İçeriğe Yönlendir

Bmw 3.16i E 46 Metalik Mavi

Fatih Çalıkuşu

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu

Angel montajını bugün yaptırıyorum :) fotoları paylaşırım jant resimleri ile alakalı güzel ferah bir mekanda resimleri çekmeyi planlıyorum

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bugün arabayı yakından gördük, angel, jantlar ve lastikler çok güzel olmuş Fatih arabanın görünümü değişmiş. Maşallah :flowers:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
bugün arabayı yakından gördük, angel, jantlar ve lastikler çok güzel olmuş Fatih arabanın görünümü değişmiş. Maşallah :flowers:

teşekkürler Lokman Abi ,beğenilmesi ve yapılanların göze hoş gelmesi sıkıntıları unutturdu bir anda :flowers:

2ai4n13.jpg

qxrtaf.jpg

Angelların bugün montajı yapıldı taze taze resimler :D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

herkes sarıda hemfikir oldu ama ben hala beyaz angel diyorum fatih sıkıldığında birde beyaz yaparsın benim istediğimde olmuş olur acelem yok :flowers:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
herkes sarıda hemfikir oldu ama ben hala beyaz angel diyorum fatih sıkıldığında birde beyaz yaparsın benim istediğimde olmuş olur acelem yok :D

tedarikçi firma ile konuşayım sadece halka göndersin beyaz renkli arada değiştiririz,araç ile ilgili izlenimlerin nasıl,gerçi yol pek uygun bir güzergah değildi

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
tedarikçi firma ile konuşayım sadece halka göndersin beyaz renkli arada değiştiririz,araç ile ilgili izlenimlerin nasıl,gerçi yol pek uygun bir güzergah değildi

öncelikle ilk bindiğimde ön yolcu koltuğunu çok garipsedim dizlerimi konsolla aynı hizada görünce şaşırdım.çok spor bir tasarımı var.nerdeyse sıfır sessizlik diyebilirim.ayrıca AVM 212 nin yan yolunda gazladığında aracın ivmelenmesi ve devirin anında 4000 i çevirmesi ne kadar güçlü bir araç olduğunu ortaya koyuyor.ama yol tutuş olarak Focus tan çok artısı yok gibi geldi.sen bu kıyaslamayı daha iyi yaparsın kullandığın için?

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
öncelikle ilk bindiğimde ön yolcu koltuğunu çok garipsedim dizlerimi konsolla aynı hizada görünce şaşırdım.çok spor bir tasarımı var.nerdeyse sıfır sessizlik diyebilirim.ayrıca AVM 212 nin yan yolunda gazladığında aracın ivmelenmesi ve devirin anında 4000 i çevirmesi ne kadar güçlü bir araç olduğunu ortaya koyuyor.ama yol tutuş olarak Focus tan çok artısı yok gibi geldi.sen bu kıyaslamayı daha iyi yaparsın kullandığın için?

ara hızlanma ve devirlenme dediğin gibi ani oluyor,bu olayı yaşamak için fırsat kolluyor insan ,fren olayında daha önceki C Maxte farkı yok gibi

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Görüntü çok hoş olmuş. :lol2: Plaka etrafındaki ince siyah çizgiler tinerle silinse güzel olur gibi geldi. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
bugün arabayı yakından gördük, angel, jantlar ve lastikler çok güzel olmuş Fatih arabanın görünümü değişmiş. Maşallah :lol2:

+1

Ben çok beğendim. donanım, güvenlik, kalite..Çok güzel bir araç güle güle kullan Fatihim.. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Görüntü çok hoş olmuş. :) Plaka etrafındaki ince siyah çizgiler tinerle silinse güzel olur gibi geldi. :)

Mert Can Üzger ile dün aynı konuyu paylaştık,tiner ve perçin sökümü biraz uğraştırıcı yaz gelsin uzun günlerde daha fazla vakit ayıracağım bu tür işlemlere,şimdi malum havalar soğuk araç yıkama bile soğuk su ile zor

