İçeriğe Yönlendir

Ankarada Lpg Ustası Tavsiyeniz?

Erkan Selvitopu

Recommended Posts

Hasan Hüseyin Şen

LPG işinde önemli olan işçilik ben yaptırmadan önce çok araştırdım ve çok şükür şeytan kulağına kurşun 2 yıl oldu daha tık yok ,2 yıl önce taktırdığım yerde ki ustam ayrılmış kendi dükkanını açmış özellikle aradım buldum işi bilen adam önemli olan yoksa parçalar her yerde aynı CRV ve Focus yaptırdık 2'sininde montajını görenler çok beğeniyor Adresini telefonunu yazayım İnönü mah.1755 cad.No:27 Yeni Başkent Sanayi Sitesi Y.mahalle Ankara Tel0312339-62-67( MuraT USTA) gidin konuşun ufak bi dükkan açmış iyi de yapmış önemli olan emek .

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Çayırlı

Arkadaşlar 2 hafta içinde  aracıma brc lpg  uygulatacağım  ankara dan tanıdınız bildiniz işciliği güzel olan bir yer ve fiyatı makul olan bir yer var mı ? yönlendirirseniz makbule geçer yoksa gidip serviste taktırcagım.
Serviste Peşin para Brc lpg uygulaması : 1700tl  Taksitle : 1800tl .

Yorum bağlantısı
Hasan Çayırlı

Mavidenizler Brc takıyor ve referansları çok olumlu. Zaten yetkili bayileri. En son 1.500 TL ye uyguluyorlardı. Mutlaka fiyatı artmıştır. 1.700 TL ye servis garanti dahilinde takıyorsa başka yere bakılmamalı diyorum. Bir de hangi yetkili servis takıyormuş onu da merak etmedim değil..

Hocam yanlış hatırlamıyorsam 1 ay önce aradım otosandaki  servis takıyormuş. Brc markayı öneriyorlarmış.

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

ankara da ferhat usta var ivedikte,brc mavidenizlerden ayrılma ve mavidenizlerin neredeyse yetkili ismiydi şimdi kendi yerini açtı.ben aracımı devamlı ona götürüyorum ustalığı ve bilgisi çok iyidir düşünürsen özelden iletişim numarasını veririm.açtığı dükkanın ismi okyanus lpg selamı mı söyle gereken indirimi ve yardımı yapacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Başkent sanayide Dağcey var ben ve 2 arkadaşım daha oraya taktırdık işçilikleri güzel ilgileri güzel.. Gözü kapalı tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Mocan otogaz gözü kapalı taktırabileceğiniz bir yer. Şiddetle tavsiye ederim. İsterseniz arayabiliriz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Tan Oto Ford yetkili servisinde takılıyor, montajı yapan ustayı izliyordum geçen gün... kolay kolay beğenmem ama gayet titiz yapıyordu işini.. Bir fiyat alınabilir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

6 aydır çözülemeyen lpg sorunumu  Ferhat Usta çözmüştü. Aracı satana kadar da lpg de hiç sorun olmadı.

O zaman Mavi Denizlerde idi.

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

evet ferhat usta lpg işinde bir numaradır bencede. Mavidenizlerde iken oranın yükünü çeken kişiydi. Okyanus lpg  Adresi elit sanayi sitesi 1548 sokak İvoksan olarak geçiyordu yanılmıyorsam 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Bulent Ozkan
(düzenlendi)

Merhaba değerli forum üyeleri,

2001 ford 1.6 ghia aracıma bende LPG taktıracağım,

Ancak malumunuz piyasa öyle bir olmuş ki ürünü satana (tabirimi mazur görün lütfen) canım balım,

Fakat satış sonrası hizmet deyince mağduriyet hat safhada oluyor ki; çekincem ondan ileri gelmektedir,

Peki taktıracağım servis bana ne güvence vermeli?

1.Kurumsalık kazanmış servis.

2.En uygun fiyat garantisi.

3.2 Yıl parça ve işcilik garantisi,

4.Kaliteli montaj işciliği,

5.Ürün memnuniyetsizliğinde sorgusuz sualsiz başka bir marka ürün ile değişim veya iade garantisi,

6.Arıza durumunda, kesin ve çabuk teşhis konularak arızanın giderilmesi, ( Deneme yanılma yöntemi ile değil )

7.Kaliteli müşteri hizmeti.

Ankara'da kefil olabileceğiniz, bu kriterlerde işinin ve sözünün arkasında durabilen bir servis var mı?

Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Şimdiden katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

tarihinde Bulent Ozkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

5. Maddeden anladığım kadarı ile distürbitör yerine bayilerden hizmet almak istiyorsunuz. Ben olsam distirbütör tercih ederim.

