İçeriğe Yönlendir

Hyundai Accent Era Dizel Otomatik

Fatih Kul

Recommended Posts

Fatih Kul

Hyundai Accent Era 1.5 CRDi-VGT STYLE OTM Nasıl bir otomobildir. Donanımı ve fiyatı uygun görünüyor. Aracımı değiştirebilirim. Görüşlerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
(düzenlendi)

otomatik olmayan versiyonu tercih edilir bence. Tam Türkiye arabası ayrıca elektrikli sunroof dahi mevcut ESP yok sadece. Kuvvetli bir CRDI motoru var 5 yıl Garanti var daha ne olsun fiyatıda 32 bin TL.

Şahsen alsam 3 veya 5 cm yay + koni amortisör takardım.

tarihinde S tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar
otomatik olmayan versiyonu tercih edilir bence. Tam Türkiye arabası ayrıca elektrikli sunroof dahi mevcut ESP yok sadece. Kuvvetli bir CRDI motoru var 5 yıl Garanti var daha ne olsun fiyatıda 32 bin TL.

Süha Abi , sana S600 Mercedes versek yay + yazılım olmadan binmezsin herhalde. :nazar:

Bir yakınım aldı otomatik era 2011 model benzinli. Pek genç işi değil onu söyleyeyim. 1.5 crdi Kia Rio 2011 model kullanan bir arkadaşım var. O kasada o motor gerçekten çok performanslı. Ancak full olanında bile alaşım jant jok. Era'da bu motor ne kadar iş yapar bilinmez tabiki. Dikkat ediyorum taksiciler Albea'ları dizel , Era'ları benzin + lpg olarak kullanıyorlar.

Yorum bağlantısı
Fatih Kul

Özürlü otomobili olarak kullanacağım için otomatik olmak zorunda.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

Dizel otomatik için iyi bir seçim, eğer biraz daha bütçeniz varsa i30'da tercih edebilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Hyundai kullanan biri olarak 110 hp'lik motoru olan dizeli tavsiye edebilirim. Ama hyundai2dan genel olarak kalite beklemek çok doğru değil. Belki bizim yollardandır bilmiyorum ama iç mekanda zırıltı, tıkırtı vs.. gibi sesler olabiliyor. Genel olarak memnunum araçtan. Arıza yapmaması ve sorunsuz bir araç olması büyük bir artı..

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

eğer yeni nesil debriyajlı otomatik kullanırım derseniz fiat bravo 120hp dizele bakabilirsiniz. Engelli aracı olduğu için fiyat baya ucuzluyor diye biliyorum. ESP desteği aradaki farkı vermeye bence çok değer

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
benzinli alıp tüp taktırın.dizelde otomatik çekilmez.

Bence dizel otomatik çok iyi olur.. Otomatik vitesin getireceği hantallığı dizelin torkuyla kapatmış olur. Gayet keyifli.. Hatta dizel tüm araçlar otomatik olmalı bence.. İkide bir vites değiştirmekten iyidir..

Yorum bağlantısı
Fatih Kul
eğer yeni nesil debriyajlı otomatik kullanırım derseniz fiat bravo 120hp dizele bakabilirsiniz. Engelli aracı olduğu için fiyat baya ucuzluyor diye biliyorum. ESP desteği aradaki farkı vermeye bence çok değer

Sıfır engelli otomobili alımında ÖTV ödenmiyor. Eğer yurt dışından getirtirsen gümrük te ödemiyorsun. Ayrıca Kullandığın süre boyunca MTV de ödemiyorsun.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
en azından tümü demeyelim cihan bey.corollacılar otomatik dizelden çok şikayetçi,hantallığından ötürü...

Corolla, Astra vs bunların dizel motorlarındaki otomatik şanzıman tam otomatik değil, otomatikleştirilmiş düz şanzımandır, yani yarı otomatik diye denilen şanzımanlardır, bunların vites değişimi çok zaman alır ve yığılma yapar, ancak konuda bahsedilen aracın şanzımanı eski sistem klasik otomatiktir..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...