İçeriğe Yönlendir

Bmw 3.16i E 46 Metalik Mavi

Fatih Çalıkuşu

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu

özellikle sarı aldım ve sarı daha çok dikkat çekiyor,beyaz buz rengi gibi olanda fena durmaz ,ledli farlar hep uzak doğu biraz o yüzden acele etmiyorum

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Satma sen bunu satmaa..

Toplantıya götür beni bununla, arka koltukta gazete okuyayım giderken.. :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Satma sen bunu satmaa..

Toplantıya götür beni bununla, arka koltukta gazete okuyayım giderken.. :)

ne demek Ağam her zaman ,tarhana kahve bile pişiririm senin için :nazar:

şimdi sana korumada lazım ağam :nazar:

korumasız gezdiği var mı hiç ? ben ne zaman görsem iki kişi geziyor ,yakın koruması mı arkadaşı mı çözemedim :flowers:

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Fatih Çalıkuşu

Led stop,siyah zemin ön sinyal ve cd changer eklentilerim

10u1m.jpg

10u30.jpg

10u4p.jpg

10u58.jpg

10u5p.jpg

10u6w.jpg

10u98.jpg

10u9p.jpg

10u9y.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Sağolasın Lokman Abi fırsat buldukça ufak tefek eklentiler yapmaya çalışıyorum

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Fatih, jantların aynısından temizce bir 2. el bulabilir misin İstanbul'dan.. benim 18 lerle takas edebileceğim ;)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Fatih, jantların aynısından temizce bir 2. el bulabilir misin İstanbul'dan.. benim 18 lerle takas edebileceğim ;)

Nayııırrr.. :p

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Isparta'da her yer doğalgaz çalışması Cihanım, 40 yanakla binilmiyor valla :(

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

ben aslında kendimde biraz bu konuda acemilik yaşadım,İstanbul bu konuda ciddi sıkıntılı kaynak tamir ve boyasız biraz zor ,ama araştırırım benimde bir bi xenon var Isparta 'da Bahçelievler Mah.temiz mi nasıl pek resimlerden emin olamıyorum,ayakları falanda kırıkmış

aslında bende CSL düşünüyorum 18'' ama bu ara niyeti bozdum 3.18 Ci ya da 3.20 Ci arayışındayım :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-bmw-e46-orjinal-mercekli-far-58734048/detay/

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
(düzenlendi)

araba gün geçtikçe güzelleşiyor maşallah.. gerçi bende angel'ı beyaz tak derdim ama böylede çok güzel olmuş..

Fatih sadece merak ettiğim ön ve arka lastik yanak genişlikleri neden farklı? taban olarak arkanın daha geniş olması alışılmış bişey ama ön ve arka yanak arası farkı neden tercih ettin?

tarihinde Fatih Ada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

ben ıspartadaki bi xenon'a bakabilirim ama ayakları kırıksa cok tavsiye etmiyorum :) ama istersen ulaşır incelerim..

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Yakışır adaşıma zaten yakışıklı araba dahada güzel olmuş.3.18 ci de çok güzel olur.

teşekkür ederim :) daha iyileri sizlerin olsun

araba gün geçtikçe güzelleşiyor maşallah.. gerçi bende angel'ı beyaz tak derdim ama böylede çok güzel olmuş..

Fatih sadece merak ettiğim ön ve arka lastik yanak genişlikleri neden farklı? taban olarak arkanın daha geniş olması alışılmış bişey ama ön ve arka yanak arası farkı neden tercih ettin?

aslında şu an tam terse dönmesi lazım sadece lastikleri uygun bir zamanda komple yer değiştireceğim ,normal hale dönmüş olacak

ben ıspartadaki bi xenon'a bakabilirim ama ayakları kırıksa cok tavsiye etmiyorum :) ama istersen ulaşır incelerim..

ayak sıkıntı olur diye düşünüyorum ,teşekkür ederim vaktinizi almak istemem,zaten satıcı pek ilgili alakalı değil mesajlara bile geri dönmüyor

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

ben burdayım, zahmet falan olmaz kesinlikle ;) farklı bir ürün bulursan bakarım Fatih ;)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

ben burdayım, zahmet falan olmaz kesinlikle ;) farklı bir ürün bulursan bakarım Fatih ;)

çok teşekkürler,benim eski mahalleye yakın Moder Evlerde ikamet etmiştim :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Maşallah led stoplar çok güzel olmuş. :nazar:

Ama ön sinyaller hiç olmamaış bence.

Far işinde paraya pek kıymamak gerek. 2.ci el farı ele alıp incelemeden de almamak gerek

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Maşallah led stoplar çok güzel olmuş. :nazar:

Ama ön sinyaller hiç olmamaış bence.

Far işinde paraya pek kıymamak gerek. 2.ci el farı ele alıp incelemeden de almamak gerek

teşekkürler hocam

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Fatih Çalıkuşu

Uzun zamandır araştrıdığım ve sonunda bulduğum 3.18 Ci model BMW E46 ile yakın zamanda bir sürpriz yapabilirim,şu an için her şey normal son an için bir problem çıkmadığı takdirde resimleri ekleyebilirim :) resimleri Emre Demir ile birlikte çekmeyi planlıyoruz

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

süper süper süper :)

Teşekkür ederim

Hayırlı olsun.

sağolun Ahmet Bey

Stoplar yakışmış.

Led stop güzel oldu gerçekten

Cillop gibi araba vallahi :)

sağolun daha iyileri sizlerin olması dileklerimle :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

3.18 Ci şimdilik rafa kalkmıştır :( E46 maviyi modlamaya devam

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...