+1

Ben çok beğendim. donanım, güvenlik, kalite..Çok güzel bir araç güle güle kullan Fatihim.. :good1:

Ağam teşekkürler ,daha iyileri sizlerin olsun dilerim :blink:

Sarı da güzelmiş :blink:

plakalar koyulaştırma bekler :unknw:

Teşekkürler Özdemir Bey montaj için sizin söküm ve montaj adımları çok yardımcı oldu,emeğiniz büyük elinize sağlık,jantlar için fikrinizi alabilir miyim ? 3 cm yay ile biraz aracı yere yaklaştırınca daha göze hoş gelecektir.

jpv8zs.jpg

Bu yaramazda Tuğçe Naz ' ım tam bir BMW sevdalısı,aracı garajında görmediği an kızıyor aracın nereye gittiğini araştırıyor

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Allah bağışlasın, Maşallah. İşte en büyük güzellik, çok tatlı ve güzel bir kızınız var. :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Teşekkürler Özdemir Bey montaj için sizin söküm ve montaj adımları çok yardımcı oldu,emeğiniz büyük elinize sağlık,jantlar için fikrinizi alabilir miyim ? 3 cm yay ile biraz aracı yere yaklaştırınca daha göze hoş gelecektir.

rica ederim.. benim de almayı düşündüğüm jantlardı ama bulamadım. çok yakışıyor.

indirme konusu sana kalmış, ben indiremiyorum çünkü çok leylek gibi durmadı ve yeri geldiğinde 4-5 kişi biniyoruz araca. o iş tamamen sana kalmış..

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Allah bağışlasın, Maşallah. İşte en büyük güzellik, çok tatlı ve güzel bir kızınız var. :)

dediğiniz gibi dünya bir yana kızım bir yana :s

rica ederim.. benim de almayı düşündüğüm jantlardı ama bulamadım. çok yakışıyor.

indirme konusu sana kalmış, ben indiremiyorum çünkü çok leylek gibi durmadı ve yeri geldiğinde 4-5 kişi biniyoruz araca. o iş tamamen sana kalmış..

benim öyle kalabalık binme durumum olmuyor genellikle 3 kişi biri kızım diğeri eşim

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

bfnccz.jpg

plakalık ampulleri led olarak değiştirdim,Ankaradan angel aldığım şahıs hediye etti ,arıza lambası yakmadı

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
(düzenlendi)
2hqylom.jpg tarihinde Fatih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Halis Parlak
herkes sarıda hemfikir oldu ama ben hala beyaz angel diyorum fatih sıkıldığında birde beyaz yaparsın benim istediğimde olmuş olur acelem yok :flowers:

Ben de beyaz olması taraftarıyım.Belki bir gün denemek ister Fatih Bey,kimbilir...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Ben de beyaz olması taraftarıyım.Belki bir gün denemek ister Fatih Bey,kimbilir...

BMW ile sarı özdeşleştiği için hep sarı geçiyor gönüllerden ,birde beyaz olanı görmek lazım dediğiniz gibi ,ama resimler ve ışık yansıması tam manasıyla anlatmıyor gördüklerinizi,yakından görmek fikir açısından daha uygun Halis Hocam

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

çok fazla kişi binmiyorsa son resme göre 3lük ile alçaltılsa süper olur..

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

iş yerinde olduğum için alıntı yapamıyorum 3 cm yay olabilir,aklımdan geçen bu yönlü,şimdi sırada ön ızgara ( böbrek ) diye tabir edilen kısımların ve aynaların karbon görünümlü folyo ile kaplanması,camlara orta koyulukta bir cam filmi

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Önler niye kalın arkalar ince yapıldı ? Mantığı nedir acaba?

Bende arabayı almadan önce 15" lastikler bu şekilde takılmış mantığı nedir bende merak ettim.

Herkes merak etmiş kimse cevap vermemiş. :D

Fatih hocam araba karizma duruyor :D

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Fatih abi, Tampon derim, Aynalar derim, Izgara derim ve son olarak Yay derim. Başkada birşey demem. :D

2677.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...