İçeriğe Yönlendir

Blackberry

Naci Özkan

Recommended Posts

Ali Gürsoy

Benimde artık Böğürtlenim (Blackberry) var , 9800 aldım daha doğrusu müşterimindi, kullanamamış telefonu. Bende ondan aldım . Çok hoş bir telefon, bis servisini de açtım . Umarım yüksek faturalar la karşılaşmam :)

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Benimde artık Böğürtlenim (Blackberry) var , 9800 aldım daha doğrusu müşterimindi, kullanamamış telefonu. Bende ondan aldım . Çok hoş bir telefon, bis servisini de açtım . Umarım yüksek faturalar la karşılaşmam :)

güle güle kullanın,9800 javelin süperdir,hat turkcell ise bis olduğu sürece başka bişeye para ödemiyosunuz(4gb) fakat hattınız turkcell değilse internet kullanımınıza dikkat edin bazı data kullanımında ücretlendirme yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Hattım Avea. 32 tl ye sınırsız internet veriyor, bis servisiyle beraber . Sadece wap tabanlı sitelere giriş ücretliydi onuda tenik destek den kapattırdım . Bu arada javelin değil bu :) Torch . İnsan ister istemez tereddütte kalıyor acaba paket dışı geçiş olurmu diye :wub:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
güle güle kullanın,9800 javelin süperdir,hat turkcell ise bis olduğu sürece başka bişeye para ödemiyosunuz(4gb) fakat hattınız turkcell değilse internet kullanımınıza dikkat edin bazı data kullanımında ücretlendirme yapıyorlar.

Fatih bey, 9800 Javelin değil Torch. Javelin olan 8900...:wub:

Hattım Avea. 32 tl ye sınırsız internet veriyor, bis servisiyle beraber . Sadece wap tabanlı sitelere giriş ücretliydi onuda tenik destek den kapattırdım . Bu arada javelin değil bu :) Torch . İnsan ister istemez tereddütte kalıyor acaba paket dışı geçiş olurmu diye :D

Ali sen Aveacısın, internet apnlerini ve wap protokolünü kapattır, müşteri hizmetlerinden. Google maps, youtube gibi uygulamalar internet apn'lerini kullanıp vodafone ve avea kullanıcılarına ekstra ücret yansıtıyor. Bazı wap uygulamaları da öyle. Turkcell'de bunlar BIS ücretine dahil. Tabi 4GB'lık kota aşılmadıkça...

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Fatih bey, 9800 Javelin değil Torch. Javelin olan 8900...:)

Ali sen Aveacısın, internet apnlerini ve wap protokolünü kapattır, müşteri hizmetlerinden. Google maps, youtube gibi uygulamalar internet apn'lerini kullanıp vodafone ve avea kullanıcılarına ekstra ücret yansıtıyor. Bazı wap uygulamaları da öyle. Turkcell'de bunlar BIS ücretine dahil. Tabi 4GB'lık kota aşılmadıkça...

Kapattırdım dediklerini abi . Bilgin vardır heralde , şimdi ben hariyatı kullanırsam ek ücretmi yansıyacak faturama ?

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

BB Maps kullanırsan ücret yansımaz, ama google mapste yansır. O da 3-4 TL fark olur en fazla...Turkcell için 4GB'a kadar tek ücret var...

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
(düzenlendi)

pardon arkadaşlar rakam karışıklığı olmuş :):police::good2: bi rakamın yerinin lafınımı ediceksiniz şimdi bana :rtfm:

hayırlı olsun Ali güzel ve çok dolu bi telefon.. bu konuda turkcelli çok seviyorum,nereye girersen gir ücretsiz..

tarihinde Fatih Ada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
pardon arkadaşlar rakam karışıklığı olmuş :) :) :) bi rakamın yerinin lafınımı ediceksiniz şimdi bana :p

hayırlı olsun Ali güzel ve çok dolu bi telefon.. bu konuda turkcelli çok seviyorum,nereye girersen gir ücretsiz..

Yok canım estafirullallah :hahahoho: Avea bayisi olunca , başka bir hat kullanma ihtiyacı duymadım açıkcası . 1000dk 29tl + bbm 32 tl ( kotasız) 61 tl .

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...