İçeriğe Yönlendir

Michelin Kış Lastikleri - Sorular, Öneriler, Yorumlar

Serkan Gümüşdağ

Recommended Posts

Serkan Gümüşdağ

Arkadaşlar 2 gün önce Trabzon Michelin Ana bayiine gittim. Adamlar beni ikna etti ve tanesi 185 TL ye 4 adet michelin alpin kış lastiği aldım. Biraz pazarlık yaptık tabiki ve maximum karta 6 taksit yaptılar. +4 taksit kampanyası varmış. Lastiklerden memnunum ama yazlık lastiklerime göre daha fazla ses yaptığını söyleyebilirim. Bu arada Bu bayii 6 aylık 60 TL ye lastikleri saklıyor ve değişim zamanı ücretsiz değiştiriyor. Balans ayarıda bunların içinde.

Bu ile yeni geldiğimden bu parayı vermeden lastikleri saklayan başka bir lastikçi var mı bilemiyorum tabii.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hakan Salman
(düzenlendi)

Cumartesi günü Ankara'da, Michelin Alpin A4 195/65/15 (üretim tarihi:3310) lastiğin tanesini 125 tlden 6 taksit ile aldım. Lastik ve fiyatı hakkındaki görüşlerinizi yazarsanız sevinirim. Saygılarımla...

tarihinde Hakan Salman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bende Alpin kullanıyorum.Çok iyi lastik.Fiyatta iyi bence.Hayırlı olsun...Çıkarttığım lasitklerde abs sürekli devreye girerken şimdi abs hiç devreye girmeden çok iyi tutuyor...

Yorum bağlantısı
Hakan Salman

Teşekkür ederim. Alpin a4 için çok sesli söylentisi vardı ama 2 haftalık kullanımım için katılmıyorum ama 1-2 yıl geçtiğinde nasıl olur bilemiyorum :D

Yorum bağlantısı
Fatih Karaca
Teşekkür ederim. Alpin a4 için çok sesli söylentisi vardı ama 2 haftalık kullanımım için katılmıyorum ama 1-2 yıl geçtiğinde nasıl olur bilemiyorum :unsure:

Memnun kalacaksınız bence.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Çağlar Bayur

Diş derinliği 8mm. olmalı, yalnız kullanılmış lastikte, karda-kuruda vs. yol tutuş için bu tek başına yeterli bir kriter değildir.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Hakan İlter

Ben de UG8 ile A4 arasında seçim yapmaya çalışıyorum. Kırşehirde UG8 için 240TL, A4 için 275TL fiyat verdiler. Ankarada fiyatlar daha uygun. Hafta sonu ankara'ya gitmeyi planlıyorum, sanırım oradan alıcam. 205/55/16 91H serisi Alpin A4 en uygun Ankarada nereden bulabiliriz acaba? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Emin Bengisu
Ben de UG8 ile A4 arasında seçim yapmaya çalışıyorum. Kırşehirde UG8 için 240TL, A4 için 275TL fiyat verdiler. Ankarada fiyatlar daha uygun. Hafta sonu ankara'ya gitmeyi planlıyorum, sanırım oradan alıcam. 205/55/16 91H serisi Alpin A4 en uygun Ankarada nereden bulabiliriz acaba? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

ben de UG8 VE A4 arasında kaldım ve hala karar vermiş değilim..Bayilere sorduğumda A4 kalitesi tartışıulmaz ama UG8 versiyonu daha iyi diyorlar..Ankaradaki fiyatlara gelince kasım ayındaki zamla birlikte UG8 TANE FİYATI 150 civarı A4 ise 130 civarı..tabi bayi ve samimiyete göre fiyatlar değişebiliyor..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Selçuk Keleş

Benim alpin'ler depoda duruyordu, son yıllarda takmamıştım yazlıklarla geziyordum :) Dün lastikçiye taktırmak için götürdüm, bir de ne göreyim, üretimi 2604 imiş. Lastikçi takmayalım deyince taktırmaktan vazgeçtim.Kartepeye yaz lastiklerimle gelcem :p

Yorum bağlantısı
Misafir

Michl.

BİLAL YÜKSEL

Yetkili kişi SELİM

278 30 98-99

Brids.

Gürlas

yetkili kişi Ebru.

384 60 60

Sürekli lastik aldığım firmalardandır...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Keskin

Bu test işi güzel oldu.Bende yokohama lar ile yapayım, yayınlayayım en iyisi.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yumuşak karda arka kopsa dahi fazla savrulma olmaz. Buzda koptumu film kopar :)

Test için teşekkürler..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

UG-7 , Alpin zaten az çok bilinen lastikler.

Ankara da kar olsaydı bende bir Petlas filmi çekerdim merakımızı gidermiş olurduk :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

UG-7 , Alpin zaten az çok bilinen lastikler.

Ankara da kar olsaydı bende bir Petlas filmi çekerdim merakımızı gidermiş olurduk :D

İstanbul'a gel Çağlar. :spiteful:

Yorum bağlantısı

İstanbul'a gel Çağlar. :spiteful:

:D yolları açın geliyim abi

yada yolları Petlas larla açarım ben gerek yok :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Test için teşekkürler..

Buz arayalım o zaman

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi oyle deme O karda uchisar kalesine cikabilen tek kisiydik ilk yagdiginda :)

Oranın bir espirisi yok.. Aşk vadisine gidebilir mi.. Bu önemli ? :)

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Alında fotoğrafladığın ortamda sonuçlar fena değil, kontralarda biraz savurması normal, dönüşlerde esp olsa el frenine gerek kalmıyacak, sonuçta kış lastiği kışın karda yanlamak için falan değil yani :) düzgün bir şekilde yolda kalmadan bi yerlere toslamadan bir yerden bir yere ulaşabilmek için... sonuçta :good1:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Kalori yakma testi gibi olmuş. :)

Güzel test olmuş teşekkürler. Bende koyu mişlenciyim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Test için teşekkürler..

Hafif kar yağarsa korku yok. Asıl tehlike buzda. Yerine göre yolda arabaların iz yaptığı buzlu kısım yerine karlı kısımdan gitmek daha iyi.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Test için teşekkürler..

Evet bugün bende denedim 50km/h hızla ani harekette arkadan hafif kopma oluyor fakat spin atma eğilimi yok hava sıcaklığı -8 derece de kar yağışlı olduğu zamanda altı buz üsttü yumuşak kar. Eve gidince videolarını yükleyeceğim.

Gece eve giderkende bir kaç video çekebilirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...