İçeriğe Yönlendir

Focus I - Buji Tavsiyesi

Misafir

Recommended Posts

Savaş Değişli
amlalaj etiketinin üzerinde ford of europa yazıyosa otosan ithali değil...polimik yaratmak istemiyorum ama etikette ford of europa yazıyosa ve tamamen ingilizceyse ,kalite biraz daha düşük tecrübeyle sabittir....

yukardaki linktede aynen ford of europe yazıyor Murat bey :flowers:

Kalita düşük derken biraz acsak?kullanım ömrü mü azdır,yoksa aracın performansına mı etki eder?ne bileyim buji tırnaklarımı tam oturmaz gibi

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu
yukardaki linktede aynen ford of europe yazıyor Murat bey :s

Kalita düşük derken biraz acsak?kullanım ömrü mü azdır,yoksa aracın performansına mı etki eder?ne bileyim buji tırnaklarımı tam oturmaz gibi

nasıl anlatsam :???

geçenlerde bir takım beyaz çamurluk sinyali almıştım...orjinal ford logolu....bu aldıklarımın etiketinde türkçe herhangi bir ibare yoktu..sadece ingilizce yazılar ve ford of europe yazıyodu....çamurluğada tam oturmamıştı gerçi...arka taraf rengide parlak gümüştü....neyse 2 hafta sonra bu sinyallerin bir tanesinin camı düştü....sonra başka bir yerden bir taneda daha sipariş ettim...gelen sinyalin etiketinde türkçe açıklama vardır....yan sinyal gibi....görünüşü ve kalite hissi önceki aldıklarıma göre belirgin bir biçimde farklıydı....mesala arka taraf rengi gri...ve çamurluğa tam oturmuştu....bu basit bir örnekti...

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli
nasıl anlatsam :???

geçenlerde bir takım beyaz çamurluk sinyali almıştım...orjinal ford logolu....bu aldıklarımın etiketinde türkçe herhangi bir ibare yoktu..sadece ingilizce yazılar ve ford of europe yazıyodu....çamurluğada tam oturmamıştı gerçi...arka taraf rengide parlak gümüştü....neyse 2 hafta sonra bu sinyallerin bir tanesinin camı düştü....sonra başka bir yerden bir taneda daha sipariş ettim...gelen sinyalin etiketinde türkçe açıklama vardır....yan sinyal gibi....görünüşü ve kalite hissi önceki aldıklarıma göre belirgin bir biçimde farklıydı....mesala arka taraf rengi gri...ve çamurluğa tam oturmuştu....bu basit bir örnekti...

Hımm tamam anladım Murat bey sipariş verdim fomoco kabloları ve motorcraft bujileri gelsin bi deneyip bakayım...

Bujiler değişceğini anladı sanırım rolantide dururken gaza basıp 5000devir civarına gelip gazı bıraktığımda tam 3500 devirde egsoz puffffff pufffff ediyor.

Bujilerden oluyor sanırım?

Yorum bağlantısı
  • 8 yıl sonra...
Salih Özen
(düzenlendi)

Arkadaşlar, bosch iridyum buji almayı düşünüyorum. Bazı siteler de uyumsuz olabilir diyor. Siz hangi bujiyi kullanıyorsunuz. Modeli nedir acaba arabam 2003 model lpg li araçtır.

tarihinde Salih Özen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
A.Kadir Yılmaz
Salih Özen yazdı:

Arkadaşlar, bosch iridyum buji almayı düşünüyorum. Bazı siteler de uyumsuz olabilir diyor. Siz hangi bujiyi kullanıyorsunuz. Modeli nedir acaba arabam 2003 model lpg li araçtır.

Merhaba 3-4 sene kullandım ve 2 takım buji kablosu değiştirdim + bobin sırf bu bujiler den dolayı , merak işte yok yakıt azalacakmış ben azaldığını fark etmedim ve orjinale döndüm motorcraft fakat ne kadar motorcraft yazssa da bosch amblemi üstünde o yüzden alın takın bosch bakın keyfinize fazla masrafa gerek yok bence.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmişte çok testler yaptık. Çok paralar harcadık.
Sonunda en iyisinin en orijinali olduğuna karar verdik.
Orijinal alın.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...