İçeriğe Yönlendir

E46 Leylek Edition......

Özdemir Deniz

Recommended Posts

H.Yusuf Kantarcılar

çok hoş olmuş, ne yapsan yakışır havasında zaten araç, güle güle kazasız-belasız kullanasanız

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güzel oldu, yapılmadan önce ve bittiğinde oradaydım. Aslında angel eye farlar güzel duruyor da, makine tırt olunca çekememiş....:unsure2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Jantlar çok güzel olmuş...

Sinyallerdeki folyoları sökmelisin..

Madem bir iş yaptın, devamını da getirmelisin :hahahoho:

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Fatih Çalıkuşu

Bugün aracım TUV muayenesi yapıldı üzerinde kışlık 15 '' jantlerı ve Michelin lastikleri ile sorunsuz muayeneden geçtik,hafta içi Ankaradan CCFL angel sarı halkalarım geldi ,iç kısmına soğuk beyaz yanan plaka led ampullerinden ekledi onların montajını yaptım,arıza lambası yakmadı,

17 '' M2 jantı ayarladım takım olarak bugün lastikleri ile tekrardan gündüz gözüyle inceleyeceğim,havalar biraz iyi olduktam sonra kaliperleri kırmızı boyamayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Bugün aracım TUV muayenesi yapıldı üzerinde kışlık 15 '' jantlerı ve Michelin lastikleri ile sorunsuz muayeneden geçtik,hafta içi Ankaradan CCFL angel sarı halkalarım geldi ,iç kısmına soğuk beyaz yanan plaka led ampullerinden ekledi onların montajını yaptım,arıza lambası yakmadı,

17 '' M2 jantı ayarladım takım olarak bugün lastikleri ile tekrardan gündüz gözüyle inceleyeceğim,havalar biraz iyi olduktam sonra kaliperleri kırmızı boyamayı düşünüyorum.

resimler yokmu?

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Oktay Bey montaj hafta sonu muayene yaptırdım,jant ve angel montajı yapılmadı henüz

Yorum bağlantısı
Musa Yüzbaşıoğlu
(düzenlendi)

Hocam ben bu konuyu yeni gördüm,kusura bakma :)

Makine'de gıcırmış :good1: yanlama videolarını göremedim :)

tarihinde Musa Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Çok şık olmuş harbidende listeye app plakayı eklemeyi unutmayın :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

M2 Canavar orginali jantları, lastik değişimi sonrası balans yaptırııp aracıma taktırdım,çok güzel olduğu kanaatindeyim,malum hava geçtiğimiz hafta sonu yağışlı olduğu için aracım kirli,resimleri temiz bir araç sonrası paylaşacağım,lastikler Brigestone Potenza ön ve arka ölçüleri farklı ,doğru ölçüleri sizlerle paylaşacağım,yalnız bir sorunumuz var ,bijonların birini takarken kırdı lastikçi çırağı,sağlık olsun tamirini yaptırıp kullanırız,nazarlığımız olsun

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
M2 o kasaya en çok yakışan ve teknik olarak da olması gereken janttır,hayırlı olsun.. Bu arada bijon mu tamir edilecek? :nazar:

Kırılan bijonu yerinden çıkartmak lazım,sonrada yenisi takılacak

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

ben de elimdekileri satıp m2 ye geçebilirim belki :nazar:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Tamirini yaptırıp kullanırız deyince şaşırdım birden :)

yanlış anlaşılmış belli ki :)eskiler hiç bir şeyi atmazmış ziyan olmasın diye

ben de elimdekileri satıp m2 ye geçebilirim belki :blink:

biraz kullanayım 18 '' ile takas yaparız,yalnız kargo çok tutar :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Fatih Hayırlı olsun, güle güle kullan :lol2:

Teşekkürler Lokman Abi,Özdemir Bey kusura bakmayın sizin açmış olduğunuz konu üzerinde sayemde sapmalar oldu

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

olsun olsun.. sonra ayıklar toparlarız...

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Abi 10 numara olmuş emeğine sağlık.valla senin arabanın hastasayım zati bi gece bulamazsan bir arka sokağa gel orda bulursun çalmayı planlıyorum:)))))))

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
:) canın sağolsun. seni arayan nerede bulacak? :)
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
:) canın sağolsun. seni arayan nerede bulacak? :)

Abi şimdilik market civarlarındayım bu hafta içi belli olcak bir iş meselesi var o zaman net adres veririm selaniğe geliyosan yine görüşürüz inş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...