İçeriğe Yönlendir

Ankarada Lpg Ustası Tavsiyeniz?

Erkan Selvitopu

Recommended Posts

Ahmet Taylan

2010 model Focus Titanyum otomatik vites aracımı yeni aldım. Ankara'da lpg dönüşümü yaptırabileceğim yer ile hangi marka lpg kiti taktırmalıyım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Öztürk2

Buna genelde aynı yorumu yaparlar marka degil usta önemli yani işçilik..Bende atiker var sıfır sıkıntı.ama prins en iyisi diyorlar markası olarak.Babamda ve kardeşim de lovato var damla Otogaz a taktirmislardi.

Yorum bağlantısı
Enes Ayan

Ford için genelde brc tavsiye ediliyor. 15 bin km önce brc my11 pipolu sistemi Ankara mavidenizler otogazda taktırdım. Gayet memnunum şimdilik harhangi bir sıkıntı yaşamadım. 

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Aracımda BRC var ve çok memnunum. BRC ile ilgili okuduğum tüm yorumlarda Ankarada Mocan Otogazın bu konuda çok iyi olduğunu görmüştüm.

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

ford deyince lpg BRC. bence başka markalarla uğraşmayın. ben daha önce 1 yıl 30bin km boyunca kullandım sıfır sıkıntı

Yorum bağlantısı
Murat Bal

Landirenzo hala bosch un enjektörlerini kullanıyorsa kesinlikle şaşmayın. Çünkü 8000 devire kadar çalışma kapasitesine sahip. ikinci alternatif  Prins. Yerli malı yurdun malı ama ben Atikeri bi türlü beğenemedim. Bulabiliyorsan ecotech i de tavsiye ederim fakat servisi az bulunuyor o yüzden sıkıntılı biraz. BRC ve diğerleri hakkında hiç bi fikrim yok.

Yorum bağlantısı
Semih Saner

Ankarada Mocan Otogaz Bence Gayet güzel işçiliği var: mennunum..forumlarda haklarında tek kötü bir söz yoktur..araştırıp öyle yaptırmıştım..Övünç Bey ve Can Bey çok ilgililer..

Yorum bağlantısı

Ford araçlarının Prins ile tam uyumluluğu vardır.

Zaten diğer lpg kitlerinden 1 gömlek üstündür. 2013 senesinde taktırdım yalnızca filtre değişimi için servise gittim.

Tüketim değerleriniz benzin ile aynı olur. Arıza ışığı yakma probleminiz olmaz. Performans düşüşü yaşamazsınız. Bir de 10 binde değil, 20 bin km de filtre değişimi vardır. Prins dendi mi herkes el pençe destur alır :)

Yorum bağlantısı

2010 model Focus Titanyum otomatik vites aracımı yeni aldım. Ankara'da lpg dönüşümü yaptırabileceğim yer ile hangi marka lpg kiti taktırmalıyım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ahmet Bey,

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...