren, vakit ayırıp yorum yazan herkese teşekkürler.

Saygılarımla.

Bu yazıyı görmeden hesaplamıştım:18.000TL civarı. 2008 Model daha ne olsun. Barbunya konservesi alsan daha pahalı :)

1.3 motorunu bilmiyorum ama eski Suzuki motoru ise, yağ-su koy, devam.....

Suzuki nin bir baz müşteri kitlesi vardır, Türkiye deki distribütörü zayıf (Eski bir Alamancıydı şimdi kimdir bilemem) Zevkine distribütörlük yapardı, Nokian gibi satmak amacı yoktu.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin fiyat bence de çok uygun vesürüşü sevkli bir araç, 4 yıl önce arkadaşım bunu 4x4'ünü almıştı ve çok sevdiğim turuncu rengini sürüşü çok zevkli ve yakıtta da oldukça cimri oluşu bizi o zamanlar çok mutlu etmişti..

Yorum bağlantısı

Tekrar teşekkürler arkadaşlar. Sanırım iyi bir seçim yapmışız. Araçla ilgili olmlu/olumsuz düşüncelerimizi kullandıkça buradan aktarırım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

2006 yılıydı sanırım bunları Bolu Kartalkaya'ya getirdiler. Süper bi tanıtım yaptılar ya da oradakilere şov:) Kırmızı bitanesi kayakçıların atladığı küçük bi rampadan atladı. Çok hoşuma gitmişti. Güle güle kullanın sizi üzmeyeceğine eminim.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Kıymeti pek bilinmeyen araçlardan biri, çok yerinde bir tercih olmuş. Fiyatta güzel, hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Hayırlı olsun. 1.3 motordan 92PS. :lol2:
Hayırlı olsun Evren.
Güzel araç, hayırlı olsun. Donanımı benim arabadan iyi :)

Teşekkür ederim. Daha iyisi sizin olsun Hakan Bey:D

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Korhan Orkun

Teşekkür ederim. Daha iyisi sizin olsun Hakan Bey:D

Saygılarımla.

Evren bey araç hala kullanılıyor mu? Memnunmusunuz? Motor kronik sorunları var mı? Son olarak neden 4x4 istemediniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Evren bey araç hala kullanılıyor mu? Memnunmusunuz? Motor kronik sorunları var mı? Son olarak neden 4x4 istemediniz?

Korhan Bey hala kullaniyoruz. 4x4 yakit tuketimi nedeni ile tercihimiz degildi. Arac seri ve guclu. Ayni zamanda 5.9lt gibi tuketime sahip. Memnunuz kisaca. Ancak gecen bujisi degisti. Ihtiyac yoktu ama enistem 30.000'de bir degissin dedigi icin degisti ama 130.tl'ye. Yani parca biraz pahali.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Cafer Uzun

yedek parçası sıkıntı değil mi onların ? istanbulda nereden temin edebiliriz ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...