İçeriğe Yönlendir

Bmw 3.16i E 46 Metalik Mavi

Fatih Çalıkuşu

Recommended Posts

Cem Işık

Hep beğendiğim bir araçtır, hiç kullanmak nasip olmadı bu kasayı ama aracımı satacağım zaman bu kasadan denk düşürmeye çalışacağım.. Hayırlısı olsun 3.18 ci başka sefere olur inşallah..

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Hep beğendiğim bir araçtır, hiç kullanmak nasip olmadı bu kasayı ama aracımı satacağım zaman bu kasadan denk düşürmeye çalışacağım.. Hayırlısı olsun 3.18 ci başka sefere olur inşallah..

forum toplantısında denk gelirsek aracımı kullanabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Çok teşekkür ederim,olurda bir toplantıda işim çıkmaz, gelmeye müsait olursam seve seve kullanırım,bağımlılık yaparsa ne yaparız bilemem ama? :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Çok teşekkür ederim,olurda bir toplantıda işim çıkmaz, gelmeye müsait olursam seve seve kullanırım,bağımlılık yaparsa ne yaparız bilemem ama? :)

Bağımlılık yapacağı kesin zaten ,ondan kaçış yok malesef

Kullandırır valla. Bana kullandırdıydı. :)

ne demek Hocam lafı mı olur :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Fatih Çalıkuşu
(düzenlendi)

yeni bir cd changer aldım ses olayını test ettim,süperdi yarın hava durumuna göre Cevizlibağ sanayide Arge de montaj planlıyoruz,ayrıca aracımın ağır bakımınıda yaptırdım,balata,amortisör ve komple periyodik bakımı yapıldı

edit : imla

tarihinde Fatih Çalıkuşu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aytaç Emre

Herşey çok güzel tebrikler,18 jant yay daha çok göstericektir aracı.

Benim merak ettiğim 'ön arka lastik yanağı neden farklı' sorusuna özelden mi cevap atıyorsunuz,1. sayfada 6 tane aynı soru varda...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Herşey çok güzel tebrikler,18 jant yay daha çok göstericektir aracı.

Benim merak ettiğim 'ön arka lastik yanağı neden farklı' sorusuna özelden mi cevap atıyorsunuz,1. sayfada 6 tane aynı soru varda...

özelden yazmıyorum neden özelden yazayım,18 '' zor bir tercih yay olayına da şimdilik pek sıcak bakmıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Fatih hayırlı olsun.

Sağol Lokman Abi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...