İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Cihazı Önerileri

Burak Yilma

Recommended Posts

Derviş Dursun

Uygulamayı indirip kayıt oldum ama dil seçeneğini bulamadım. Biraz araştırayım bakalım 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Uygulamayı indirip kayıt oldum ama dil seçeneğini bulamadım. Biraz araştırayım bakalım 

Pc den yapılabiliyor. Uygulamaya bakmadım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
BarışYıldırım

Arkadaşlar merhaba,aranıza yeni katıldım.Benim arabam 2013 model 1.6 Tdi jetta trendline.Arabamda RCD 310 teyp var MP3cd çalıyor aux girişi var,ama ben ekranlı bir şey takmak istiyorum mümkünse orjinal uygun fiyatlı bir teyp almak istiyorum yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
BarışYıldırım yazdı:

Arkadaşlar merhaba,aranıza yeni katıldım.Benim arabam 2013 model 1.6 Tdi jetta trendline.Arabamda RCD 310 teyp var MP3cd çalıyor aux girişi var,ama ben ekranlı bir şey takmak istiyorum mümkünse orjinal uygun fiyatlı bir teyp almak istiyorum yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Sitelerde çok var, bin liradan başlıyor fiyatlar fakat ram bellek en az 2gb olsun, 1 gb versiyonlar artık YouTube da bile zorlanıyor

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Metin Mankal
Sani Gerşon

Bu paraya bu özellikler çok zor. 25$'a o özellikleri sunamaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

25 dolar sadece cercevesi. İs gorebilecek olan 4gb ram olani. O da 250dolar. Bende 4 cekirdekli 4gb ram olani var. Benim icin oldukca yavas. Yukledigim uygulamalari ucu ucuna kaldiriyor ve isiniyor. Ben ekstra bir de fan ekledim. O sekilde idare ediyorum. Normal kullaniciya fazlasiyla 4cekirdek 4gb  yeter. Daha gucsuzu normal kullaniciya da yetmez

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Mankal yazdı:

Vergiler gümrük filan 718 liraya geliyor

sadece çerçevesi geliyor o rakama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Metin Mankal yazdı:

Çerçeveyi alıp tablet montajı uyguna gelebilir fonsiyonel olur da uğraşmak gerekir. Geri görüş vs de takılır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Metin Akbal yazdı:

Çerçeveyi alıp tablet montajı uyguna gelebilir fonsiyonel olur da uğraşmak gerekir. Geri görüş vs de takılır.

İlanı ben yanlış anladım sanırım.. Zaten o fiyata multimedya olması da imkansız ya..

Tablet takmıştım daha önce ama pekte kullanışlı olmuyor.. Kışın neyse de yazın sıcak olduğundan sök tak sıkıntı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...