İçeriğe Yönlendir

Yeni Cep Telefonu Alırken Biraz Düşünelim

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Cavit Doğan
Maşallah herkes de mevcut telefonunu 4-5 seneden beri kullanıyormuş forumda.

Eee o zaman bu telefonları kim alıyor?

O zaman arabalara harcanan saçma sapan masraflar ne olacak?

Bleckberry kullanıyorum 12 yıldır.. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
...

Evet lüks merakımız var Lakin, gözden kaçan bazı hususlar var. Örneğin ben Türkiyeye gelen cihazların bir ingilizin, bir almanın, bir amerikalının kullandığı cihaz ile aynı kalitede olduğunu zannetmiyorum.

M...

Buna katılmıyorum. Sadece emisyon vb gibi regülasyonların farklı olduğu duurmlarda türkiye ye özel ürün üretilir. O da bizim eşekliğimizdir.

Yerli Turkcell telefon kısmen yerli sayılır (huawei ortak). Yeni alacaklara şiddetle öneririm.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Buna katılmıyorum. Sadece emisyon vb gibi regülasyonların farklı olduğu duurmlarda türkiye ye özel ürün üretilir. O da bizim eşekliğimizdir.

Yerli Turkcell telefon kısmen yerli sayılır (huawei ortak). Yeni alacaklara şiddetle öneririm.

abi sadece üzerindeki isim olarak yerli o da ... Cin de üretiliyor huawei buraya geliyor ordayken üzerine farklı basım yapılıyor... o da yerli değil ama tabi siz alın bizim firmanın ürünü :D:nazar:

Çindeki fiyatıyla burdaki fiyatı çok farklı değildi diye hatırlıyorum emin olmamakla birlikte...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bizden 500 mühendis aldı huawei biraz silah zoru ile. (Yoksa lisans vermeyük dedik). O yüzden oraya giden para ümraniye civarında harcanır.

Yorum bağlantısı
Adem Cengiz
Maşallah herkes de mevcut telefonunu 4-5 seneden beri kullanıyormuş forumda.

Eee o zaman bu telefonları kim alıyor?

O zaman arabalara harcanan saçma sapan masraflar ne olacak?

Ben de ortalama bir cep telefonunu en az 4 yıl kullanırım...

Otomobil konusu da hassas bir konu...

Sırf sıkıldım, model değiştirecem diye insanlar 30.000 km'deki arabasını satmaya çalışıyor, bir tatminsizliktir gidiyor.

O Çakma Xenonlara harcanan paralar, araba satın alırken eklettiğimiz ve aslında olmasa da olur donanımlar...

Düşünün bir kere yeni Fiesta'da sırf ateş kırmızısı diye 1300 TL fark isteniyor ve bu da kabul görüyor.

Nükleer'e karşıyız diyoruz, Klima takarken gık yok...

Servis varken İşe araba ile gitmeler vs. vs...

O kadar çok israf var ki hayatımızda aslında...

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Bizden 500 mühendis aldı huawei biraz silah zoru ile. (Yoksa lisans vermeyük dedik). O yüzden oraya giden para ümraniye civarında harcanır.

500 mühendis almadı ama hala toplasanız sayı 200 civarındadır diye tahmin ediyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
500 mühendis almadı ama hala toplasanız sayı 200 civarındadır diye tahmin ediyorum

Alması için verilen süre dolmamış olabilir.

Yorum bağlantısı
Timuçin Ülver

malesef teknoloji üretmiyoruz...

fazla fazla para verilip alınan her türlü cihaza ona verilen paraya acıyorum...

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Biri sen değil misin Anıl? :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...