Hayatımda ilk, tek ve son olduğunu düşündüğüm montaj aşağıda yapıldı. Marka zaten çok kalitelidir. İşçilikleri iyidir, aynı zamanda servis oldukları için, ilk montaj anında ateşleme sistemi hataları oluşursa onayınız alıp, buji, kablo, bobin değişimi yaparlar.

http://www.tunali.com.tr

Ya da Lovato'nun distürbitörü Şaşmaz'da Damla Otogaz olabilir. Samimiyetim olmasa da müdürü Utku Bey'i tanırım. Uzun süredir çalışır. 2 dükkan yanı arkadaşımın ve onların hukuku, hem arkadaşlık hem de ticari olarak en uygun fiyatı alabileceğimiz konumdadır. Ancak ben bir önceki 2.0lt mondeoma tüm baskılarına rağmen montaj yaptırmamış olduğumdan 3. Kişilere memnuniyet garantisi verebilecek konumda değilim.

Sadece önerim, hangi kit takılırsa takılsın, obd özelliği olsun, araç ecu'sundan bilgi alsın. Böylece hem arıza lambası yakmaz hem de benzine yakın tepkiler verir aracınız.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Bulent Ozkan

5. Maddeden anladığım kadarı ile distürbitör yerine bayilerden hizmet almak istiyorsunuz. Ben olsam distirbütör tercih ederim.

Hayatımda ilk, tek ve son olduğunu düşündüğüm montaj aşağıda yapıldı. Marka zaten çok kalitelidir. İşçilikleri iyidir, aynı zamanda servis oldukları için, ilk montaj anında ateşleme sistemi hataları oluşursa onayınız alıp, buji, kablo, bobin değişimi yaparlar.

http://www.tunali.com.tr

Ya da Lovato'nun distürbitörü Şaşmaz'da Damla Otogaz olabilir. Samimiyetim olmasa da müdürü Utku Bey'i tanırım. Uzun süredir çalışır. 2 dükkan yanı arkadaşımın ve onların hukuku, hem arkadaşlık hem de ticari olarak en uygun fiyatı alabileceğimiz konumdadır. Ancak ben bir önceki 2.0lt mondeoma tüm baskılarına rağmen montaj yaptırmamış olduğumdan 3. Kişilere memnuniyet garantisi verebilecek konumda değilim.

Sadece önerim, hangi kit takılırsa takılsın, obd özelliği olsun, araç ecu'sundan bilgi alsın. Böylece hem arıza lambası yakmaz hem de benzine yakın tepkiler verir aracınız.

Saygılarımla.

Sayın İSKENT,

Öncelikle detaylı bilgilendirme ve tavsiyeniz için çok teşekkür ederim,

Bilgilendirmenizi ve tavsiyenizi değerlendireceğim.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Kenan Koç

Aracım 2011 ford focus hp 100 beygir hangi lpg kiti uygundur.Ankara'da bu işi yapan en iyi usta veya firma tavsiyesinde bulunursanız memnun olurum.Şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı

Aracım 2011 ford focus hp 100 beygir hangi lpg kiti uygundur.Ankara'da bu işi yapan en iyi usta veya firma tavsiyesinde bulunursanız memnun olurum.Şimdiden teşekkürler..

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır..

Yorum bağlantısı

BRC My11 tavsiye ederim, aracınıza manifoldu delmeden pipolu montaj yapılabiliyor. Mocan veya mavidenizlerde yaptırın başınız ağrımaz. Mocana ben 2 eş dost 6-7 araç yaptırdık memnun kaldık.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bu iste butce onemli butcede sikinti yoksa benim tercihim lovatodur

Yorum bağlantısı
Enes Ayan
(düzenlendi)

Ben mavi denizlerde brc my11 pipolu sistem taktirdim 1800 lira 9 taksit

150 lira BP den LPG hediyesi verdiler 1650 ye geldi 3000 km oldu memnunum.Konularimda montaj sonrasi resimler de mevcut.

tarihinde Enes Ayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Firuz Şahin

Atiker fazla   para vermeye hiçççç gerek yok  ve kesinlilkle  memnun kalırsınız amaç ekonomi ise neden ve niçin daha fazla para verip yaptırayım ki 

Yorum bağlantısı
Enes Ayan

Aracınız Hb ise simit takıyorlar yedek lastik dışarı çıkıyor tabi birazda depodan dolayı yükseliyor bu yüksekliği köpük ile alıyorlar. Benim lastik ince ama yinede bagajda daralma söz konusu. Normal taktırsanız bagaj dahada daralıyor yedek lastiği çıkarmak sorun oluyor. Simit sanki daha uygun gibi karar sizin tabi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
ismail Elvan

tercihiniz brc yada lovato olsun, ustada çok önemli,  arıza lambasının yanmasını istemiyorsanız tavsiye edilen yerlere gidin

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...