İçeriğe Yönlendir

Samsung S8530 Wave 2

Ali Çukur

Recommended Posts

Ali Çukur

Biraz önce arkadaşların tavsiyesiyle Samsung S8530 Wave II aldım.

Aramızda kullanan arkadaşlar var mı?

Bilgi paylaşımında bulunursak sevinirim...

Yorum bağlantısı
Galip Özel

Güzel telefon, Samsung Apps (Uygulama indire platformu) başarılı ve bir çok güzel ugulama beleş. Ekran kristalize ve kolay çizilmiyor, gene de ekran koruyucu film kulanmak lazım. Kamersa ve fotograf kalitesi bir telefon için gayet başarılı. Navigasyon Route66 kullanıyor 1 ay ücretsiz olması lazım. Tek kusuru düz yapılı bir cihaz olduğu için ergonomik değil, elden düşecekmiş gibi duruyor...

Yorum bağlantısı
Ali Çukur

Yorumunuz için teşekkür ederim.

Evet Galip Bey,

Dediklerinize katılıyorum fakat telefon için orjinal ekran koruyucu film yok :nazar:

Kutusundan çıkan deri kılıfı var onu kullanıyorum.

Ekran netliği çok güzel hatta Iphone 4 ile kıyasladık netlik daha kuvvetli. :good1:

Bugün şarjı bitti eve şarja koydum diğer tel kullanıyorum. Şarjı dolunca diğer özelliklerini de keşfetmeye çalışacağım... :umnik2:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Evet Galip Bey,

Dediklerinize katılıyorum fakat telefon için orjinal ekran koruyucu film yok :nazar:

Kutusundan çıkan deri kılıfı var onu kullanıyorum.

Ekran netliği çok güzel hatta Iphone 4 ile kıyasladık netlik daha kuvvetli. :good1:

Bugün şarjı bitti eve şarja koydum diğer tel kullanıyorum. Şarjı dolunca diğer özelliklerini de keşfetmeye çalışacağım... :umnik2:

Hayırlı olsun, ekran koruyucu bulunmakta, ip4 le çözünürlük dışında zaten farkı yok ve daha sağlam bir cihaz.

http://www.hepsiburada.com/Liste/zagg-invi...ategoryId=16102

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Ben Wave 1 kullandım. Son derece memnundum cihazdan. Kullanımı kolay ve özellikleri çok güzel. Şimdi galaxy s kullanıyorum. Bazen arıyorum eski telefonumu yalan yok.

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
Hayırlı olsun, ekran koruyucu bulunmakta, ip4 le çözünürlük dışında zaten farkı yok ve daha sağlam bir cihaz.

http://www.hepsiburada.com/Liste/zagg-invi...ategoryId=16102

Teşekkürler Ali Bey

Aldığım yer yok demişti de

Linki göndermeniz güzel oldu ;)

Tekrar teşekkür ederim...

Ben Wave 1 kullandım. Son derece memnundum cihazdan. Kullanımı kolay ve özellikleri çok güzel. Şimdi galaxy s kullanıyorum. Bazen arıyorum eski telefonumu yalan yok.

Teşekkür ederim Murat Bey.

Daha önce hiç samsung kullanmamıştım.

Bugün şarjı dolsun akşam sım kartımı takacağım.

Yalnız ekrana yani masa üstüne saat + takvimi yerleştiremedim nasıl yapacağım siz bilirsiniz :D

Bir de Galaxy S den sonra arayacağınız ve ya yerini doldurmak isteyeceğiniz bi makina var mı :D

Güzel seçim olmuş . Amoled ekran bambaşka :)

Teşekkür ederim Ali Bey.

Haklısınız ekran içine çekiyor sanki insanı :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...